Advertisement

St. Maria Goretti High School honor roll

February 14, 2013

St. Maria Goretti High School

First semester marking period

Distinguished honors

Grade nine — Eleanor Didden, Emma Geesaman, Bridget Scott, Sean Sempowski, Ann Skehan, John Torborg

Grade 10 — Ashleigh Bush, Katerina D’Addato, Michael Ewing, Richard Gorman, Mary Levangie, Amanda Meinschein, William Snyder, Emilee Watson

Grade 11 — Mustafa Asad, Casey Bartholomew, Brendan Bush, Ian Fairley, Demitre Gweh, Taylor James, Patrick Jones, Robert Lison, Anne Marie Sullivan

Grade 12 — Michael Bramson, Lauren Clopper, Luke Daigneault, Ellie Gorman, Rachel Keenan, Kieran Lorenz, Nick Lorenz, Daniel Moats, Kevin Proctor, Jessica Swarner, Cecelia Trybus, Laura Winalski

Advertisement

Honors

Grade nine — Hannah Brewer, Connor Caruso, Nicole Crissman, Elizabeth Davis, Adam Fisher, Paul Flamand, Lily Foland, Madelin Foland, Cecilia Galovic, Tyler Gilks, Kaitlyn Hevey, Annemarie Hilmoe, Emma Hogan, Erin MacMullen, Jason Marinelli, Sierra Moore, Ann Pardo, Joon Ha Park, Bailey Rafter, Patrick Sacchet, C. Brian Smith II, Emily Webb, Cailyn Willoughby, Grace Wroblewski

Grade 10 — Amanda Curtin, Amber DeSantis, Abigail Eich, Kathleen Gross, Morgan Hilker, Jenna Katrina, Jacob Kline, Dominic Lagana, Alanna Longnecker, Meghan Lynch, Noreen Malik, Lyric McNeil, Dominic Popescu, Lauren Rappaport, Kaila Roberts, Megan Rock, Niklas Steiner, Claire Vietri

Grade 11 — Anthony Bracken, Tyler Caruso, Isabel Divinagracia, Stacey Dougher, Sung Woong Eo, Morgan Ferguson, Martinas Geben, Sarah Gross, Drew Holderby, Andrew Katrina, Morgan Kenworthy, William Kramer, Matthew McDermott, Sarah Muir, Jordan Patterson, Keeley Scott, Gabriella Sottile, Ozair Waseem, Simon Wroblewski

Grade 12 — Ayode Abolarin, Alexis Barone, James Buterbaugh, Michael DiMercurio, Monica Divinagracia, Courtney Dorsey, Amanda Ebersole, Michael Fairley, Hannah Geesaman, Adam Hilmoe, Caroline Hyde, Lauree Lorensen, Maria Lorenz, John Martin, Autumn McCusker, Emily Noe, Francis Nooney, Bryce Reeder, S. Jackson Roth, Joshua Semler, Erin Sempowski, Brady Shaper, Brooke Shives, Jennifer Smith, Michael Smith, Aaron Snook, Sarah Taylor, Joseph Theis, Denise Wells

The Herald-Mail Articles
|
|
|