Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

June 15, 2012

Clear Spring Middle School

Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade six — Gabrielle E. Conrad, Danielle K. Cornwell, Charity N. Herman, Haley M. Hott, Kira B. Knotts, Morgan L. Landman, Jaret A. Lazich, Kaydee B. Lesher, Madlyn M. McDonough, Connor H. Michael, Makenzie N. Prichard, Richard T. Robertson, Christina K. Stabler, Sara A. Staley, Alexa Thomas, Adrianna M. Watkins, Hailee J. Wilson, Jacob A. Young

Grade seven — Dylan L. Altman, Ashley A. Ardinger, Louise J. Baker Vautrin, Jill D. Bender, Jared S. Caudell, Hannah M. Delaney, Bethany J. Doppel, Nicole L. Flanagan, Frank A. Laredo, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Jacob B. Pugh, Alexi D. Shives, John R. Sollenberger, Linzy A. Thompson, Elizabeth J. Whitmore   

Grade eight — Joelle N. Barnhart, Briana R. Coulter, Miguel L. Molina, Jenna R. Smith     


Honor roll

Grade six — Nicola G. Al Sahouri, Kaitlyn R. Andrews, Dustin M. Benton, Janessa E. Bishop, Madeline A. Bloemker Miller, Hallie M. Brown, Tyler A. Bussard, Meghan A. Byers, Emily S. Chambers, Hannah G. Clifford, Matthew D. Collins, Katie D. Croasmun, Kayleigh A M. Cunningham, Katherine R. Dull, Benjamin K. Eby, Nicholas L. Farrow, Hope G. Forsyth, Paige E. Gesell, Angelyna Granadillo, Miguel A. Granadillo, Magnolia R. Gray, Calob T. Harshman, Brandi D. Helman, Carissa M. Hensley, Curtis C. Henson, Grace N. Herman, Christopher A. Howard, Jared A. Kees, Shawn T. Kelley, Logan P. Knodle, Shane M. Kovacich, Garrett R. Landman, Kyle A. Levardi, Colten K. Matheny, Andrew M. Matthews, Kayla M. McPherson, Brandon S. Miller, Mariah L. Miller, Jaidyn N. Mulligan, Mason B. Nemes, Alex W. Pensinger, Lily C. Potterfield, Andrew R. Pottorff, Gabriella M. Quilici, Jared E. Ramacciotti, Robert E. Resh, Emily M. Robinson, Adam N. Schwartz, Cory M. Sensenbaugh, Skye M. Shaffer, Star A. Shaffer, Rose M. Shank, Jensen H. Shelby, Dana E. Smith, Colby A. Snyder, Victoria M. Socks, Gretchen E. Stenger, Braedon C. Stouffer, Daniel J. Tedrick, Alison Z. Tucker, Jackson P. Wagner, Payton N. Webb, Garrett L. Wertz, Jarrett K. Wilson, Emma G. Woods, Brennen K. Yeakle, Lee Anne P. Yeargan, Michael H. Yost  

Grade seven — Madison R. Ammons, Adriana N. Baker, Hannah A. Bowers, Rachel L. Brady, Madeline J. Buchanan, Kamarya P. Chojnacki, Joshua A. Colliflower, Joshua L. Davis, Alyssa N. Dudley, Garrett R. Embly, Autumn T. Gammon, Kaitlin L. Geisbert, Zachary T. Greenlee, Brian J. Grosh, Shawn C. Harris, Reygan D. Hart, Tyler L. Hill, Elizabeth G. Hixon, Mariah D. Holmes, Joshua W. Lawson, Jordan L. Lesher, Kelsey R. Lewis, Sean R. Little, Elizabeth F. Lulciuc, Goldie E. Madison, Jillian A. Malcolm, Joseph T. McCoy, Morgan N. Meuse, Taylor T. O’Very, Chase E. Osbourn, Emily A. Robinson, Angel M. Rowe, Zane Rowland, Paul O. Seibert, Hannah N. Sollenberger, Liam A. Sullivan, Alexis S. Triesh, Ryan H. Weaver, Lisa M. Weller, Kaitlyn R. Yost         

Grade eight — Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Todd R. Brennan, Collin L. Bucher, Jennifer M. Cave, Kelsie R. Clark, Abigail N. Collins, Joshua D. Drury, Melissa A. Drury, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Hunter J. Harshman, Anna M. Hull, Sara M. Kalbflesh, Caitlin N. Kline, Samantha N. Kreps, Matthew E. Line, Anna L. McCaffrey, Alaana McElfish, Amanda R. McPherson, Richard D. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Hunter A. Morgan,  Elizabeth K. Mott, Jacob M. Purdham, Grace T. Ramacciotti, Haley E. Repp, Evan C. Rinkinen, Jacob R. Robinson, Dylan W. Rogers, Christopher D. Rosenberry, Jennifer M. Rosendale, Spencer M. Schultz, Sarah A. Shilling, Derec R. Smith, Brenton L. Snyder, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Wesley S. Vermeulen, Megan E. Wachter, Nathaniel A. Webb, Shane M. Whetstone, Collin A. Willhite, Elijah W. Wilson, Alyssa T. Zimmerman

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|