Advertisement

Clear Spring High School honor roll

April 20, 2013

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Briana R. Coulter, Grace A. Faulkner, Matthew I. Gogan, Joseph R. Heavner, Caitlin N. Kline, Samantha N. Kreps, Alaana J. McElfish, Richard D. McPherson, Elizabeth K. Mott, Grace T. Ramacciotti, Spencer M. Schultz, Jenna R. Smith, Nathaniel A. Webb, Collin A. Willhite, Kory J. Zeigler

Grade 10 — Alexandra P. Albert, Paul J. Alexander, Jo D. Baker, Megan P. Bishop, Tanja Cupac, Monica K. Grosh, Danielle N. Hill, Colleen R. Hixon, Zachary A. Kline, Jacob B. Menard, Zoie L. O’Neal, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Raven C. Tucker

Grade 11 — Jordan A. Gladden, Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Christopher R. Meuse

Grade 12 — Victoria J. Albert, Nicholas J. Brandt, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Sarah K. Elwood, Jessica L. Faulkner, Anje G. Garner, Brendan A. Lawson, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Kayla M. Stoner, Carly R. Yost


Honor roll

Grade nine — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Michaela E. Bumbaugh, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Abigail N. Collins, Melissa A. Drury, Ryan C. Esteban, Alexa K. Filip, Joseph E. Fisher, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Luis Gonzalez, Rodrigo Gonzalez, Victoria L. Gossard, Siera J. Hafer, Maggie J. Harrison, Corbin T. Hensley, Hannah E. Hoffman, Aaron W. Hull, Anna M. Hull, Garrett B. Jakoby, Sara M. Kalbflesh, Angel M. Kesecker, Carolyn R. Kline, Matthew E. Line, Heather L. Lynch, Anna L. McCaffrey, Amanda R. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Taylor M. Mills, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Hunter A. Morgan, Lyndsey N. Morris, Courtney M. Myers, Amanda S. Orndoff, Kaitlin S. Pryor, Jacob M. Purdham, Shelby E. Resh, Michael C. Riley, Evan C. Rinkinen, Dylan W. Rogers, Christopher D. Rosenberry, Jennifer M. Rosendale, Dale J. Salvetti, Sarah A. Shilling, Derec R. Smith, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Mariah S. Tucker, Wesley S. Vermeulen, Megan E. Wachter, Chelsey M. Weller, Shane M. Whetstone, Christian D. Wilson, Elijah W. Wilson, Curtis D. Zellers

Grade 10 — Wesley L. Ambrose, Christopher R. Baker, Journie M. Bartles, Ashton L. Binkley, Ashley M. Brady, Sarah M. Bright, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Curtis J. Cheek, Ronald J. Clarke, Lakelyn M. Easterday, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Isabel V. Forsman, Joseph R. Horner, Zackery K. Jackson, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Shawn M. Kinna, Sarah E. Krause, Riley P. Lazich, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Cherokee M. Muir, Samuel J. Potterfield, Hannah K. Reed, Holly L. Reese, Jordi L. Repp, Benjamin W. Rosendale, Megan E. Saunders, McKade C. Shives, Jordan T. Snyder, Brandi M. Socks, Logan D. Speak, Holly N. Stevens, Timothy R. Stoner, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, Adrian C. Weller, Whitney L. Whitcomb

Grade 11 — Jacob T. Altman, Megan R. Bernhisel, Steven L. Blair, Jacob S. Brant, Matthew P. Breakall, Hannah D. Brumbaugh, Rosemarie J. Clarke, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Abigail L. Cottrill, Jordan L. Davis, Nicholas J. Drury, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, William T. Fox, Logan R. Gladhill, Gabrielle F. Grenier, Jonathan A. Henesy, Tiffany L. Jenkins, Nicholas A. Lewis, Jessica L. Long, Levi T. Mason, Lindsay T. MCcoy, Casey C. McKnight, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Rebecca D. Mott, Katrina S. Pietryga, Damien M. Poet, Kelsey L. Proctor, Juan M. Resendiz, Rachel L. Routzahn, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Bethany N. Sisk, Alexis K. Somerville, Samantha E. Staley, Kyle L. Stottlemyer, Mikahla A. Stouffer, Alexander M. Sword, Abigail G. Weaver, Eric L. Yetter, Ryan E. Yetter

Grade 12 — Ryan J. Aaron, Dylan C. Appel, Sarah M. Blickenstaff, Elizabeth S. Boyer, Jared T. Brant, McKenzie J. Divelbiss, Craig M. Elwood, Paige N. Farrow, Albert W. Frazee, Jesse A. Gentry, Lexie B. Holtzman, Kimberly T. Jardine, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Sean G. Kreps, Michael J. McIntyre, Jeremy D. Miller, David R. Moser, Austin L. Norr, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Ashton N. Raum, Kameron M. Shives, Corey R. Sigler, Katrina N. Smith, Emily K. Staley, Adam Y. White, Alexis L. Yost, Chance L. Younker

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|