Advertisement

Smithsburg High School Honor Roll

December 22, 2012

Second marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Murad M. Akhmedov, Ernst C. Arnold, Alaina M. Black, Noah W. Daigneault, Megan M. Davis, Morgan M. Fraser, Maheen H. Haq, Cassandra Li, Zakary S. Newberry, Lindsay K. Penwell, Devon H. Robinson, Bryce K. Scharenbroch, Joseph J. Schwartz, Kennedy E. Shaver, Josephine A. Snyder, Dakota L. Vaughn, Sarah E. Wagner, Ethan E. Wilt, Fiona R. Zahm

Grade 10 — Payton B. Belella, Brianna M. Black, Marissa N. Dangler, Sarah C. Duckworth, Haley B. Hartney, Christopher D. Henderson, Kayla M. Huntzberry, Lydia S. Jernigan, Paige M. Kutchey, Cheyenne E. Little, Otilia Macarisin, Sophia R. Mancini, Elizabeth L. McClure, Elizabeth B. McLaren, Shannon M. Mehaffie, Fatima N. Pasha, Brandon T. Potter, Matthew D. Pryor, Tatiana J. Rodriguez, Jessica M. Rowland, Jessica E. Schroder, Isra Tariq, Brennan F. Taylor, Matthew J. Wilson

Grade 11 — Elizabeth A. Dennis, Emma J. Gerhold, Attiya H. Latif

Grade 12 — Cedric D. Barnes, Connor R. Brown, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Dominique H. Dilandro, Colton S. Duvall, Samuel H. Faircloth, Anna S. Fandel, Cara A. Ferguson, Melanie E. Garvey, Erica E. Hargreaves, Cody D. Hartman, Kaylyn M. Horner, Sarah R. Kretzer, Ashlee G. Metzger, Darla M. Mullinix, Alek E. Redenbo, Emily O. Seward, Kinsey E. Shifflett, Megan J. Stracka, Bryan P. Tracey, Caitlyn E. Wilson, Emma G. Zahm


Honor roll

Grade nine — Daniel S. Ausherman, Christopher M. Babylon, Emma A. Baer, Claire L. Bodine, Jeremy D. Boylan, Savannah J. Celestial, Allison M. Cline, Eric C. Cosentino, Carly A. Cupernall, Micah G. Daigneault, Lars E. Davis, Amanda D. Delauder, Angel N. Devore, Jeremy R. Dunkin, Jared S. Durning, Brooke K. Ebersole, Emma F. Eichelberger, Leah E. Ellis, Chandler R. Fishack, Kevin P. Ford, Seth A. Garnand, Zachary A. Garvey, Gunnar K. Harper, Michael N. Hunter, Cole O. Huntzberry, Jessica O. James, Erika M. Johnson, Megan M. Juarez, Elizabeth D. Keener, Taryn K. Kershner, Yungmun K. Lee, Tyler D. Linn, Madeline J. Mazenko, Alaana J. McElfish, Tyler P. McKinney, Victoria Q. Mitchell, Megan K. Moran, Kalynn N. Murray, Mikaylah D. Murray, Victoria L. Neal, Brandon D. Peake, Julia E. Pepper, Tyler S. Pettway, Faizah T. Pirzada, Zachary N. Prather, Siddarth Rao, Meghan E. Roberts, Michael S. Robinette, Christopher S. Rowan, Marissa N. Saylor, Bryce F. Scott, Devyn R. Shank, Cameron M. Sherbert, Abigail A. Shives, Jonah L. Smith, Alexis N. Spickler, Alexander D. Stephenson, Zachary A. Story, Noah W. Stottlemyer, Jared S. Swope, Melanie G. Taylor, Samantha J. Valentine, Joshua W. Wabst, Christopher L. Weller, Mary E. Wesmiller, Julia L. Wiles, Hollee D. Winders, Christina C. York

Grade 10 — Rayana C. Anthony, Michael E. Barnhart, Carrie J. Barr, Jacob W. Barr, Ashley K. Barrett, Garrett E. Brenk, Dylan M. Bryce, Corinne K. Burk, Patrick J. Conlon, Masa T. Conteh, Nasu M. Conteh, Vanesa A. Cuevas, Haley M. David, Madison S. Duvall, Adam S. Dwyer, Evan D. Eckenrode, Rachael E. Faust, Maria L. Frias Gonzalez, Garrett L. Grove, Ashley F. Haller, Briana F. Haugh, Elisabeth A. Hines, Whitney E. Hines, Rebekah A. Horst, Heath A. Hott, Anthony D. Inamagua, Caitlyn D. Ingram, Yeabu J. Kamara, Alison R. Keely, Adasen R. Klinger, Alexa E. Knode, Justin M. Leveque, John J. Martin, Connor A. McNairn, Erika S. Miller, Kevin D. Miller, Ryan E. Milligan, Rebekah L. Morales, Ian W. Mullen, Amber K. Murphy, Keller A. Nigh, Saleaha T. Pirzada, Cassidy D. Pryor, Blake E. Rath, Taylor E. Remsburg, Sandra E. Sagoe, Hannah K. Samuelson, Isaac R. Sherman, Lovinder P. Singh, Justin K. Smith, Adam K. Spigler, Kori S. Taber, Paola C. Torres Colon, Jeffrey D. Weaver, Chelsea C. Wiles, Myranda N. Wiles, Samantha L. Williams, Kaliyah C. Winslow, Caitlin J. Wolfe, Jenifer N. Wood

Grade 11 — Brendon M. Bickford, Jordan A. Bliss, Ashley E. Brown, Young Chin, Brittney A. Dehart, Christina M. Diffenderfer, Ian M. Ebersole, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, Jenny E. Fritts, Joshua S. Garnand, Garrett T. Ghafir, Courtney A. Graves, Megan M. Graves, Eric P. Janisko, Ryan M. Karroll, Natalie A. Kauffman, Immanuel J. Kebe, Jesse S. Lancaster, Joanne C. Lee, Sheanna L. Lewis, Randi M. Leydig, Johnathon A. Mansfield, Chelsea J. Massie, Emily E. Merritt, Joshua P. Miller, Mira A. Moaveni, Kourteney A. Mongan, Brandon R. Mose, Marco A. Ortega, Kristen K. Peake, Naomi Pettway, Usman A. Qadri, Karissa N. Reigh, Nathan A. Rockwell, Emily I. Rowan, Zachary L. Schaeffer, Michael A. Siefert, Anna L. Spielman, Samantha M. Stambaugh, Cassidy S. Statler, Sara E. Stone, Shelby L. Stotelmyer, Johnna L. Stoup, Kailey M. Stracka, Mark I. Swope, Azka Tariq, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Samantha A. Tilden, Austin R. Vaughn, Trumer J. Wagner, Nora K. Waltz, Kourtney H. Wells, Alyssa M. White

Grade 12 — Arthur W. Anderson, Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Jessica M. Benner, Ryan J. Bolton, Haley N. Caudell, Lindsay T. Clopper, Heather L. Delauter, Shelby M. Diehl, Kyle B. Dinterman, Dylan S. Durning, Jacob A. Dwyer, Kaylee E. Fox, Zane B. Gardenhour, Adler J. Garrett, Sarah K. Garver, Joshua T. Gladhill, Katelyn N. Hastings, Shane N. Heizer, Nathalia Henriquez, Jacob T. Heward, Kyle W. Huntzberry, Justyna N. Jordan, Thomas M. Keely, Courtney N. Keener, Elyse L. Koterwas, Austin J. Lafalcia Ryan, Hannah E. Leaman, Darian B. Lee, Yunghon K. Lee, Yungkong K. Lee, Kaley M. Lefferts, Katie E. Lushbaugh, Devon D. Martell, Emily A. McCready, Saul A. McDonald, Jesse B. Miller, Davon A. Mills, Danial X. Murray, Freya D. Nance, Jessica N. Redman, Sandra L. Reynolds, Alexa A. Sensenbaugh, Jordyn K. Smith, Morgan R. Smith, Savanah A. Smith, Desiree S. Sowers, Bren C. Startzman, Jared J. Tosten, Joshua A. Yoder

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|