Advertisement

Boonsboro High School Honor Roll

December 20, 2012

Second marking period

Distinguished honor roll

 Grade nine — Brianna N. Alico, Chloe E. Bellerive, Katherine E. Clark, Carley M. Cline, Samantha B. Juedemann, Grace Y. Li, Madeline M. Nee, Madison B. Null, Cecil K. Razo, Jarrett T. Rickerds, Cheyenne M. Sheedy, Dominic N. Smith Di Leo, Ana R. Solberg, Joseph L. Stine, Sydney R. Stotler, William M. Thompson, Kathleen J. Usary, Zachary M. Zimmerman

Grade 10 — Eric W. Brabson, Priscilla A. Bushko, Alexandra N. Doak, Zackery T. El Mohandes, Joshua E. Ford, Aaron S. George, Michaela J. Grove, Jeremy M. Hardy, Marie E. Harmon, Elizabeth M. Hawkins, Tess A. Hebert, Stuart L. Kerns, Frank Liao, Hannah M. Mills, Cole D. Shank, Emma P. Sikes, Sarah M. Stone, Lilli N. Sutton, Kirsten A. Talbert, Aidan M. Thaggard, Megan L. Timko, Audrey M. Walton

Grade 11 — Sarah E. Ballow, Samantha R. Biddinger, Skyler N. Casto, Courtney N. Crampton, Nicholas S. Dougherty, Danielle N. Evans, Gregory J. Fiola, Alexandra D. Hawbaker, Alexis B. Hurley, Renee N. Johnsson, Coran M. Nyack, Paul P. Previti, Jessica L. Smith

Grade 12 — Serge Aleshin Guendel, Ethan D. Allnutt, Quinn B. Barr, Cassandra H. Basford, Reiker P. Bowles, Nicole M. Bruno, Benjamin T. Burker, Mariah J. Chapelle, Jay A. Cline, Chad E. Cowden, Caroline E. Cukier, Courtney L. Delosh, Bridget L. Dillard, Kelsey W. Eichelberger, Bradley R. Enfield, Amber D. Fales, Patrick C. Glenny, Shelby R. Griffith, Tristan L. Hartle, Jordan E. Haskell, Kellianne T. Hoton, Justin T. Hutchinson, Amanda L. Kerr, Steven S. Kurapaty, Michael G. Lacey, Rex S. Le Gore, Bryan M. Letendre, Kathryn T. Lively, Ian B. McMillen, Emily M. Mercier, Shannon P. O’Brien, Paige A. Owens, Cynthia M. Poling, Job J. Redman, Jack W. Riley, Carly L. Rippeon, Emily D. Rohrer, Meghan C. Sikes, Kylee R. Sipocz, Elizabeth M. Slick, Lacey M. Smith, Keiana L. Stern, Sialea B. Strong, Joshua C. Testa, Andrew P. Violet, Shelby L. Wallace, Sebastian F. Walton, Rami B. Yanes, Tiffany N. Young

Honor roll

Grade nine — Sydney A. Alexander, Benhardt P. Ashie Nikoi, Kevin J. Baillargeon, David R. Baker, Brett J. Barbour, Jonathan M. Birky, Dillon R. Bodenheimer, Caitlin R. Briggs, Jatia A. Burnett, Troy E. Cline, Lydia H. Collins, Ethan T. Connelly, Jared M. Csordas, Cade S. Dal Collo, Kiersten M. Delauney, Kristen A. Delosh, Dillon J. Denig, Bethany N. Doak, Blake L. Dougherty, Ryan J. Duckfield, Jordan T. Estes, Cheyenne S. Fields, Logan A. Flook, Abigail S. Forman, Lillian G. Funke, Corina D. Grimm, Catherine A. Hawfield, Jessica L. Horton, Zachary F. Hull, Abigail G. Jones, Evan J. Kerr, Alexis N. King, Brittany A. Klosterman, Charles B. Leadingham, Rhiannon S. Leonard, Colin W. Mannix, Alyssa M. Margeson, Rebekah L. Marshall, Aubrey E. May, Kevin C. May, Cecelia R. McTigue, Katheryn E. McCarthy, Michael D. Miles, David E. Miller, Travis A. Moats, Connor V. Northup, Mackenzie A. Peperak, Paul C. Posharow, Jessica L. Reinhart, Austin J. Richter, James S. Ridgely, Walter C. Riley, Aaron M. Rose, Thomas P. Schnackenberg, Ryan C. Sharpless, Allyson H. Sikes, Lexie M. Simmons, Autumn J. Spinner, Victoria N. Trzaska, Jillian G. Tucker, Abby J. Wennick, Susannah R. Willems, Haley E. Wright

Grade 10 — Alanis S. Allison, Morgan E. Angle, Mickayla S. Bachar, Alexis M. Bane, Jakob D. Barkdoll, Jeffrey C. Bennett, Darren C. Bittinger, Scott C. Brandt, Alexandra E. Brunelle, Jacob L. Burdette, Madison M. Burkhardt, Alexis I. Burnett, Megan E. Cochran, Brady E. Cole, Kiersten L. Coulter, Leigh A. Cowden, Jaime L. Dambrosio, Aspen N. Detwiler, Donald L. Drawbaugh, Stacy E. Easterday, Marley M. Enfield, Carly C. Galpin, Alexandra E. Garcia, Dana M. Getka, Jamie N. Guske, Luke A. Harsh, Dalton C. Hawkins, Shari A. Huffman, Mary C. Hull, Gunnar E. Ingram, Madison N. Ingram, Christophe B. Jenkins, Marianna R. Ligon, Elizabeth A. Longerbeam, Kyle P. Mahoney, Alexandra A. Mandel, Gabrielle L. Mazzone, Brittany M. McCauley, Colin J. McMillen, Hunter N. McMillion, Kirstie R. Moore, Corynne J. Morral, Aaron T. Morris, Daniel T. Morris, Emily A. Norris, Shane M. O’Neill, Alyissa C. Poffenberger, Aden R. Price, Jaydirah P. Ray, Brandon C. Richardson, Logan W. Roberts, Sydney R. Roberts, Sydney J. Sabatano, Skye T. Sanderson, Nathanael H. Saunders, Emily M. Schilling, Synclare R. Schneider, Danielle M. Shelow, Cody E. Single, Sierra N. Smallwood, Logan S. Taulton, Brandon M. Turnbaugh, Emily L. Waclawski, Mckenna Walsh, Bobbie A. Watkins, Liah C. Wentzell, Taylor N. Williams, Tabitha A. Wilson

Grade 11 — Sarah A. Anderson, Jordan L. Bingaman, Brittany M. Carroll, Michael G. Carroll, Aaron Q. Clipp, Christophe M. Connolly, Mathew H. Crown, Kortney R. Cunningham, James S. Davis, Carol L. Debaugh, Christophe R. Deckert, Jennifer L. Dejarnette, Amber E. Demory, Colin M. Dove, Kristina M. Eikens, Devon W. Fairhall, Maggie J. Flook, Ethan G. Foster, Megan K. Fuscsick, Danielle L. Gallupe, Tyler G. Giffin, Tara E. Hahn, Erica M. Hensley, Alexander Q. Hess, Hannah M. Himes, Rachel A. Holmes, Julia M. Horst, Jacob F. Hughes, Alexis A. Jarman, Claudia E. Jenkins, Sarah A. Johnson, Katherine R. Jordan, Mark P. Leadingham, Valerie J. Mason, Connor P. McClellan, Saleena M. Meyers, Victoria M. Mills, Gage W. Nicodemus, Filip Novakovic, Kinsee B. Poffenberger, Natalie D. Reeder, Kyle E. Rossen, Samantha R. Sabol, Elizabeth M. Seabright, Lydia K. Smallwood, Sean R. Snyder, Christian O. Solberg, Breanna N. Springer, Jacob M. Stauffer, Margaret R. Sullivan, Nathan D. Tucker, Jazmin A. Valentine, Savannah K. Waddle, Nicholas J. Zielinski

Grade 12 — Sean L. Anderson, Blair A. Baker, Scott R. Bennett, Victoria L. Bright, Rebecca L. Bushko, Shad A. Bussard, Brandon M. Butrick, Brandon H. Canfield, Alexander A. Carlson, Tyler W. Castle, Garrett K. Churchey, Davon T. Clark, Evan T. Collier, Connor W. Cordell, Dakota S. Craig, Samuel S. D Alauro, Allison L. Davenport, Serena B. Demartino, Caroline J. Fraser, Ty Marie T. Gatling, Shelby L. Geraci, Colin J. Glass, Alexandra N. Green, Kayla E. Grimm, Caleb E. Grove, Wyatt B. Haggerty, Jennifer M. Harris, Jessica T. Hartlage, Kyle R. Hobbs, Devin G. Holder, Courtney R. Hull, Sara L. Jennings, Thomas E. Kersting, Kristen C. Kidwell, Megan H. Kiley, Randolph L. Kines, James R. Kopp, Alexis M. Krantz, Kendra L. Laster, Karli E. Lewis, Colleen C. Loss, Adam M. Love, Carly S. Mazzone, Meghan E. McMahon, Jennifer L. Moore, Tawanda P. Mukudzavhu, Peter A. Myers, Elinor E. Nogle, Theresa N. Ortman, Emilee K. Panunzi, Brady A. Perkins, Adam M. Peters, Zachary C. Poffenberger, Thomas G. Prunty, Evgeny A. Reifke, Chase A. Remsburg, Austen D. Rohrbaugh, Ryan A. Ruiz, Nicholas J. Seabright, Kellsey M. Shank, Austin M. Showe, Samantha A. Smith, Christophe A. Snyder, Brittany M. Stevenson Payne, Ean N. Stine, Mickayla C. Taulton, Alex T. Thompson, Natelie M. Tobery, Hannah E. Violet, Brianne C. Wade, Jacob A. Walker, Allyson E. Wallace, Ryan P. Walsh, Jennifer A. Webber, Matthew J. Williams, Rakel S. Wilson, Whitney R. Wolfe, Michael T. Wood

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|