Advertisement

Williamsport High School honor roll

February 14, 2013

Williamsport High School

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — William G. Andrews, Amelia C. Baker, Taylor P. Baker, Morgan S. Boerum, Dalton M. Cool, Edward A. Cunningham, Sarah R. Eckstine, Hadley P. Giles, Emily C. Green, Alex L. Gregg, Kaci A. Gutteridge, Sydney B. Hockensmith, Kaila N. Johnson, Mason J. Kreps, Alexis A. Lewis, Erica J. Mohn, Keisha R. Mumma, Alexander H. Nichols, Alicia K. Rafter, Bryce W. Ruppenthal, Alan S. Seredich, Aaron L. Slifer, Daniel A. Smith, Bethany A. Starliper, Jordyn R. Truax, Autumn G. Weyant, Joseph R. Wolfensberger

Grade 10 — Kimberly P. Bailey, Clay N. Bittner, Alec R. Cantner, Cecelia K. Culy, Rachel M. Deike, Jose E. Diaz Frias, Luke C. Draper, Zoie A. Elgin, Haley E. Groesbeck, Morgan Hager Perry, Taylor L. Hassler, Sean W. Houck, Lauren A. Hubbard, Carter D. Hughes, Alexander M. Jakoby, Aiden L. Jensen, Alexis L. Kastelein, Lakya A. Mills, Savannah V. Minnick, Karyann C. Mitchell, Hallie N. Pennington, Ionel G. Popescul, Joshua A. Reeder, Carley B. Robinson, Kristy N. Rumball, Rebekah D. Russo, Mandi T. Saum, Sinjin G. Shoop, Alexis M. Smith, Alexander R. Snouffer, Travis G. Stocksdale, Brent V. Sweigert, Morgan M. Welch

Advertisement

Grade 11 — Julianne N. Baker, Sarah S. Browning, Kimberly G. Cunningham, Tiago Desouza, Corey M. Ellis, Corinne N. Jenkins, Aaron W. Koons, Lindsay M. Litten, Clayton W. Smith

Grade 12 — Cody L. Bowman, Karly M. Branigan Coleman, Amanda M. Brechbill, Stacey M. Christy, Rebecca N. Crown, Kandace H. Davis, Cierra R. Fitzgerald, Stephen C. Flessner, Matthew S. Hassler, Zachery W. Hopkins, Victoria E. Key, Craig R. Koons, Krista C. Lang, Scott M. Long, Bradley T. Lundberg, Alyssa J. Marker, Connor X. McNaney, Connor D. Miller, Natalie A. Rudisill, Benjamin M. Seibert, Sabrina O. Smith, Caroline D. Strite, Samantha N. Taylor, Haley N. Wolff

Honor roll 

Grade nine — Grant G. Adams, Courtney E. Baker, Jaclyn O. Barnes, Olivia R. Barton, Brent T. Beachley, Cameron M. Bell, Andrea R. Bennett, Katlyn R. Black, Evan T. Bowman, Megan E. Budnicki, Jace T. Burgan, Emily M. Burkett, Anna E. Carter, Alissa M. Clark, Karly L. Condo, Marco T. Criollo, Ranchelle K. Dofflemyer, Cierra E. Eyler, Kyleigh L. Flook, Alexis L. Fraley, Seth N. Funk, Alexis M. Geisel, Nicholas S. Green, Karsyn D. Gutteridge, Marrissa A. Harne, Derek E. Harper, Mercedezes L. Holman, Samual M. Hudson, Jamar D. Hunter, Joshua D. Jamison, Samantha R. Jenkins, Hollis Q. Jensen, Monasia J. Jeter, Jayden D. Johnson, Caden M. Keplinger, Courtney A. Keyfauver, Whitney R. Kisalita, Michelle L. Kline, Elizabeth N. Lunsford, Robert L. Magaha, Melissa Marin, Nia P. McDannell, Cristina D. McKnight, Sydney L. McVicker, Victoria M. Morris, Cassandra K. Muir, Alea N. Mull, Michael S. Myers, Ashlyn V. Norton, Tatiana I. O’Brien, Alexis A. Oxendine, Carlie F. Palmer, Colin D. Quinones, Samantha J. Raidt, Austin C. Reed, Joshua C. Reese, Olivia R. Rowland, Blerina Ruqi, Julie R. Schnurr, Christophe M. Sellers, Carli L. Shank, Austin G. Shirley, Elizabeth M. Slyconish, Wendy M. Smith, Annalyse J. Stine, Charlotte P. Strite, Jessica N. Sweitzer, Cole A. Thomas, Wade M. Turner, Kate R. Wade, Zechariah Woodward, Jennifer S. Yaraghi, Emily R. Young, Paige M. Young

Grade 10 — Grace A. Albritton, Elizabeth L. Anderson, Brandy N. Bartles, Jeremy A. Benda, Brady A. Benner, Logan M. Bishop, Buck W. Burker, Michelle E. Callejas, Alexis D. Cline, Courtney E. Copenhaver, Justin G. Coyle, Sheldon R. Crossland, Kelly J. Decker, Kelli E. Delauder, Brianna L. Dieter, Sierra E. Eyler, Malia Bryc F. Featherstone, Emily A. Fitzgerald, Christopher J. Fogle, Samuel J. Garling, Elizabeth A. Garrett, Taylor V. Gibney, Carley D. Godsey, Sonya M. Goebel, Austin T. Golden, Lexus M. Gossard, Lexus R. Guthrie, Christina L. Hahn, Tiffany E. Hoffman, Ariel N. Hoffmaster, Savannah S. Holder, Bryan T. Hout, Angel N. Hovermale, John D. Hudson, Khadijah D. Imes, Andrew D. Jamison, Alexis E. Keller, Travis R. Kendle, Sarah B. Kiley, Madison E. Knode, Amber R. Leisinger, Taylor F. Line, Victoria S. Line, Breanna M. Long, Zacharie T. Loveless, Luis E. Maldonado, Sombiro K. Mawalla, Kaitlin M. McGrogan, Marie L. Mies, Mariah L. Morton, Devan F. Nalley, Lindsay R. O’Brien, Colin B. Osborne, Roy S. Parker, Christopher R. Pike, Nicolae A. Popescul, Samantha K. Poplin, Yasmine E. Rodriguez, Cheyenne E. Simmons, Tatian A. Smith, Erika M. Sweitzer, Bao Q. Tran, Eduardo I. Vizcaya Garcia, Zoe E. Vogt, Se Juan M. Walker, Taryn N. Whitmore, Alexandria E. Willis, Stephen M. Wincovitch, Caitlyn D. Woodring, Lane D. Yutzy

The Herald-Mail Articles
|
|
|