Advertisement

South Hagerstown High School honor roll

December 23, 2012

South Hagerstown High School

Second marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Adrian I. Bolton, Megan E. Desmond, Jacob A. Hardesty, Micaiah A. Hiner, Mariah E. McPherson, Katelyn C. Mehrling, Hannah A. Miles, Jessica S. Miller, Justin R. Mitchell, Alexandra L. Mourton, Hadassah M. Muthoka, Natalie A. Pandolfi, Toby L. Peer, Nicholas P. Seek, Chad D. Shumaker, Elizabeth A. Stell, Natalie E. Stevens, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi

Grade 10 — Tyler M. Chupak, Brandon M. Decker, Kristin A. Dobson, Liberty M. Jackson, Daniel L. Kelbaugh, Jonah C. Notarianni Step, Colton C. Shingler, Anthony W. Sodergren

Grade 11 — Fatoumata Keita, Christopher D. Kimberlin, Hannah C. Myers, Adjoa A. Ofosu Ameyaw, Anthony B. Owusu, Dallas M. Rhoades, Nicole D. Robinson, Joseph C. Rohr, Robin N. Shoop, Ashley Stouffer, Nehemiah M. Teferi, Tajaia M. Tillman, Jameisha V. Walker, Kelsey P. Winters, Noah T. Wright

Advertisement

Grade 12 — Khyri A. Baker, Malik M. Barnwell, Janie Chen, Darius Dobre Mofid, Ashlyn P. Hinkle, Magen M. McDonald, Laura N. Meckley, Lindzzi M. Ngati, Julianna M. Nix, Caleb R. Richardson, Kayla L. Smoot, Sierra M. Speight, Mikala S. Stephenson, Daniel C. Stokes, Errick M. Taylor, Michelle L. Thiry, Andrew S. Volz, Stephanie E. Young

Honor roll

Grade nine — Chelsey W. Alexander, Cade A. Anderson, Cody E. Barnhart, Lindsey N. Bedregal, Keegan N. Blom Hill, Isaiah M. Brooks, Shabree Brown, Allyson C. Buffington, Landon W. Buzzerd, Zenobia T. Charleus, Megan E. Crawford, Emily E. Daiello, Alexis M. Davis, Miguel Car T. Decastro, Zachary Delauter, Joshua A. Ecker, Jaelin J. Farrell, Jazmere L. Fitzgerald, Adia H. Fletcher, Taylor J. Foster, Abby M. Giancola, Olivia I. Griffin, Darren J. Harman, Daniel T. Harrast, Michaela A. Hepp, Eletria U. Herbert, Justin M. Herold, Benjamin J. Higgins, Kaitlyn D. Hollinger, Brandon F. Hughes, Cameron S. Jacobs, Alengta G. Jernigan, Malaysha K. Kay, Zoe L. Keener, Tiffany M. Kline, Samuel T. Klipp, Sheniesha Lake, Joshua E. Lawrence, Hanna Loudin, Savannah K. Martinez, Michael W. McCormick, Amy M. Metz, Jenna M. Miller, Tyrell M. Miller, Cole B. Mills, April K. Mugozhi, Joshua L. Mullen, Madison T. Nareski, Angel L. Nieves, Caroline E. O’Reilly, Megan S. Potter, Sawyer H. Rachor, Ariella Y. Ramirez, Thomas B. Renegar, Rosa E. Reynolds, Staci I. Rubinstein, Sky J. Sellers, Mokhinur Shokhalilullo, Valerie N. Simon, Brianna J. Spangler, Jackson B. Spickler, Jeremy M. Spikes, Kelly D. Stephenson Jime, Jared N. Stoner, Bridgette M. Swanson, Anthony C. Tadeo, Ansleigh T. Tennant, Aubree R. Tiner, Hope E. Turner, Dylan P. Weaver, Sarah L. Winters, Chelsea F. Wright

Grade 10 — Arif Akhmedov, Sarah Alaoui, Tyler A. Alexander, Kashae B. Amis, Jessica A. Ballard, Hayley M. Beyer, Samuel A. Biggus, Avery Bolton, Charlotte E. Brodka, Isaiah I. Brown, Dora D. Burker, Jazminee C. Burker, Christjan E. Campbell, Johnmichael P. Carbaugh, Jordan T. Carpenter, Kiara Mari K. Carter, Soleil A. Chriest, Chagall C. Coburn, Daniel Z. Cook, Sara N. Dutrow, Brianna M. Ebersole, Nathaniel M. Epps, Thomas Evonlah, Ashlee R. Fahrney, Dorian A. Fournier, Osamuyimen O. Gbowa, Autumn M. Gill, Israel G. Gonzalez, Alexis N. Griffin, Vicki Y. Guzman, Jared L. Harman, Patricia L. Holmes, Malicia C. Ingram, Cory M. Irvin, Joshua E. James, Audrey A. Latour, Jordan A. Leese, Aaron A. Lighter, Hanna E. Lorenzen, Wilhelm Marrero, Kiana D. Mattingly, Marissa M. Mayhew, Kevin D. Mills, Tori A. Mills, Tyler C. Moser, Nyliesha R. Moses, Taylor N. Nuse, Amanda P. O’Brien, Jadelin M. Oyler, Amber K. Pando, Sarah K. Pittenger, Colette E. Sheppard, Faith A. Smith, Sadie M. Smith, Daniel G. Stewart, Mary P. Teunis, Adrian A. Thomas, Jada M. Thomas, Alanna M. Thompson, Dwayne D. Travis, Daniel C. Turner, Lili Zheng

Grade 11 — Kyle A. Abbott, Kaylee M. Asper, Julia E. Becker, Trisha L. Bevan, Preston C. Boone, Edenilson A. Caballero Alfar, Alysa L. Conomos, Katrice M. Dickson, Brionna M. Dupree, Kenneth R. Estrada, Avery T. Finniff, Alyssa M. Garland, Mariya Garner, Luke A. Giancola, Hunter S. Gift, Katherine E. Granados, Emilee Griffith, Mason S. Guillory, Brian A. Harris, Kristen E. Haupt, Chance A. Hendershot, Sarah E. Higgins, Whitney A. Jarrett, Collins O. Johnson, Zachary T. Keener, Musa Keita, Lilah Kimmel, Timothy A. Kitchen, Lavrai R. Lansdowne, Airin A. Martin, Melvin W. McCarley, Ashlee N. Miller, Julian D. Miller, Cynthia M. Monarca, Daniel C. Moreland, Shalom B. Muthoka, Steve M. Perez, Jessica Quintanilla, Angela J. Raymond, Winelis S. Rodriguez, Samantha J. Rossiter, Chelsey R. Scott, Palak Sharma, Joshua L. Shingleton, Joseph L. Shoop, Olivia M. Shoop, Andrew M. Snodderly, Clyde Staley, Whitley L. Tobei

The Herald-Mail Articles
|
|
|