Advertisement

Smithsburg High School honor roll

November 14, 2012

Smithsburg High School

First marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Alaina M. Black, Claire L. Bodine, Allison M. Cline, Noah W. Daigneault, Megan M. Davis, Emma F. Eichelberger, Leah E. Ellis, Morgan M. Fraser, Taryn K. Kershner, Alaana J. McElfish, Megan K. Moran, Victoria L. Neal, Zakary S. Newberry, Brandon D. Peake, Lindsay K. Penwell, Julia E. Pepper, Tyler S. Pettway, Faizah T. Pirzada, Siddarth Rao, Meghan E. Roberts, Michael S. Robinette, Bryce K. Scharenbroch, Kennedy E. Shaver, Cameron M. Sherbert, Josephine A. Snyder, Noah W. Stottlemyer, Dakota L. Vaughn, Sarah E. Wagner, Julia L. Wiles, Ethan E. Wilt, Christina C. York, Fiona R. Zahm

Grade 10 — Carrie J. Barr, Jacob W. Barr, Payton B. Belella, Brianna M. Black, Haley B. Hartney, Christopher D. Henderson, Kayla M. Huntzberry, Anthony D. Inamagua, Lydia S. Jernigan, Paige M. Kutchey, Elizabeth L. McClure, Elizabeth B. McLaren, Shannon M. Mehaffie, Matthew D. Pryor, Tatiana J. Rodriguez, Jessica E. Schroder, Matthew J. Wilson

Advertisement

Grade 11 — Young Chin, Elizabeth A. Dennis, Ian M. Ebersole, Emma J. Gerhold, Courtney A. Graves, Joanne C. Lee, Zachary L. Schaeffer, Michael A. Siefert, Kailey M. Stracka

Grade 12 — Daniel J. Barr, Ryan J. Bolton, Connor R. Brown, Grace A. Clark, Erin K. Cooley, Heather L. Delauter, Dominique H. Dilandro, Colton S. Duvall, Anna S. Fandel, Cara A. Ferguson, Melanie E. Garvey, Samantha R. Gladhill, Sabrina C. Green, Cody D. Hartman, Nathalia Henriquez, Kaylyn M. Horner, Kyle W. Huntzberry, Brittany A. Johnson, Sarah R. Kretzer, Hannah E. Leaman, Saul A. McDonald, Ashlee G. Metzger, Darla M. Mullinix, Alek E. Redenbo, Ashley E. Sandy, Emily O. Seward, Megan J. Stracka, Caitlyn E. Wilson, Emma G. Zahm

Honor roll

Grade nine — Murad M. Akhmedov, Daniel S. Ausherman, Christopher M. Babylon, Emma A. Baer, Destiny S. Borman, Jeremy D. Boylan, Savannah J. Celestial, Eric C. Cosentino, Matthew C. Crook, Britney A. Cruickshank, Carly A. Cupernall, Micah G. Daigneault, Lars E. Davis, Amanda D. Delauder, Angel N. Devore, Jacob S. Dove, Jared S. Durning, Brooke K. Ebersole, Zachary T. Evans, Alex N. Faust, Chandler R. Fishack, Kevin P. Ford, Daniel J. Frantz, Zachary A. Garvey, Austin R. Hagerty, Gunnar K. Harper, Nathan J. Hays, John V. Howard, Michael N. Hunter, Cole O. Huntzberry, Jessica O. James, Matthew T. Jaouni, Erika M. Johnson, Megan M. Juarez, Elizabeth D. Keener, Cheyenne N. Korrell, Emmett J. Krager, Yungmun K. Lee, Tyler D. Linn, Ivonne M. Lomeli Andrade, Madeline J. Mazenko, Connor M. McCoy, Courtney N. McGhee, Tyler P. McKinney, Sarah E. Milburn, Tanner J. Minnick, Victoria Q. Mitchell, Kalynn N. Murray, Andrew M. Owens, Zachary N. Prather, Brandy L. Richey, Devon H. Robinson, Christopher S. Rowan, Marissa N. Saylor, Joseph J. Schwartz, Devyn R. Shank, Jason D. Shifler, Ian A. Shippee, Abigail A. Shives, Alexis R. Smith, Alexis N. Spickler, Nicholas E. Staley, Alexander D. Stephenson, Zachary A. Story, Jared S. Swope, Melanie G. Taylor, Barbara Vomend, Joshua W. Wabst, Christopher L. Weller, Mary E. Wesmiller, Hollee D. Winders

Grade 10 — Rayana C. Anthony, Madison N. Bachtell, Allison L. Bare, Michael E. Barnhart, Ashley K. Barrett, Joshua R. Bloyer, Garrett E. Brenk, Dylan M. Bryce, Corinne K. Burk, Benjamin G. Busch, Patrick J. Conlon, Nasu M. Conteh, Grace D. Crouch, Vanesa A. Cuevas, Demi F. Damico, Marissa N. Dangler, Haley M. David, Sarah C. Duckworth, Madison S. Duvall, Adam S. Dwyer, Evan D. Eckenrode, Colin P. Everett, William J. Ewing, Brandy M. Faith, Rachael E. Faust, Joaquin Flamenco, Maria L. Frias Gonzalez, Jessica L. Friend, Zane M. Garrett, Garrett L. Grove, Ashley F. Haller, Briana F. Haugh, Elisabeth A. Hines, Rebekah A. Horst, Heath A. Hott, Helen M. Hutzell, Caitlyn D. Ingram, Curtiss L. Johnson, Alison R. Keely, Adasen R. Klinger, Alexa E. Knode, Beverly D. Kum, Travis J. Lescalleet, Justin M. Leveque, Megan B. Lewis, Cheyenne E. Little, Otilia Macarisin, Sophia R. Mancini, John J. Martin, Alyssa M. McCunn, Connor A. McNairn, John P. Mettille, Megan M. Mikulsky, Erika S. Miller, Kevin D. Miller, Ryan E. Milligan, Ian W. Mullen, Amber K. Murphy, Sydney N. Nave, Alex R. Nee, Fatima N. Pasha, Brandon T. Potter, Cassidy D. Pryor, Jacob D. Pryor, Blake E. Rath, Taylor E. Remsburg, Michael T. Ringquist, Jessica M. Rowland, Sandra E. Sagoe, Hannah K. Samuelson, Sterling R. Sanders, Taylor R. Scott, Isaac R. Sherman, Lovinder P. Singh, Justin K. Smith, Adam K. Spigler, Garrett J. Spinks, Kori S. Taber, Isra Tariq, Brennan F. Taylor, Paola C. Torres Colon, Jeffrey D. Weaver, Taylor S. Whitted, Chelsea C. Wiles, Myranda N. Wiles, Samantha L. Williams, Zachary D. Wolf, Caitlin J. Wolfe

The Herald-Mail Articles
|
|
|