Advertisement

South Hagerstown High School honor roll

April 27, 2013

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Adrian I. Bolton, Miguel Car T. Decastro, Celensia T. Dickson, Adia H. Fletcher, Jacob A. Hardesty, Darren J. Harman, Eletria U. Herbert, Micaiah A. Hiner, Mariah E. McPherson, Katelyn C. Mehrling, Amy M. Metz, Justin R. Mitchell, Caroline E. O’Reilly, Toby L. Peer, Mokhinur Shokhalilullo, Chad D. Shumaker, Amy J. Smith, Elizabeth A. Stell, Kelly D. Stephenson Jime, Natalie E. Stevens, Jared N. Stoner, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi

Grade 10 — Arif N. Akhmedov, Christopher S. Bennett, Anna J. Carter, Sarah E. Carter, Kristin A. Dobson, Thomas Evonlah, Vicki Y. Guzman, Daniel L. Kelbaugh, Amanda P. O’Brien, Bradley A. Riedle, Colton C. Shingler, Lili Zheng

Grade 11 — Brittany A. Agee, Gyasi J. Alexander, Craig E. Coffin, Kenneth R. Estrada, Mariya N. Garner, Fatoumata Keita, Ashlee N. Miller, Julian D. Miller, Daniel C. Moreland, Anthony B. Owusu, Dallas M. Rhoades, Caroline M. Robinson, Nicole D. Robinson, Samantha J. Rossiter, Ryan N. Rowe, Clyde R. Staley, Ashley L. Stouffer, Tajaia M. Tillman, Jameisha V. Walker, Noah T. Wright

Grade 12 — Kevin A. Amick, Sydne R. Arnold, Khalib J. Baker, Khyri A. Baker, Malik M. Barnwell, Michaela R. Brewer, Janie Chen, Kimberly M. Cunningham, Amanda B. Deavers, Ralph A. Diaz, Darius Dobre Mofid, Emily C. Fortney, Jennifer M. Harman, Michael R. Hill, Ashlyn P. Hinkle, Brett J. Jamison, Dejaih L. Johnson, Tyler A. Martz Keller, Laura N. Meckley, Alexis M. Monroe, Britnie A. Moyer, Lindzzi M. Ngati, Mauricio J. Pineda, Alexis B. Shaffer, Jeb C. Shingler, Sierra M. Speight, Mikala S. Stephenson, Errick M. Taylor, Michelle L. Thiry, Andrew S. Volz, Stephanie E. Young


Honor roll

Grade nine — Cade A. Anderson, Cody E. Barnhart, Keegan N. Blom Hill, Shabree A. Brown, Allyson C. Buffington, Landon W. Buzzerd, Gabriel L. Campos, Nicholas P. Carey, Zenobia T. Charleus, Skylar M. Curry, Alexis M. Davis, Megan E. Desmond, Kaitlin J. Dobson, Jazmere L. Fitzgerald, Taylor J. Foster, Abby M. Giancola, Anasi A. Gorsira, Le Monte L. Green, Olivia I. Griffin, Diamond D. Hamilton, Daniel T. Harrast, Michaela A. Hepp, Kaitlyn D. Hollinger, Cameron S. Jacobs, Monasia J. Jeter, Ryan M. Johnson, Malaysha K. Kay, Zoe L. Keener, Sheniesha L. Lake, Savannah K. Martinez, Jenna C. Massie, Michael W. McCormick, Hannah A. Miles, Jenna M. Miller, Jessica S. Miller, Cole B. Mills, Daniel T. Moore, Alexandra L. Mourton, April K. Mugozhi, Hadassah M. Muthoka, Madison T. Nareski, Natalie A. Pandolfi, Megan S. Potter, Sawyer H. Rachor, Ariella Y. Ramirez, Sean C. Roberts, Nicholas P. Seek, Michael B. Shatzer, Timmothy W. Shoop, Valerie N. Simon, Cheyanne L. Smith, Brianna J. Spangler, Jeremy M. Spikes, Joscelyn E. Stracke, Bridgette M. Swanson, Anthony C. Tadeo, Mackenzie J. Tallant, Aubree R. Tiner, Dylan P. Weaver, Chelsea F. Wright

Grade 10 — Sarah Alaoui, Yatna M. Almonte Martine, Jessica A. Ballard, Hayley M. Beyer, Samuel A. Biggus, Avery T. Bolton, Caleb C. Bowders, Anthony L. Branham, Samantha J. Burnett, Courtney S. Cann, John Michael P. Carbaugh, Soleil A. Chriest, Tyler M. Chupak, Delaney M. Conner, Elizabeth K. Eaton, Nathaniel M. Epps, Ashlee R. Fahrney, Dorian A. Fournier, Osamuyimen O. Gbowa, Paige L. Giffin, Autumn M. Gill, Quantae M. Green, Alexis N. Griffin, Vincent An L. Hael, Soumaila Haidara, Patricia L. Holmes, Malicia C. Ingram, Cory M. Irvin, Liberty M. Jackson, Joshua E. James, Felicia D. Jamison, Courtney A. Kitchen, Audrey A. Latour, Hanna E. Lorenzen, Chelsea E. Lumpkins, Marissa M. Mayhew, Jaiquon S. McKoy, Sierra C. Mills, Tyler C. Moser, Nyliesha R. Moses, Jonah C. Notarianni Step, Taylor N. Nuse, Nicole Paulino, Maria Sand M. Perfecto, Nathan R. Respass, Colette E. Sheppard, Daniel G. Stewart, Alanna M. Thompson, Dwayne D. Travis

Grade 11 — Kaylee M. Asper, Khalia Y. Bates, Julia E. Becker, Trisha L. Bevan, Preston C. Boone, Edenilson A. Caballero Alfar, Katrice M. Dickson, Shannon M. Downes, Brionna M. Dupree, Taylor L. Fields, Avery T. Finniff, Joseph V. Forti, Jordan T. Foster, Alyssa M. Garland, Luke A. Giancola, Hunter S. Gift, Katherine E. Granados, Emilee P. Griffith, Jenna L. Hammond, Brian A. Harris, Kristen E. Haupt, William L. Heinrich, Chance A. Hendershot, Kevin M. Henson, Amila Husejinagic, Whitney A. Jarrett, Austin T. Johnson, Zachary T. Keener, Christopher D. Kimberlin, Lilah B. Kimmel, Daryl W. Knode, Airin A. Martin, Thomas B. McCaw, Isaiah M. Merrill, Joshua Munoz, Adjoa A. Ofosu Ameyaw, Joey C. Olewiler, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Chelsey R. Scott, Palak Sharma, Joseph L. Shoop, Robin N. Shoop, Andrew M. Snodderly, Abigail L. Snyder, Tayana L. Stewart, Brayden R. Stotler, Austin R. Warren, Kelsey P. Winters, Pavel S. Zanko

Grade 12 — Karlie A. Anderson, Megan R. Baker, Alexandrin A. Bakuaya, Shayna E. Bickford, Kody A. Blackburn, Kyle A. Blackburn, Rebecca E. Booth, Sandra D. Branham, Austin D. Brownley, Marcus D. Burrs, Heather L. Callahan, Fawnia L. Caulford, Elizabeth M. Coburn, Rylie E. Conner, Shyann L. Davis, Jonathan M. Dobbins, Farron M. Dutrow, Matthew R. Eaton, Katherine A. Estrada, Amanda J. Foxwell, Ebony S. Hughes, Colby W. Johnson, Daniel M. Johnson, Dreco A. Johnson, Matthew C. Jones, Christopher M. Kidd, Devon L. King, Tre C. Lewis, Courtenay M. Love, Aaron M. McFarland, Kiona M. Mency, Misty D. Nalley, Evante J. Naylor, Hannah Ngo, Madeleine M. Niang, Ingrid G. Osorio Rosario, Victoria C. Pearl, Xena S. Perry, Kristen M. Pickett, Anaya Pollard, Devin J. Pulley, Caleb R. Richardson, Jaquan S. Roane, Beatrice R. Rolea, Zachary R. Sines, Essence K. Smith, Ashley A. Stewart, Daniel C. Stokes, Heidi N. Thompson, Angela M. Vines, Joshua D. Weaver, Shannon L. Weaver, Jeff F. Williams, Brittany R. Woods, Jayshawn M. Young, Jessica N. Young

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|