Advertisement

Williamsport High School honor roll

January 09, 2013

Williamsport High School

Second marking period

Distinguished honor roll 

Grade nine — William G. Andrews, Amelia C. Baker, Taylor P. Baker, Morgan S. Boerum, Megan E. Budnicki, Edward A. Cunningham, Matthew W. Deyarmin, Sarah R. Eckstine, Emily C. Green, Alex L. Gregg, Kaci A. Gutteridge, Sydney B. Hockensmith, Michael E. Houser, Monasia J. Jeter, Kaila N. Johnson, Mason J. Kreps, Alexis A. Lewis, Chase A. Mahar, Natalie T. Mchale, Erica J. Mohn, Keisha R. Mumma, Alexander H. Nichols, Tatiana I. O’Brien, Brandon M. Racine, Alicia K. Rafter, Austin C. Reed, Joshua C. Reese, Blerina Ruqi, Aaron L. Slifer, Bethany A. Starliper, Jordyn R. Truax, Kate R. Wade, Autumn G. Weyant, Joseph R. Wolfensberger

Grade 10 — Kimberly P. Bailey, Clay N. Bittner, Alec R. Cantner, Alexis D. Cline, Cecelia K. Culy, Rachel M. Deike, Jose E. Diaz Frias, Zoie A. Elgin, Samuel J. Garling, Morgan Hager Perry, Tiffany E. Hoffman, Sean W. Houck, Lauren A. Hubbard, Carter D. Hughes, Alexander M. Jakoby, Aiden L. Jensen, Alexis L. Kastelein, Madison E. Knode, Lakya A. Mills, Savannah V. Minnick, Hallie N. Pennington, Eric S. Poffenberger, Ionel G. Popescul, Nicolae A. Popescul, Carley B. Robinson, Kristy N. Rumball, Rebekah D. Russo, Sinjin G. Shoop, Alexis M. Smith, Alexander R. Snouffer, Travis G. Stocksdale, Brent V. Sweigert

Advertisement

Grade 11 — Nimotallah E. Abdurrazaq, Julianne N. Baker, Hagan E. Bjerga, Sarah S. Browning, Kimberly G. Cunningham, Tiago Desouza, Kaitlyn N. Harsh, Corinne N. Jenkins, Aaron W. Koons, Lindsay M. Litten, Neerav B. Patel, Clayton W. Smith, Cole A. Smith, Alexander G. Van Slyke, Shirley A. Weaver.

Grade 12 — Karly M. Branigan Coleman, Amanda M. Brechbill, Caleb S. Buchman, Stacey M. Christy, Rebecca N. Crown, Stephen C. Flessner, Zachery W. Hopkins, Ginger H. Kays, Craig R. Koons, Krista C. Lang, Bradley T. Lundberg, Alyssa J. Marker, Connor X. McNaney, Natalie A. Rudisill, Samantha N. Taylor, Brian W. Weyant

Honor roll

Grade nine — Grant G. Adams, Amber J. Anderson, Courtney E. Baker, Jaclyn O. Barnes, Olivia R. Barton, Taylor D. Battle, Noah S. Baylor, Brent T. Beachley, Cameron M. Bell, Andrea R. Bennett, Christie M. Bennett, Katlyn R. Black, Samantha F. Brining, Jace T. Burgan, Emily M. Burkett, Anna E. Carter, Alissa M. Clark, Karly L. Condo, Dalton M. Cool, Marco T. Criollo, John A. Davies, Melanie N. Drury, Cierra E. Eyler, Kyleigh L. Flook, Jess A. Foster, Alexis L. Fraley, Hadley P. Giles, Mariyah N. Gizzi, Nicholas S. Green, Karsyn D. Gutteridge, Odali S. Hernandez Fabian, Jamar D. Hunter, Kiana N. Jackson, Joshua D. Jamison, Samantha R. Jenkins, Jayden D. Johnson, Nicholas L. Keller, Caden M. Keplinger, Courtney A. Keyfauver, Whitney R. Kisalita, Michelle L. Kline, Gage M. Kyler, Elizabeth N. Lunsford, Melissa Marin, Nia P. McDannell, Cristina D. McKnight, Matayia M. Miller, Victoria M. Morris, Cassandra K. Muir, Alea N. Mull, Michael S. Myers, Ashlyn V. Norton, Alexis A. Oxendine, Colin D. Quinones, Olivia R. Rowland, Bryce W. Ruppenthal, Julie R. Schnurr, Jensyn A. Schwartz, Christophe M. Sellers, Alan S. Seredich, Carli L. Shank, Austin G. Shirley, Reid A. Siefker, Eleanora Sinkevich, Elizabeth M. Slyconish, Daniel A. Smith, Julia L. Smoot, Annalyse J. Stine, Charlotte P. Strite, Jessica N. Sweitzer, Cole A. Thomas, Wade M. Turner, Carissa B. Watson, Zechariah Woodward, Jennifer S. Yaraghi, Emily R. Young, Paige M. Young

Grade 10 — Grace A. Albritton, Victoria A. Asper, Jeremy A. Benda, Logan M. Bishop, Brad L. Bormann, Kayla D. Brice, Hayleigh L. Brown, Buck W. Burker, Courtney E. Copenhaver, Sheldon R. Crossland, Kelli E. Delauder, Andrew S. Dobrzanski, Luke C. Draper, Sierra E. Eyler, Emily A. Fitzgerald, Christophe J. Fogle, Elizabeth A. Garrett, Taylor V. Gibney, Kaitlyn M. Giffin, Sonya M. Goebel, Lexus M. Gossard, Haley E. Groesbeck, Christina L. Hahn, Taylor L. Hassler, Katelynn M. Heavner, Ariel N. Hoffmaster, Savannah S. Holder, Nicole D. Houser, Angel N. Hovermale, John D. Hudson, Caitlin J. Kennedy, Brandon P. Keplinger, Sarah B. Kiley, Amber R. Leisinger, Taylor F. Line, Victoria S. Line, Zacharie T. Loveless, Luis E. Maldonado, Sombiro K. Mawalla, Kaitlin M. McGrogan, Marie L. Mies, Monica D. Miller, Karyann C. Mitchell, Anna M. Myers, Devan F. Nalley, Emmaleigh K. Nally, Lindsay R. O’Brien, Morgan E. Oyster, Christie A. Pague, Christophe R. Pike, Samantha K. Poplin, Demarco J. Rayford, Joshua A. Reeder, Yasmine E. Rodriguez, Mandi T. Saum, Tatian A. Smith, Erika M. Sweitzer, Bao Q. Tran, Eduardo I. Vizcaya Garcia, Zoe E. Vogt, Morgan M. Welch, Taryn N. Whitmore, Lane D. Yutzy

The Herald-Mail Articles
|
|
|