Advertisement

South Hagerstown High School honor roll

February 15, 2013

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Cody E. Barnhart, Adrian I. Bolton, Shabree A. Brown, Miguel Car T. Decastro, Jacob A. Hardesty, Darren J. Harman, Daniel T. Harrast, Eletria U. Herbert, Micaiah A. Hiner, Zoe L. Keener, Sheniesha L. Lake, Michael W. McCormick, Mariah E. McPherson, Katelyn C. Mehrling, Justin R. Mitchell, Alexandra L. Mourton, Madison T. Nareski, Toby L. Peer, Nicholas P. Seek, Valerie N. Simon, Amy J. Smith, Brianna J. Spangler, Elizabeth A. Stell, Kelly D. Stephenson Jime, Natalie E. Stevens, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi, Chelsea F. Wright

Grade 10 — Dora D. Burker, Sarah Carter, Ashlee R. Fahrney, Malicia C. Ingram, Daniel L. Kelbaugh, Jadelin M. Oyler, Colton C. Shingler, Jada M. Thomas, Daniel C. Turner

Grade 11 — Edenilson A. Caballero Alfar, Fatoumata Keita, Christopher D. Kimberlin, Daniel C. Moreland, Hannah C. Myers, Anthony B. Owusu, Dallas M. Rhoades, Caroline M. Robinson, Chelsey R. Scott, Palak Sharma, Clyde Staley, Nehemiah M. Teferi, Jameisha V. Walker, Noah T. Wright

Grade 12 — Khalib J. Baker, Khyri A. Baker, Michaela R. Brewer, Amanda B. Deavers, Angela M. Depaolo, Darius Dobre Mofid, Katherine A. Estrada, Dejaih L. Johnson, Kadee E. Knott, Regan V. Marshalleck, Magen M. McDonald, Laura N. Meckley, Kiona M. Mency, Britnie A. Moyer, Misty D. Nalley, Evante J. Naylor, Lindzzi M. Ngati, Caleb R. Richardson, Taryn E. Savoy, Sierra M. Speight, Mikala S. Stephenson, Daniel C. Stokes, Errick M. Taylor, Angela M. Vines, Andrew S. Volz, Jeff F. Williams, Stephanie E. Young


Honor roll

Grade nine — Lindsey N. Bedregal, Treasia N. Broadus, Landon W. Buzzerd, Gabriel L. Campos, Zenobia T. Charleus, Courtney L. Cook, Skylar M. Curry, Emily E. Daiello, Megan E. Desmond, Celensia T. Dickson, Jazmere L. Fitzgerald, Adia H. Fletcher, Taylor J. Foster, Abby M. Giancola, Steven J. Goff, Anasi A. Gorsira, Olivia I. Griffin, Diamond D. Hamilton, Michaela A. Hepp, Sade E. Holmes, Brandon F. Hughes, Cameron S. Jacobs, Alengta G. Jernigan, Malaysha K. Kay, Tiffany M. Kline, Joshua E. Lawrence, Hanna D. Loudin, Amy M. Metz, Hannah A. Miles, Jenna M. Miller, Jessica S. Miller, Tyrell M. Miller, Cole B. Mills, April K. Mugozhi, Hadassah M. Muthoka, Angel L. Nieves, Caroline E. O’Reilly, Natalie A. Pandolfi, Megan S. Potter, Rosa E. Reynolds, Rebecca A. Rooney, Staci I. Rubinstein, Mokhinur Shokhalilullo, Chad D. Shumaker, Jeremy M. Spikes, Jared N. Stoner, Natalie W. Strassberger, Anthony C. Tadeo, Aubree R. Tiner, Hope E. Turner, Clarence D. Washington, Dylan P. Weaver, Tanner S. Wiles, Sarah L. Winters

Grade 10 — Arif Akhmedov, Sarah Alaoui, Kashae B. Amis, Jessica A. Ballard, Christopher S. Bennett, Hayley M. Beyer, Samuel A. Biggus, Avery T. Bolton, Isaiah I. Brown, Jazminee C. Burker, Samantha J. Burnett, Jordan T. Carpenter, Anna J. Carter, Kiara Mari K. Carter, Soleil A. Chriest, Tyler M. Chupak, Delaney M. Conner, Jazlyn E. Davis, Kristin A. Dobson, Sasha L. Earley, Paige L. Giffin, Autumn M. Gill, Havana R. Goines, Cheyenne N. Gravley, Quantae Green, Alexis N. Griffin, Vicki Y. Guzman, Patricia L. Holmes, Cory M. Irvin, Liberty M. Jackson, Joshua E. James, Hanna E. Lorenzen, Chelsea E. Lumpkins, Marissa M. Mayhew, Sierra C. Mills, Tyler C. Moser, Jonah C. Notarianni Step, Amanda P. O’Brien, Nathan R. Respass, Bradley A. Riedle, Damarcus M. Roberts, Colette E. Sheppard, Faith A. Smith, Sadie M. Smith, Anthony W. Sodergren, Mary P. Teunis, Alanna M. Thompson, Dwayne D. Travis, Lili Zheng

Grade 11 — Jordan M. Billman, Preston C. Boone, Alysa L. Conomos, Angela M. Crummitt, Joseph V. Forti, Breanna N. Frazier, Ashley M. Frisch, Mariya Garner, Luke A. Giancola, Hunter S. Gift, Katherine E. Granados, Brian A. Harris, Kristen E. Haupt, Chance A. Hendershot, Whitney A. Jarrett, Collins O. Johnson, Zachary T. Keener, Michelle R. Keller, Lilah Kimmel, Lavrai R. Lansdowne, Melvin W. McCarley, Ashlee N. Miller, Julian D. Miller, Cynthia M. Monarca, Joshua Munoz, Joseph T. Murdoch, Shalom B. Muthoka, Adjoa A. Ofosu Ameyaw, Joey C. Olewiler, Nicole D. Robinson, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Samantha J. Rossiter, Branden S. Rowe, Ryan N. Rowe, Joshua L. Shingleton, Joseph L. Shoop, Olivia M. Shoop, Robin N. Shoop, Danielle L. Smith, Andrew M. Snodderly, Tayana L. Stewart, Ashley Stouffer, Tajaia M. Tillman, Randall C. Uphold, Malcolm K. Wilson, Kelsey P. Winters

Grade 12 — Karlie A. Anderson, Shayna E. Bickford, Austin D. Brownley, Heather L. Callahan, Janie Chen, Elizabeth M. Coburn, Shyann L. Davis, Ralph A. Diaz, Jonathan M. Dobbins, Matthew R. Eaton, Demetrius R. Edwards, Amanda J. Foxwell, Jennifer M. Harman, Ashlyn P. Hinkle, Ebony S. Hughes, Joseph L. Jackson, Brett J. Jamison, Colby W. Johnson, Kenneth J. Mack, Aisha M. Magonya, Johnny J. Martinez, Tyler A. Martz Keller, Jamehre T. McElroy, Aaron M. McFarland, Spencer J. Moore, Madeleine M. Niang, Victoria C. Pearl, James M. Port, Devin J. Pulley, Jaquan S. Roane, Beatrice R. Rolea, Jeb C. Shingler, Essence K. Smith, Kayla L. Smoot, Michelle L. Thiry, Heidi N. Thompson, Samantha D. Townsend, Shannon L. Weaver, Lashana E. Wilson, Jessica N. Young

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|