Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

May 15, 2012

E. Russell Hicks Middle School

Fifth marking period

Distinguished honor roll


Grade six — Issayas H. Abiyoto, Sirri N. Akaya, Alanna L. Anderson, Katelyn E. Baker, Cassie R. Bedard, Madalyn Bowers, Caroline D. Bowman, Bailee M. Bradshaw, Autumn Cavender, Natalie A. Cowdrick, Cody R. Crawford, Kaylie A. Depalo, Loren V. Diggs, Tyler T. Dorman, Stephanie M. Frady, Jennifer V. James, Hannah J. Kight, Laci C. Marsh, Emily P. McCullough, Erica L. Metz, Maegan K. Miles, Joseph M. Mollo, Grace M. Murdoch, Derrick R. Paul, Shea M. Przywieczerski, Shelbi F. Robinette, Elizabeth A. Rohr, Adelina J. Rolea, Jordan M. Row, Trent R. Sampson, Sophie X. Sargent, Joelle N. Schultz, Michaela A. Shumaker, Kassandra A. Simmons, Alyssa S. Smetzer, Christinae L. Trussell, Kara E. Weikert, Madison E. Welsh, Judah M. Womack, Jayla D. Yates

Grade seven — Natalie E. Alexander, Katie M. Barker, Alissa C. Diaz, Phoenix H. Do, Madilyn C. Drust, Stephen K. Dunn, Santanna N. Fostek, Kyle J. Godish, Kaylee N. Hykes, Ashley N. Kessler, Parth K. Mehta, Samantha L. Moser, Emily R. Pando, Margaret M. Reed, Lauren E. Russell, Cassandra N. Seifert, Naomi J. Tasker, Emoni S. Taylor, Jessica A. Trumble, Dai Bao Van, Qin J. Zheng

Advertisement

Grade eight — Sevda Akhmedova, Jenna M. Becker, Adrian I. Bolton, Megan E. Desmond, Darren J. Harman, Michaela A. Hepp, Eletria U. Herbert, Raymond W. Johns, Zoe L. Keener, Katelyn C. Mehrling, Amy M. Metz, Jessica S. Miller, Justin R. Mitchell, Breanna L. Myers, Natalie A. Pandolfi, Toby L. Peer, Lauren E. Pettit, Chad D. Shumaker, Genevieve K. Simmons, Amy J. Smith, Brianna J. Spangler, Natalie E. Stevens, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi, Dylan P. Weaver

Honor roll

Grade six — Abraham H. Abiyoto, Katy R. Albin, Lauren A. Armstrong, Kevin A. Atwood, Dylan R. Baer, Courtney R. Baker, Chance D. Barnhart, Payton M. Baughman, Steven T. Brown, Adam S. Bukhari, Christavia A. Butler, Kahlil L. Butler, Devyn J. Carey, Albert D. Chavarria, Darren C. Chea, Kayla M. Claggett, Lilly K. Coburn, Madison R. Cook, Kyler M. Dietrich, Gabrielle A. Figel, Eliah Filpo, Claire R. Finley, Carla J. Flores, Keneth D. Flores Rodriques, Laine Foxworthy, Chandler W. Freed, Hannahgrac I. Frusher, Anissa E. Gill, Alyssa I. Gladhill, Daniel H. Gonzalez, Pedro E. Gutierrez, Meghan L. Hinebaugh, Arielle N. Holleran, Kaiden A. Hykes, Juivon J. Jackson, Alexia O. Jarrett, Caitlynne E. Johnson, Caitlyn E. Jones, Harshpreet K. Kaur, Mason C. Keyser, Nidhi A. Kikani, Devon J. King, Paige N. Kolb, Brayden N. Leather, Autumn E. Lehman, Kyle A. Lescalleet, Corban M. Luna, Raquan T. Martin, Taylor G. Mauck, Christian I. McCartney, Jordan T. McCauley, Alyssa A. Miller, Jake A. Mitchell, Dustin H. Moats, Chase P. Molony, Taylor B. Morgan, Jordyn A. Morris, Samuel R. Morrison, Imani A. Mustaf, Johnathan C. Neff, Karina G. Ortega, Destiny M. Ortiz, Mya R. Rasco, Samuel R. Rhoades, Steven R. Rhyne, Yarimar Rojas Cartagena, Mason P. Seals, Elizabeth I. Shoemaker, Janelle S. Smith, Joshua C. Snoke, Jakob C. Snyder, Calvin E. Staley, Dylan T. Starkey, Nathan W. Strassberger, Brian A. Stuart, Jovan T. Summers, Christina B. Tapley, Karla D. Tellez, Paola F. Tellez, Lori C. Thompson, Dalton W. Tiffany, Ladazsha L. Tinsley, Anna G. Touhey, Nathaniel A. Wilson, Alex N. Wright, Jacquan W. Young

Grade seven —    Collin D. Abbott, Austin Barkdoll, Kaitlyn Barnes, Abigail J. Bowders, Jonice M. Boyce, Tayonna Brown, Connor D. Buckley, Sarah J. Cartwright, Hope I. Chriest, Sean B. Cooper, Brianna F. Crawford, Elisa Desclous, Lucas Dobre Mofid, Marcus Dobre Mofid, McCoy Dutrow, Christopher Eller, Rebecca A. Embly, Morgan S. Fauble, Patricia A. Frady, Victoria S. Freed, Megan L. Frey, Alice Funk, Kelly I. Gonzalez, Kent Ha, Chloe R. Hadley, Mary Hamilton, Essynce S. Henderson, Lovelei M. Holly, Aidan D. Hulbert, Grace E. Jones, Alina Kantsavenka, Kyra A. Kemp, Tatiana Kuala, Noah E. Kurz, Anastasia M. Lanham, Briana G. Legette, Lauren A. Loewen, Emma R. Lorenzen, Hanan A. Malik, Dylan M. Mannick, Matthew P. Mannick, Seth A. Mannick, Carrina J. Martinez, Michael E. McCook, Emily R. Miller, Hannah R. Moore, Katherine A. Napier, Sarah C. Napoleon, Sara K. Peer, Dylan R. Pittsnogle, Benjamin A. Prisk, Caitlin M. Rith, Zackery B. Rupp, Jenna D. Sagal, Bryce A. Schloe, Mark M. Sebright, Haley S. Siefers, Alicia C. Smith, Ethan E. Swope, Emily T. Talbert, Quinn A. Tallant, Sarah R. Touhey, Jean Paul Valencia, Timothy J. Witmer, Alia R. Wolfe, Brandon Young, Jada N. Younker, Chauncey R. Zaelke

The Herald-Mail Articles
|
|
|