Advertisement

Northern Middle School honor roll

March 23, 2013

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade six — Kevin Bowen, Colin Boyes, Emily Burzinski, Steven Cermeno, Maggie Elliott, Maliek Fuller Williams, Amber Gordon, John Guillard, Jacob Hatcher, Lauren Healey, Rachel Lum, Kira Lutz, Crystal Martinez, Michael Merrill, Chloe Nines, Jennett, O'Donoghue, Jonathan Patterson, Alessia Regazzoni, Nathan Roberts, Angelle Robison, Jared Shay, Nathaniel Stryker, Victoria Talbert, Ariana Werder, Seyda Yakhuzova

Grade seven — Kevin Abrahams, Kyle Abrahams, Jaedyn Ballengee, Shounak Barat, Malin Brokstorp, Camden Casey, Rachel Davis, Caitlin Dawson, Caroline Fleetwood, Ben Gazzola, Samantha Gronholm, Jeremy Grossnickle, Adam Harbert, Dara Holloman, Abby Kane, Travis Knapp, Amira Krolow, Regina Lachemann, Harry Masker, Lucas Mowen, Morgan Nicholas, Chase Palamar, Jordyn Phillips, Nathanael Robinson, Madison Rockwell, Alexia Tiches, Elizabeth Vicarte, Saige Vipond, Chelsy Vitug, Kyle White, Natalie Williams, Jie Zheng

Grade eight — Eric Elliott, Katherine Montas, David O'Donoghue, Mark Shepheard, Jordyn White



Honor roll

Grade six — Lauren Aido, Jaylinn Anderson, Keyshawn Arrington, Catalina Avellaneda, Leigha Avila, Jarib Badia, Travis Bamfo, Ashton Barvinchack, Andrew Blake, Karly Bookheimer, Sophia Bowen, McKenzie Brechbill, Brian Brown, Madeleine Brown, Dayne Bryan, Dinestie Capers, Doris Carbajal Herrer, Mary Colver, Jakob Connor, Brandon Dillard, Kourtney Dodson, Tamierra Donaldson, Cameryn Eichelberger, Jillian Ekenberg, Lauren Fox, Gabrielle Gatrell, Alyssa Getz, Raven Grove, Alexander Gunther, John Hardman, Samuel Hardman, Nathan Haupt, Jalxy Hunt, Andrea Jennings, Taylor Jiles, Krehl Kasayan, Bryce Kauffman, Garrett Kiser, Alsion Lee, Sintia Lemos, Gloria Lewis, Robert Lyles, Sidni Mathias, Angelina McCreesh, Heather Meyer, Zeina Mustafa, Purity Nyanaro, Andrew O’Connor, Lars Ostmann, Nevaeh Pines, Anthony Sasiadek, Jessica Seavolt, James Searcy, Amber Shick, Jackson Sindaco, Evan Smith, Ryan Socks, Charles Somerville, Baylee Sprankle, Audrey Stahl, Barry Stocks, Chakiya Sumpter, Jacob Swinson, Dru Taylor, Hayden Thompson, Dylan Watson, Ryan Wiley, Abigail Williams, Bailey Wilson,

Grade seven — Amanda Askin, Sopencer Baker, Richard Branch, Bailee Bryan, Jacob Carbaugh, Daniela Cardenas, Kourtney Carroll, Makiya Claiborne, Lorenzo Conde Deaner, Kate Culp, Katelyn Davis, Robert Doty, Samantha Fernandez, Michael Ferreira, Madison Foltz, Jada Frisby, Julia Gazzola, Megan Giffin, Jonyia Glover, Cole Graham, Tyler Gunther, Kiarra Harris, Luke Hill, Sarah Huntoon, Arielle Jean Jacques, Anna Sofia Jones, Logan Jones, Trent Keller, Rachel Kidwell, Olivia King, Kendall Kothari, Martin Lemos, Britney Linares, Isabella Longo, Densie Makusha, Reed Martz, Timothy Mason, Stefan Mehedincu, Noah Morningstar, Sabina Murshiddinova, Sadie Neiser, Kristina Norgard, Autumn Pfister, Thomas Quelet, Gabriella Schroeder, Dylan Shatzer, Bryant Shives, Alexander Smead, Leah Smead, Megan Smith, Sienna Styarkey, Margaret Stiffler, Dalton Tiffany, Mikaylas Toms, Alexas Toomer, Parker Tribble, Teresa Watkins, Cassidy Watson, Justin White, Susannah Will, Charles Williams, Mackenzi Wintermoyer, Seva Yakhuzova

Grade eight — Madyn Abeles, Sarah Amalfitano, Abigail Angles, Sabrina Arno, Nina Bowen, Bray Burkholder, Erin Byard, Katelin Cabatit, Ericka Carbajal Herrer, Jeremiah Clemmer, Max Conrad, Devin Corley, Thomas Cremins, Madison Crim, Alexander DeGrange, Emily Fauber, Ethan Fields, Karen Gonzalez, Carinna Householder, Alisa Hudzik, Nikita Johnson, Garrett Johnston, Zachary Klein, Jessica Lamont, James Langenstein, Katherine Lee, Destiny Lindsey, David Lyles, Marly Metayer, Akua Mireku Baabu, Myles Nicholson, Carly Pitsnogle, Lauren Powell, Rudi Randall, Liam Roberts, Sara Sacchet, Kirsten Searcy, Meaghan Sebrosky, Precious Steel, Tara Supit, Taylor Swinson, Erika Tarawallie, Maira Tarawallie, Jazmin Techie Mensah, Shawn Thomas, Jacob Tobery Thomas Wassel, Madison Wetzel, Sarah Wiley, Justin Williams, Adelaide Wink, Dominik Wolters

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|