Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

February 05, 2013

Clear Spring Middle School

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade six — Kirsten A. Barnhart, Faith N. Boyer, Hannah R. Brady, Seth D. Chaney,  Makenzie L. Clark, Rachel L. Corwell, Jenna L. Edwards, Maggie V. Elwood, Nicholas A. Faith,  Lucas J. Faulkner, Cole C. Hixon, Olivia P. Lee, Bailey E. Martin, Dylan C. McGill, Celia Q. Ramacciotti, Emmalee G. Rogers, Brooke A. Rohrback, Adam J. Shank, Jordyn R. Smith, Alyssa M. Thompson

Grade seven — Nicola G. Al Sahouri, Tyler A. Bussard, Meghan A. Byers, Gabrielle E. Conrad, Danielle K. Cornwell, Katherine R. Dull, Kira B. Knotts, Morgan L. Landman, Jaret A. Lazich, Colten K. Matheny, Madlyn M. McDonough, Connor H. Michael, Makenzie N. Prichard, Gabriella M. Quilici, Christina K. Stabler, Sara A. Staley, Jacob A. Young 

Grade eight — Ashley A. Ardinger, Louise J. Baker Vautrin, Jill D. Bender, Hannah A. Bowers,  Joshua A. Colliflower, Hannah M. Delaney, Frank A. Laredo, Sean R. Little, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Elizabeth J. Whitmore 
 
Honor roll

Grade six — Emily E. Abe, Alexys K. Allison, Faith C. Baker, Dalton J. Barnhart, Hailey N. Booth, Chasidy C. Brown, Avarie A. Cole, Evan E. Cook, Levi M. Crowl, Austin G. Dorsey, Cody A. Durboraw, Samuel W. Ellmore, Morrigan H. Fiery, John Michaeal D. Frye, Angelina B. Greathouse, Lindsey M. Henson, Garret C. Hose, Madison D. Jenkins, Dayton J. King, Annemarie R. Kinman, Benjamin J. Mason, Spencer W. McNamee, Nicholas D. Meuse, Jeffrey E. Miller, Kaylee B. Molina, Stacy E. Mongan, Emmaleigh N. Morris, Michael E. Myers, Amber L. Nixon, Maximus P. Perini, Colin E. Roberts, Ryan C. Robertson, Gabriella F. Seal, Rebecca L. Snyder, Mark C. Spicher, Zoey M. Thompson, Jack N. Vance, Krystal B. Waters, Andrew M. Weaver, Grace E. Weber

Grade seven — Juliana N. Brechbill, Hallie M. Brown, Emily S. Chambers, Hannah G. Clifford, Matthew D. Collins, Nicholas L. Farrow, Hope G. Forsyth, Paige E. Gesell, Angelyna Granadillo, Magnolia R. Gray, Megan M. Haislip, Carissa M. Hensley, Charity N. Herman, Haley M. Hott, Amanda E. Keelan, Shawn T. Kelley, Matthew T. Kerns, Shane M. Kovacich, Mariah L. Miller, Kylie R. Mills, Jaidyn N. Mulligan, Mason B. Nemes, Alex W. Pensinger, Lily C. Potterfield, Aaliyah C. Richardson, Emily M. Robinson, Adam N. Schwartz, Rose M. Shank, Jensen H. Shelby, Dana E. Smith, Kyle R. Smith, Colby A. Snyder, Gretchen E. Stenger, Braedon C. Stouffer, Wyatt A. Summers, Nicholas L. Sword, Daniel J. Tedrick, Alexa C. Thomas, Taylor E. Thomas, Alison Z. Tucker, Payton N. Webb, Garrett L. Wertz, Sydney M. Wertz, Hailee J. Wilson,  Emma G. Woods, Lee Anne P. Yeargan 

Grade eight — Dylan L. Altman, Adriana N. Baker, Cole A. Breakall, Jared S. Caudell, Kamarya P. Chojnacki, Joshua L. Davis, Bethany J. Doppel, Alyssa N. Dudley, Garrett R. Embly, Autumn T. Gammon, Kaitlin L. Geisbert, Brian J. Grosh, Reygan D. Hart, Elizabeth G. Hixon, Mariah D. Holmes, Catherine T. Kinman, Jordan L. Lesher, Kelsey R. Lewis, Elizabeth F. Lulciuc, Jillian A. Malcolm, Joseph T. McCoy, Brianna N. McElfish, Taylor T. O’Very, Dominick J. Perini, Jacob B. Pugh, Antonio M. Resendiz, Emily A. Robinson, Angel M. Rowe, Alexi D. Shives, Braylena M. Socks, Liam A. Sullivan, Guydon W. Tier Williams, Adrianna K. Triesh, Lisa M. Weller, Kayla R. Woodring               
         
 

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|