Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

March 26, 2012

Clear Spring Middle School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade six — Tyler A. Bussard, Meghan A. Byers, Gabrielle E. Conrad, Danielle K. Cornwell, Paige E. Gesell, Angelyna Granadillo, Haley M. Hott, Kira B. Knotts, Morgan L. Landman, Jaret A. Lazich, Madlyn M. McDonough, Connor H. Michael, Makenzie N. Prichard, Richard T. Robertson, Kyle R. Smith, Christina K. Stabler, Sara A. Staley, Braedon C. Stouffer, Alexa Thomas, Alison Z. Tucker, Sydney M. Wertz, Jacob A. Young   

Grade seven — Louise J. Baker Vautrin, Jared S. Caudell, Joshua A. Colliflower, Joshua L. Davis, Hannah M. Delaney, Bethany J. Doppel, Nicole L. Flanagan, Frank A. Laredo, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Jacob B. Pugh, Alexi D. Shives, Linzy A. Thompson, Elizabeth J. Whitmore

Grade eight — Jennifer M. Cave, Briana R. Coulter, Matthew I. Gogan, Caitlin N. Kline, Samantha N. Kreps, Miguel L. Molina, Elizabeth K. Mott, Spencer M. Schultz, Derec R. Smith, Jenna R. Smith, Collin A. Willhite  

Advertisement

Honor roll

Grade six — Nicola G. Al Sahouri, Madison S. Barker, Janessa E. Bishop, Madeline A. Bloemker Miller, Hallie M. Brown, Emily S. Chambers, Hannah G. Clifford, Kayleigh A M. Cunningham, Katherine R. Dull, Benjamin K. Eby, Nicholas L. Farrow, Jacqueline M. Flores Martinez, Calob T. Harshman, Donald T. Haws, Brandi D. Helman, Curtis C. Henson, Charity N. Herman, Grant A. Hose, Kylin G. Jones, Jared A. Kees, Shawn T. Kelley, Matthew T. Kerns, Jordan L. Kimble, Shane M. Kovacich, Garrett R. Landman, Taylor B. Legg, Kaydee B. Lesher, Kyle A. Levardi, Colten K. Matheny, Kayla M. McPherson, Kylie R. Mills, Ryley J. Nield, Alex W. Pensinger, Lily C. Potterfield, Andrew R. Pottorff, Gabriella M. Quilici, Robert E. Resh, Aaliyah C. Richardson, Emily M. Robinson, Zoey D. Rowland, Skye M. Shaffer, Rose M. Shank, Jensen H. Shelby, Dana E. Smith, Colby A. Snyder, Daniel J. Tedrick, Alexis E. Unger, Jackson P. Wagner, Adrianna M. Watkins, Payton N. Webb, Jarrett K. Wilson, Emma G. Woods, Brennen K. Yeakle, Zachary T. Yeakle, Lee Anne P. Yeargan 

Grade seven — Dylan L. Altman, Ashley A. Ardinger, Adriana N. Baker, Jaden B. Barnes, Jill D. Bender, Hannah A. Bowers, Rachel L. Brady, Madeline J. Buchanan, Kamarya P. Chojnacki, Garrett R. Embly, Kaitlin L. Geisbert, Reygan D. Hart, Dalton S. Haupt, Elizabeth G. Hixon, Jordan L. Lesher, Kelsey R. Lewis, Sean R. Little, Jillian A. Malcolm, Will M. Malcolm, Joseph T. McCoy, Brianna N. McElfish, Taylor T. O’Very, Chase E. Osbourn, Emily A. Robinson, Angel M. Rowe, Zane Rowland, Paul O. Seibert, Hannah N. Sollenberger, John R. Sollenberger, Liam A. Sullivan, Mitchell E. Tedrick, Ryan H. Weaver, Lisa M. Weller, Kaitlyn R. Yost            

Grade eight — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Collin L. Bucher, Lindsay M. Carlin, Kelsie R. Clark, Abigail N. Collins, Melissa A. Drury, Lakyn M. Elwood, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, John R. Fawley, Alexa K. Filip, Joseph E. Fisher, Jansen C. Forsyth, Victoria L. Gossard, Brandi L. Heacock, Joseph Heavner, Corbin T. Hensley, Aaron W. Hull, Anna M. Hull, Sara M. Kalbflesh, Carolyn R. Kline, Anna L. McCaffrey, Alaana McElfish, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Garrett L. Moats, Grace T. Ramacciotti, Evan C. Rinkinen, Dylan W. Rogers, Brady P. Rohrer, Christopher D. Rosenberry, Jennifer M. Rosendale, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Wesley S. Vermeulen, Nathaniel A. Webb, Shane M. Whetstone, Alyssa T. Zimmerman

The Herald-Mail Articles
|
|
|