Advertisement

Clear Spring High School Honor Roll

December 19, 2012

Clear Spring High School

Second marking period

Distinguished honor roll

Grade nine —  Briana R. Coulter, Grace A. Faulkner, Matthew I. Gogan, Joseph R. Heavner, Matthew E. Line, Spencer M. Schultz, Jenna R. Smith, Collin A. Willhite

Grade 10 — Alexandra P. Albert, Megan P. Bishop, Ashley M. Brady, Danielle N. Hill, Kristen D. Mellott, Raven C. Tucker

Grade 11 — Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Levi T. Mason, Christopher R. Meuse

Grade 12 — Victoria J. Albert, Shannon A. Bishop, Nicholas J. Brandt, Tiffany M. Brechbill, Emilie R. Cave, Sarah K. Elwood, Michael J. McIntyre, Kameron M. Shives

Advertisement

Honor roll

Grade nine — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Collin L. Bucher, Michaela E. Bumbaugh, Lindsay M. Carlin, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Melissa A. Drury, Lakyn M. Elwood, Ryan C. Esteban, Alexa K. Filip, Jordan E. Garwood, Michael L. Godinez, Siera J. Hafer, Corbin T. Hensley, Ian P. Hose, Aaron W. Hull, Anna M. Hull, Angel M. Kesecker, Caitlin N. Kline, Carolyn R. Kline, Samantha N. Kreps, Emily R. Leone, Richard D. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Elizabeth K. Mott, Katelyn L. Paylor, Grace T. Ramacciotti, Shelby E. Resh, Evan C. Rinkinen, Christopher D. Rosenberry, Jennifer M. Rosendale, Caitlynn V. Shifflet, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Derec R. Smith, Morgan L. Tabler, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Wesley S. Vermeulen, Megan E. Wachter, Shane M. Whetstone, Elijah W. Wilson, Kory J. Zeigler

Grade 10 — Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Jo D. Baker, Journie M. Bartles, Ashton L. Binkley, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Tanja Cupac, Anastasia L. Fedorko, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Isabel V. Forsman, Monica K. Grosh, Andrew M. Henson, Colleen R. Hixon, Joseph R. Horner, Isabella P. Howells, Zackery K. Jackson, Shawn M. Kinna, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Zoie L. O’Neal, Hannah K. Reed, Holly L. Reese, Benjamin W. Rosendale, Olivia M. Rowe, Megan E. Saunders, Emma R. Seibert, Rebecca L. Shatzer, Dominique A. Sines, Brandi M. Socks, Logan D. Speak, Holly N. Stevens, Timothy R. Stoner, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Adrian C. Weller, Hannah C. Woods

Grade 11 — Megan R. Bernhisel, Steven L. Blair, Hannah D. Brumbaugh, Rosemarie J. Clarke, Ashley M. Clifford, Zachery H. Clipp, Jordan L. Davis, Kolby T. Dietrich, Nicholas J. Drury, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, William T. Fox, Gabrielle F. Grenier, Amanda R. Haviland, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Lindsay T. McCoy, Jordan K. McNamee, Jacquelyn N. Moser, Rebecca D. Mott, Juan M. Resendiz, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Amber M. Rouzee, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Samantha E. Staley, Brandon L. Stouffer, Mikahla A. Stouffer, McKenzie K. Sulser

Grade 12 — Ryan J. Aaron, Dylan C. Appel, Sarah M. Blickenstaff, Elizabeth S. Boyer, Levi D. Bucher, McKenzie J. Divelbiss, Craig M. Elwood, Paige N. Farrow, Jessica L. Faulkner, Albert W. Frazee, Anje G. Garner, Jesse A. Gentry, Lexie B. Holtzman, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Sean G. Kreps, Brendan A. Lawson, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Jeremy D. Miller, Jeremy M. Moats, David R. Moser, Jessica L. Myers, Austin L. Norr, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Ashton N. Raum, Katrina N. Smith, Emily K. Staley, Kayla M. Stoner, Adam Y. White, Hannah N. Wise, Carly R. Yost, Chance L. Younker

The Herald-Mail Articles
|
|
|