Advertisement

Clear Spring High School honor roll

November 10, 2012

First marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Joelle N. Barnhart, Briana R. Coulter, Melissa A. Drury, Matthew I. Gogan, Carolyn R. Kline, Matthew E. Line, Amanda R. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Spencer M. Schultz, Sarah A. Shilling, Derec R. Smith, Jenna R. Smith, Collin A. Willhite

Grade 10 — Wesley L. Ambrose, Megan P. Bishop, Ashley M. Brady, Audrey R. Flaherty, Danielle N. Hill, Megan E. Saunders, Tabitha M. Thacker, Raven C. Tucker

Grade 11 — Lauren A. Kline, Christopher R. Meuse

Grade 12 — Shannon A. Bishop, Tiffany M. Brechbill, Emilie R. Cave, Sarah K. Elwood, Anje G. Garner


Honor roll

Grade nine — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Todd R. Brennan, Collin L. Bucher, Michaela E. Bumbaugh, Lindsay M. Carlin, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Abigail N. Collins, Lakyn M. Elwood, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, Grace A. Faulkner, Alexa K. Filip, Jordan E. Garwood, Michael L. Godinez, Victoria L. Gossard, Siera J. Hafer, Joseph R. Heavner, Maggie J. Harrison, Corbin T. Hensley, Eric J. Hill, Hannah E. Hoffman, Anna M. Hull, Sara M. Kalbflesh, Angel M. Kesecker, Caitlin N. Kline, Samantha N. Kreps, Emily R. Leone, Heather L. Lynch, Anna L. McCaffrey, Richard D. McPherson, Ryder D. Mills, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Hunter A. Morgan, Elizabeth K. Mott, Katelyn L. Paylor, Grace T. Ramacciotti, Shelby E. Resh, Michael C. Riley, Evan C. Rinkinen, Dylan W. Rogers, Christopher D. Rosenberry, Jennifer M. Rosendale, Alec R. Smith, Andrew T. Socks, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Nathaniel A. Webb, Shane M. Whetstone, Elijah W. Wilson, Kory J. Zeigler

Grade 10 — Alexandra P. Albert, Paul J. Alexander, Christopher R. Baker, Jo D. Baker, Journie M. Bartles, Erin M. Biddinger, Ashton L. Binkley, Jennifer A. Bowers, Gigi M. Cabeza, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Curtis J. Cheek, Ronald J. Clarke, Michael D. Coleman, Travis G. Commer, Tanja Cupac, Lakelyn M. Easterday, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Samuel C. Forrester, Isabel V. Forsman, Monica K. Grosh, Chasity C. Hallmark, Brooke N. Hartle, Andrew M. Henson, Colleen R. Hixon, Joseph R. Horner, Isabella P. Howells, Zackery K. Jackson, Dakota J. King, Shawn M. Kinna, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Jacob B. Menard, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Cherokee M. Muir, Zoie L. O'Neal, Crystal R. Paschall, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Holly L. Reese, Olivia M. Rowe, Emma R. Seibert, Ashlee N. Shifflet, McKade C. Shives, Brandi M. Socks, Holly N. Stevens, Abigail M. Sylvester, Abigail N. Talbert, William E. Thomas, Adrian C. Weller, Jody M. Wentzell, Hannah C. Woods

Grade 11 — Jacob T. Altman, James P. Benedict, Megan R. Bernhisel, Hannah D. Brumbaugh, Rosemarie J. Clarke, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Jordan L. Davis, Kolby T. Dietrich, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, William T. Fox, Tyler J. Golden, Gabrielle F. Grenier, Amanda R. Haviland, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Garrett L. Hull, Jessica L. Long, Levi T. Mason, Lindsay T. McCoy, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Damien M. Poet, Juan M. Resendiz, Zachary A. Robertson, Amber M. Rouzee, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Bryce D. Shekels, Jacob R. Sherman, Bethany N. Sisk, Samantha E. Staley, Kyle L. Stottlemyer, Mikahla A. Stouffer, Abigail G. Weaver, Elyjah S. West, Sarah K. Whitaker, Ryan E. Yetter, Brittany R. Yost

Grade 12 — Ryan J. Aaron, Victoria J. Albert, Hunter N. Andrews,  Dylan C. Appel, Logan M. Appel, Sarah M. Blickenstaff,  Elizabeth S. Boyer,  Nicholas J. Brandt, Levi D. Bucher,  McKenzie J. Divelbiss, Paige N. Farrow, Jessica L. Faulkner, Albert W. Frazee, Cayla G. Garner, Jesse A. Gentry,  Eric S. Hendershot, Lexie B. Holtzman, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Sean G. Kreps, Corey M. McClure, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Michael J. McIntyre, Jeremy D. Miller, Jeremy M. Moats, David R. Moser, Jessica L. Myers, Ashley D. Newlon, Austin L. Norr, Colby S. Poffenberger, Ashton N. Raum, Kameron M. Shives, Katrina N. Smith, Emily K. Staley, Kayla M. Stoner, Jesse T. Walling, Adam Y. White, Hannah N. Wise, Carly R. Yost, Chance L. Younker

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|