Advertisement

Northern Middle School honor roll

February 11, 2013

Northern Middle School

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade six — Colin Boyes, Emily Burzinski, Steven Cermeno, Mary Colver, Maggie Elliott, Maliek Fuller Williams, Amber Gordon, Samuel Hardman, Jacob Hatcher, Krehl Kasayan, Alison Lee, Kira Lutz, Crystal Martinez, Michael Merrill, Zeina Mustafa, Jennet Donoghue, Angelle Robison, Jared Shay, Baylee Sprankle, Audrey Stahl, Ariana Werder

Grade seven — Kevin Abrahamns, Jaedyn Ballengee, Malin Brokstorp, Bailee Bryan, Rachel Daivs, Caitlin Dawson, Robert Doty, Caroline Fleetwood, Samantha Gronholm, Jeremy Grossnickle, Dara Holloman, Abby Kane, Travis Knapp, Amira Krolow, Regina Lachemann, Noah Morningstar, Lucas Mowen, Morgan Nicholas, Abigail Nigh, Alexia Tiches, Saige Vipond, Chelsy Vitug, Kyle White, Sevda Yakhuzova, Jie Zheng

Grade eight — Katherine Montas, David O’Donoghue, Rudi Randall, Mark Shepheard, Jordyn White

Honor roll

Grade six — Kevin Abeles, Lauren Aidoo, Catalina Avellaneda, Leigha Avila, Ashton Barbinchack, Andrew Blake, Karly Bookheimer, Kevin Bowen, Sophie Bowen, McKenzie Brechbill, Brian Brown, Doris Carbajal Herrer, Jakob Connor, Brandon Dillard, Kourtney Dodson, Deanna Dopson, Cameryn Eichelberger, Jillian Ekenberg, Alexandra Engelbrecht, Lauren Fox, Michael Fulton, Gabrielle Gatrell, Alyssa Getz, Michael Griffith, Raven Grove, John Guillard, Alexander Gunther, John Hardman, Brianna Horton, Andrea Jennings, Sintia Lemos, Gloria Lewis, Rachel Lum, Justin Marshall, Turrell Martin, Sidni Mathias, Robert Mcchesney, Savannah Miller, Purity Nyanaro, Andrew O’Connor, Lars Ostmann, Faith Osuji, Dylan Parkman, Jonathan Patterson, Takira Patterson Waltz, Zaryah Pavon, Hannah Powell, Miranda Sanger, Jessica Seavolt, Jackson Sindaco, Evan Smith, Charles Somerville, Colin Stacey, McKenzie Stephens, Barry Stocks, Victoria Talbert, Dru Taylor, Hayden Thompson, Dylan Watson, Abigail Williams, Tiara Williams, Bailey Wilson, Kailey Wolfe, Seyda Yakhuzova

Advertisement

Grade seven — Kyle Abrahams, Amanda Askin, Spencer Baker, Tania Brown, Corey Butler, Jacob Carbaugh, Daniela Cardenas, Kourtney Carroll, Camden Casey, Kayleigh Chudoba, Makiya Claiborne, Lorenzo Conde Deaner, Kate Culp, Katelyn Davis, Emily Eby, Kyle Flickinger, Tyler Flickinger, Madison Foltz, Andre Fowler, Jada Frisby, Ben Gazzola, Julia Gazzola, Megan Giffin, Samantha Gronholm, Tyler Gunther, Shannon Hamblin, Adam Harbert, Kiarra Harris, Kerra Hebb, Luke Hill, Sarah Huntoon, Breydon Hutzell, Arielle Jean Jacques, Niesha Jennings, Logan Jones, Trent Keller, Olivia King, Kendall Kothari, Martin Lemos, Britney Linares, Maddison Lynn, Denise Makusha, Reed Martz, Harry Masker, Timothy Mason, Thaviess Montgomery, Lesley Moreno, Kurt Niessner, Kristina Norgard, Chase Palamar, Jordyn Phllips, Thomas Quelet, Nathanael Robinson, Madison Rockwell, Alexcia Russ, Dylan Shatzer, Gavin Shubert, Alexander Smead, Leah Smead, Megan Smith, Sienna Starkey, Margaret Stiffler, Dalton Tiffany, Parker Tribble, Teresa Watkins, Cassidy Watson, Justin White, Susannah Will, Natalie Williams, Mackenzi Wintermoyer,

Grade eight — Madyn Abeles, Devon Allison, Sarah Amalfitano, Abigail Angles, Sabrina Arno, Yasmin Azem, Nina Bowen, Bray Burkholder, Erin Byard, Katelin Cabatit, Ericka Carbajal Herrer, Jeremiah Clemmer, Thomas Cremins, Madison Crim, Alexander DeGrange, Victoria Demar, Eric Elliott, Emily Fauber, Ethan Fields, Micaela Fleetwood, Mercia Gee, Karen Gonzalex, Emily Hoffman, Carinna Householder, Alisa Hudzik, Zaria Hyson, Nikita Johnson, Garrett Johnston, Zachary Kelin, Jessica Lamont, Katherine Lee, Destiny Lindsey, Katelin Lundy, David Lyles, Akua Mireku Baabu, Myles Nicholson, Ryan Repp, Meaghan Sebrosky, Precious Steel, Taylor Swinson, Erika Tarawallie, Maria Tarawallie, Jazmin Techie Mensah, Nicholas Unger, Thomas Wassel, Madison Wetzel, Justin Williams, Adelaide Wink, Lexie Wink

The Herald-Mail Articles
|
|
|