Advertisement

Boonsboro High School honor roll

May 02, 2012

Boonsboro High School

Fourth marking period

Distinguished honor roll 

Grade nine — Morgan E. Angle,  Mickayla S. Bachar, Alexis M. Bane, Jeffrey C. Bennett, Eric W. Brabson, Priscilla A. Bushko, Leigh A. Cowden, Jaime L. Dambrosio, Alexandra N. Doak, Zackery T. El Mohandes, Marley M. Enfield, Aaron S. George, Dana M. Getka, Michaela J. Grove, Elizabeth M. Hawkins, Stuart L. Kerns, Jessica M. Lerch, Olivia G. Lohman, Alexandra A. Mandel, Gabrielle L. Mazzone, Jama N. McCarthy, Jaydirah P. Ray, Synclare R. Schneider, Emma P. Sikes, Sarah M. Stone, Aidan M. Thaggard, Angelica C. Wilbar, Klaire M. Williams

Grade 10 — Sarah A. Anderson, Jamie M. Baker, Michael G. Carroll,     Courtney N. Crampton, Nichole M. Crampton, Danielle N. Evans, Gregory J. Fiola, Alexandra D. Hawbaker, Julia M. Horst, Courtney E. Howe, Jacob F. Hughes, Renee N. Johnsson,  Nadean V. Kline, Austin M. Lambright, Mark P. Leadingham, Sasha V. Margob, Valerie J. Mason, Connor P. McClellan, Victoria M. Mills, Paul P. Previti, Dustin Rhinaman, Elizabeth M. Seabright, Margaret R. Sullivan, Savannah K. Waddle, Nicholas J. Zielinski

Grade 11 — Serge Aleshin Guendel, Ethan D. Allnutt, Victoria L. Bright, Rebecca L. Bushko, Mariah J. Chapelle, Chad E. Cowden, Shelby R. Griffith, Jennifer M. Harris, Sara L. Jennings, Karissa A. Kalbflesh, Steven S. Kurapaty, Lilit N. Mamulyan, Jennifer L. Moore, Shannon P. O’Brien, Emilee K. Panunzi, Chase A. Remsburg, Carly L. Rippeon, Yukiko Shinoda, Meghan C. Sikes, Elizabeth M. Slick, Sebastian Walton, Rami B. Yanes

Grade 12 — Allison E. Atkins, Britton D. Beard, Dillon Carew, Lauren N. Cronise, Tyler D. Dahlgreen, Paige L. Dutrow, Jillian M. Gaulding, Daliss R. Gordon, Joshua M. Grim, Nathan A. Hardy, Jordan A. Hensley, Chad J. Hutzell, Justin T. Lewis, Joshua N. Lois, John R. Lowery, Lauren E. Mann, Lana S. McDowell, Sean M. McGrogan, Aaron R. Miranda, Tori L. Poffenberger, Rae E. Schoenberg, Ashley M. Stotler, Aaron D. Turner, Sarah J. Usary, Mikaela K. Wesmiller

Honor roll

Grade nine — Alanis S. Allison, Ahsan Azhar, Emily M. Benson, William F. Bodenheimer, Alexandra E. Brunelle, Jacob L. Burdette, Madison Burkhardt, Xana M. Buttry, Virginia P. Clark, Kiersten L. Coulter, Aspen N. Detwiler, Donald L. Drawbaugh, Aaron C. Easterday, Stacy E. Easterday, Megan B. Eichelberger, Carrisa L. Elam, Syed Faizanuddin, Joshua E. Ford, Dylan A. Froehlich, Dalton J. Funk, Carly Galpin, Alexandra E. Garcia, Kaylah J. Green, Ethan A. Grim, Jamie N. Guske, Tyler A. Guttry, Jeremy M. Hardy, Dalton Hawkins, Tess A. Hebert, Michael A. Helmick, Nathan P. Hoberg, Nicholas R. Hubbard, Elizabeth N. Humble, Madison N. Ingram, Nathan C. Johnson, Frank Liao, Marianna R. Ligon, Bethany A. Marshall, Brittany M. McCauley, Hunter N. McMillion, Hannah M. Mills, Corynne J. Morral, Daniel T. Morris, Alec T. Nittinger, Emily A. Norris, Daniel J. Nyswaner, Evan M. Pettyjohn, Alexander L. Pizarro, Alyissa C. Poffenberger, Aden R. Price, Logan W. Roberts, Sydney J. Sabatano, Skye T. Sanderson, Nathanael H. Saunders, Matthew J. Scalese, Emily M. Schilling, Cole D. Shank, Lindsey D. Shank, Skyler J. Shatzer, Sierra N. Smallwood, Dakota M. Smith, Lilli N. Sutton, Kirsten A. Talbert, Logan Taulton, Brianna N. Thompson, Megan L. Timko, Brandon M. Turnbaugh, Audrey M. Walton, Brandi L. Warrick, Liah C. Wentzell, Kaytie L. Wilkinson, Taylor N. Williams

Grade 10 — Miranda Ancell, Terceira R. Angle, Sarah E. Ballow, Jennifer C. Barnes, Kaitlin G. Bell, Samantha R. Biddinger, Jordan L. Bingaman, Jared I. Brown, Liam P. Burch, Skyler N. Casto, Jared A. Cline, Aaron Q. Clipp, Rachel M. Cole, Collin L. Corderman, Joshua M. Crampton, Kortney R. Cunningham, James S. Davis, Brian M. Day, Carol L. Debaugh, Amber E. Demory, Nicholas S. Dougherty, David J. Drawbaugh, Megan K. Fuscsick, Danielle L. Gallupe,  Breanna M. Gaudin,  Caitlin M. Gaudin, Joseph R. Gladhill, Tessa L. Harding, Zachary S. Hardy, Alex M. Henline, Hannah M. Himes, Jakob A. Hoberg, Rachel A. Holmes, Alexis B. Hurley, Angel L. Hurley, Ryan M. Langley, Amber D. Lee, James L. Leonard, Travis C. Leonardo, Randy Lohman, Anastasia Z. Martinez, Jenna E. Matson, Kate E. Menas, Devin R. Moore, Kevin W. Mower, Glenn A. Myers, Charles A. O’Berry, Kelsey B. Pittsnogle, Allyson A. Rice, Courtney B. Ridenour, Maria E. Rochford, Evanna A. Schimpf, Lydia K. Smallwood, Jessica L. Smith, Kelsie N. Smith, Zachary N. Smith, Vincent M. Smith Di Leo, Aaron L. Snyder, Sean R. Snyder, Christian O. Solberg, Breanna N. Springer, Jacob M. Stauffer, Asher L. Stine, Taylor C. Thompson, Lashanta D. Tonsil, Carly R. Tubbs, Jazmin A. Valentine, Emily N. Vaughn, Nicole L. Wells, Maeve M. Windsor, Lexi L. Yoder, Calleb L. Yurish

Grade 11 — Meghan J. Alves, Quinn B. Barr, Scott R. Bennett, Amanda G. Bishop Cross, Reiker P. Bowles, Tiffany J. Bowman, Brandon M. Butrick, Brandon H. Canfield, Kyle N. Carey, Tyler W. Castle, Ashley N. Chaney, Alyssa M. Coon, Caroline E. Cukier, Tykia S. Curtis, Jennifer A. Daniels, Allison L. Davenport, Serena B. Demartino, Bridget L. Dillard, Abigail E. Duncan, Kelsey W. Eichelberger, Bradley R. Enfield, Amber D. Fales, Caroline Fraser, Ty Marie T. Gatling, Shelby L. Geraci, Colin J. Glass, Kayla E. Grimm, William W. Halbritter, Tristan L. Hartle, Jordan Haskell, Kyle R. Hobbs, Brooke N. Hood, Kellianne T. Hoton, Bradley C. Hull, Amanda L. Jennings, Ashley L. Keedy, Amanda L. Kerr, Megan H. Kiley, Randolph L. Kines, Rex S. Le Gore, Carly S. Mazzone, Andrew R. Meighen, Emily M. Mercier, Judah A. Metz, Gregory A. Murray, Elinor E. Nogle, Theresa N. Ortman, Paige A. Owens, Adam M. Peters, Andrea R. Pettyjohn, Cynthia M. Poling, Wilhelm Remberg Roma, Jack W. Riley, Emily D. Rohrer, Courtney T. Rose, Kellsey M. Shank, Ernest W. Shoemaker, Lacey M. Smith, Samantha A. Smith, Christopher A. Snyder, Keiana L. Stern, Cazmarin S. Sullivan, Andrew P. Violet, Brianne C. Wade, Allyson E. Wallace, Shelby L. Wallace, Emma N. Wennick, Matthew J. Williams, Rakel S. Wilson, Natalie T. Young, Tiffany N. Young, Sarah A. Zielinski

Grade 12 — Craig E. Anderson, Leah L. Ballow, Carli S. Bane, Lauran A. Barrett, Eric S. Bitner, Justin T. Blake, Kyle B. Briggs, Zora L. Chalkley, Zoe T. Chapelle, Brian A. Cibula, Kacey G. Clark, Taylor N. Crook, Kevin M. Day, Brandon A. Debee, Justin T. Doak, Rachel M. Doane, Holly M. Dodson, Whitney R. Durr, Tyler S. Funk, Benjamin P. Gantz, Ralph M. Gossard, Dustin J. Gregory, Brittany J. Hammond, Zeyu Hao, Jordan A. Hatten, Ashlyn T. Hawbaker, David L. Heim, Grant E. Kane, Shatice J. King, Danielle N. Kisner, Brittany M. Kookaby, Emily M. Lum, Kelsey R. Mannix, Paige A. Marshall, Shannon L. McClellan, Kurt W. McIlwee, Lainey C. Mentzer, Caleb A. Michael, Jared S. Michael, Lynsey E. Miller, Abigail S. Morgan, Raven P. Morningstar, Conor T. O’Brien, Alexandra M. Pantos, Natalii N. Pitts, Kevin T. Reese, Kathleen R. Rickerds, Erica A. Rippeon, Tiffany A. Rohrer, Rocky W. Rutherford, Taylor N. Sabatano, Amber L. Schoonover, Kimberly M. Seabright, Rachel R. Shaffer, Brandon S. Shobe, Shawn D. Shroyer, Amber Smith, Rebecca E. Smith, Timothy J. Smith, Riley A. Stephenson, Jon D. Swope, Ryan J. Tucker, Clint A. Waldon, Rachel M. Waugerman

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|