Advertisement

Clear Spring High School honor roll

February 15, 2013

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Jennifer M. Cave, Briana R. Coulter, Alexa K. Filip, Matthew I. Gogan, Victoria L. Gossard, Joseph R. Heavner, Samantha N. Kreps, Alaana J. McElfish, Jenna R. Smith, Collin A. Willhite

Grade 10 — Alexandra P. Albert, Ashley M. Brady, Megan P. Bishop, Tanja Cupac, Danielle N. Hill, Joseph R. Horner

Grade 11 — Dylan L. Fawley, Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Levi T. Mason, Christopher R. Meuse

Grade 12 — Shannon A. Bishop, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Jessica L. Faulkner, Jesse A. Gentry, Rachel E. McDonald, Michael J. McIntyre, Austin L. Norr, Kayla M. Stoner, Adam Y. White, Chance L. Younker


Honor roll

Grade nine — Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Todd R. Brennan, Collin L. Bucher, Michaela E. Bumbaugh, Lindsay M. Carlin, Brady A. Clark, Abigail N. Collins, Candace M. Davis, Lakyn M. Elwood, Ryan C. Esteban, Grace A. Faulkner, Jansen C. Forsyth, Luis Gonzalez, Rodrigo Gonzalez, Siera J. Hafer, Corbin T. Hensley, Hannah E. Hoffman, Anna M. Hull, Angel M. Kesecker, Caitlin N. Kline, Carolyn R. Kline, Matthew E. Line, Amanda R. McPherson, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Elizabeth K. Mott, Grace T. Ramacciotti, Michael C. Riley, Evan C. Rinkinen, Jennifer M. Rosendale, Spencer M. Schultz, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Derec R. Smith, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Wesley S. Vermeulen, Nathaniel A. Webb, Shane M. Whetstone, Elijah W. Wilson, Kory J. Zeigler

Grade 10 — Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Grant J. Andrews, Journie M. Bartles, Ashton L. Binkley, Sarah M. Bright, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Ronald J. Clarke, Lakelyn M. Easterday, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Isabel V. Forsman, Monica K. Grosh, Wyatt P. Harnish, Brooke N. Hartle, Richard H. Heines, Colleen R. Hixon, Shane A. Hott, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Shawn M. Kinna, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee, Tristen S. Lewis, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Jacob B. Menard, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Cherokee M. Muir, Zoie L. O’Neal, Samuel J. Potterfield, Hannah K. Reed, Megan E. Saunders, Logan D. Speak, Holly N. Stevens, Timothy R. Stoner, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Adrian C. Weller, Whitney L. Whitcomb

Grade 11 — James P. Benedict, Megan R. Bernhisel, Steven L. Blair, Matthew P. Breakall, Rosemarie J. Clarke, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Abigail L. Cottrill, Jordan L. Davis, Kolby T. Dietrich, Nicholas J. Drury, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, William T. Fox, Gabrielle F. Grenier, Jonathan A. Henesy, Brodie G. Kercheval, Lindsay T. McCoy, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Dallas R. Nemes, Kelsey L. Proctor, Juan M. Resendiz, Rachel L. Routzahn, Amber M. Rouzee, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Bethany N. Sisk, Alexis K. Somerville, Samantha E. Staley, Brandon L. Stouffer, Mikahla A. Stouffer, McKenzie K. Sulser, Abigail G. Weaver, Eric L. Yetter

Grade 12 — Ryan J. Aaron, Victoria J. Albert, Dylan C. Appel, Logan M. Appel, Sarah M. Blickenstaff, Zachary M. Bowers, Elizabeth S. Boyer, Nicholas J. Brandt, Emilie R. Cave, Paige N. Farrow, Anje G. Garner, Cayla G. Garner, Lexie B. Holtzman, Kimberly T. Jardine, Lane C. Johnson, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Sean G. Kreps, Evan H. McDonough, Jeremy D. Miller, David R. Moser, Jessica L. Myers, Ashley D. Newlon, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Ashton N. Raum, James L. Rowland, Kameron M. Shives, Katrina N. Smith, Emily K. Staley, Dylan M. Stouffer, Christopher M. Tedrick, Hannah N. Wise, Carly R. Yost

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|