Advertisement

Heritage Academy honor roll

June 12, 2013

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade one — Kaiden Hess, Cole Horst, Hope Horst, Daniel Jackson, Sky Leasure, Sean Mongan, Madison Moretti, Rachel Norris, Ethan Shoemaker, Brandon Warner

Grade two — Klayton Barr, Luke Churchey, Bridget Dahn, Sophia Faith, Erin Fisler, Caitlyn Hahn, Millie Henesy, Christian Luhn, Joy Mongan, Reese Mongan, Will Oates, Savannah Poe, Allison Robinson, Sammy Ropka, Peter Samuelsen, Caleb Stamper, Caleb Waddell, Hailey Warner

Grade three — Luke Barnes, Gloria Clark, Payton Cline, Leah Fisler, Emily Kilcup, Sofia Nield, Kelsey Nigh, Liz Samuelsen,

Grade four — Joshua Dahn, Cody Dudeck, Jacob Hartman, Lindsey Horst, Wade Horst, Mason Line, Annette Martenot, Luke Norris, Emma Rohrbaugh, Rebekah Ropka, Emily Stamper

Grade five — Abigail Barnes, Micah Clark, Dylan Cline, Haley Dawson, Abby Faith, Chloe Gaylor, Cameron Hahn, Mikayla Henesy, Caleb Norris, Colby Reese, James Robinson, Evan Runkles, Elizabeth Shank

Grade six — Daniel Hendershot, Jakob Line, Jan Lomahan, Mikaylah Hoy, Emily Lemen

Grade seven — Maelynne Patey, Faith Horst, Hayley Hemphill, Ronald Garrett

Grade eight — Gabriela Bogdanoff, Chloe Prejean, Evan Reese, Khalid Smith, Ben Jackson

Grade nine — David Anderson, Brooke Gaylor, Hannah Graff, Emily Hemphill, Michael Hendershot, Noah Kerns, Hannah Muller, Alex Strickler

Grade 10 — Benjamin Fultz, Hannah Gaylor, Brittany Horchner, Chris Harrell, Bethany Powell, Tyler Reese

Grade 11 — Aaron Anderson, Alex Cosner, Sarah Culver, Kristin Fisler, Nicole Gaylor, Simon Huynh

Grade 12 — Ben Cosner, Stephen Fultz, Zachary Muller, Bryce Nigh, Collin Poyle, Tristan Prejean

Honors

Grade three — Tyler Harne, Spencer Line

Grade four — Janelle Armstrong

Grade five — Emma Trobaugh

Grade eight — Tyler Hardy

Grade 10 — Nathan Patey, Christi Jackson

Grade 11 — Becky Brewer, Abraham Strickler

Grade 12 — Kara Stamper

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|