Advertisement

Clear Spring High School honor roll

May 21, 2012

Fifth marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Alexandra P. Albert, Megan P. Bishop, Tanja Cupac, Lakelyn M. Easterday, Audrey R. Flaherty, Monica K. Grosh, Zachary A. Kline, Jacob R. Lee, Zoie L. O'Neal, Hannah K. Reed, Olivia M. Rowe, Abigail N. Talbert

Grade 10 — Emily S. Burker, Brandon K. Carter, Lauren A. Kline, Christopher R. Meuse, Juan M. Resendiz, Courtney E. Seavolt, Samantha E. Staley, Mikahla A. Stouffer

Grade 11 — Nicholas J. Brandt, McKenzie J. Divelbiss

Grade 12 — Jessica L. Barnhart, Bethany L. Bowers, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Samuel C. Elwood, Nathan W. Gehr, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Bradlee S. Mehaffie, Michael T. Sensenbaugh, Theresa C. Tiller, Emily G. Winters

Honor roll

Grade nine — Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Grant J. Andrews, Jo D. Baker, Haileigh M. Barrett, Journie M. Bartles, Matthew H. Black, Jennifer A. Bowers, Ashley M. Brady, Sarah M. Bright, Georgina H. Cabeza, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Anastasia L. Fedorko, Eric W. Fleegle, Samuel C. Forrester, Isabel V. Forsman, Holly A. Haislip, Wyatt P. Harnish, Brooke N. Hartle, Richard Heines, Andrew M. Henson, Danielle N. Hill, Colleen R. Hixon, Joseph R. Horner, Zackery K. Jackson, Wayne C. Jaeschke, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Shawn M. Kinna, Riley P. Lazich, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Jacob B. Menard, Brenna R. Mills, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Cheyenne D. Olmstead, Hana M. Rager, Holly L. Reese, Megan E. Saunders, Emma R. Seibert, Jordan T. Snyder, Nicholas K. Spigler, Sarah N. Steigerwald, Holly N. Stevens, Timothy R. Stoner, Abigail M. Sylvester, Tabitha M. Thacker, Raven C. Tucker, Adrian C. Weller, Hannah C. Woods

Grade 10 — Megan R. Bernhisel, Jacob S. Brant, Hannah D. Brumbaugh, Ashley M. Clifford, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Jordan L. Davis, Nicholas J. Drury, Kierston B. Dudley, Jacob H. Ernst, Dylan L. Fawley, Ioana A. Fedeles Muller, Rayne M. Fiery, Chelsea A. Gelwicks, Tyler J. Golden, Gabrielle F. Grenier, Amanda R. Haviland, Gage D. Heacock, Lily I. Heiston, Renae S. Herman, Garrett L. Hull, Nicholas A. Lewis, Levi T. Mason, Lindsay T. McCoy, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Dallas R. Nemes, Holly L. Reynard, Rachel L. Routzahn, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Dakota J. Stotelmyer, McKenzie K. Sulser, Theressa Teates, Jessica C. Ulsh, Ryan J. Varron, Abigail G. Weaver, Sarah K. Whitaker, Eric L. Yetter, Ryan E. Yetter

Grade 11 — Ryan J. Aaron, Victoria J. Albert, Dylan C. Appel, Brooke L. Ayers, Shannon A. Bishop, Sarah M. Blickenstaff, Elizabeth S. Boyer, Christine L. Creswell, Sarah K. Elwood, Paige N. Farrow, Jesse A. Gentry, Lexie B. Holtzman, Tiffany M. House, Sean G. Kreps, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Michael J. McIntyre, Christopher A. Resh, Kameron M. Shives, Amber M. Sisk, Katrina N. Smith, Emily K. Staley, Kayla N. Staley, Kayla M. Stoner, Carly R. Yost, Chance L. Younker

Grade 12 — Bishara G. Alsahouri, Hayley N. Armstrong, Carly D. Folk, Dominique A. Forsman, Abigail B. Hoosier, David P. Hopkins, Logan T. Houser, Jaime A. Humbertson, David R. Kinna, Jr., Adam C. Mellott, Christopher  R. Miller, Amanda M. Shank, Hailey E. Shelby, Michael J. Snyder, Erik A. Stupelman, Cassandra L. Suder, Katlyn F. Thomas, Haley L. Thorn, Todd M. Welch

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|