Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

February 01, 2012

Clear Spring Middle School

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Nicola G. Al Sahouri, Tyler A. Bussard, Meghan A. Byers, Gabrielle E. Conrad, Danielle K. Cornwell, Paige E. Gesell, Haley M. Hott, Kira B. Knotts, Shane M. Kovacich, Morgan L. Landman, Jaret A. Lazich, Madlyn M. McDonough, Connor H. Michael, Makenzie N. Prichard, Gabriella M. Quilici, Sara A. Staley, Braedon C. Stouffer, Alexa Thomas, Alison Z. Tucker, Hailee J. Wilson, Jacob A. Young 

Grade 7  — Louise J. Baker Vautrin, Jill D. Bender, Joshua A. Colliflower, Hannah M. Delaney, Bethany J. Doppel, Sean R. Little, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Jacob B. Pugh, Angel M. Rowe, Linzy A. Thompson, Elizabeth J. Whitmore

Grade 8 — Joelle N. Barnhart, Briana R. Coulter, Anna M. Hull, Samantha N. Kreps, Spencer M. Schultz, Derec R. Smith, Collin A. Willhite         

Honor roll         

Grade 6  —  Kaitlyn R. Andrews, Madison S. Barker, Janessa E. Bishop, Madeline A. Bloemker Miller, Juliana N. Brechbill, Hallie M. Brown, Emily S. Chambers, Hannah G. Clifford, Kayleigh A. M. Cunningham, Katherine R. Dull, Nicholas L. Farrow, Jacqueline M. Flores Martinez, Hope G. Forsyth, Angelyna Granadillo, Miguel A. Granadillo, Magnolia R. Gray, Calob T. Harshman, Donald T. Haws, Brandi D. Helman, Carissa M. Hensley, Curtis C. Henson, Kaitlin A. Hockenberry, Grant A. Hose, Jared A. Kees, Shawn T. Kelley, Matthew T. Kerns, Logan P. Knodle, Garrett R. Landman, Kaydee B. Lesher, Kyle A. Levardi, Andrew M. Matthews, Kayla M. McPherson, Kylie R. Mills, Austin T. Moffitt, Ryley J. Nield, Alex W. Pensinger, Lily C. Potterfield, Andrew R. Pottorff, Jared E. Ramacciotti, Robert E. Resh, Aaliyah C. Richardson, Richard T. Robertson, Emily M. Robinson, Cory M. Sensenbaugh, Skye M. Shaffer, Jensen H. Shelby,  Dana E. Smith, Kyle R. Smith, Colby A. Snyder, Bryan J. Sprankle, Christina K. Stabler, Alyssa D. Stottlemyer, Cara F. Svoboda, Taylor E. Thomas, Payton N. Webb, Sydney M. Wertz, Jarrett K. Wilson, Emma G. Woods, Brennen K. Yeakle, Zachary T. Yeakle, Lee Anne P. Yeargan

Grade 7 — Dylan L. Altman, Ashley A. Ardinger, Adriana N. Baker, Hannah A. Bowers, Rachel L. Brady, Cole A. Breakall, Madeline J. Buchanan, Jared S. Caudell, Kamarya P. Chojnacki, Joshua L. Davis, Darrin S. Eichelberger, Carter B. Elwood, Garrett R. Embly, Nicole L. Flanagan, Autumn T. Gammon, Kaitlin L. Geisbert, Zachary T. Greenlee, Brian J. Grosh, Reygan D. Hart, Dalton S. Haupt, Margaret E. Henson, Elizabeth G. Hixon, Mariah D. Holmes, Margaret J. Kline,  Frank A. Laredo, Kelsey R. Lewis, Jillian A. Malcolm, Will M. Malcolm,  Joseph T. McCoy, Brianna N. McElfish, Taylor T. O’Very, Antonio M. Resendiz, Zane Rowland, James D. Sease, Paul O. Seibert, Alexi D. Shives, Braylena M. Socks, Hannah N. Sollenberger, John R. Sollenberger, Liam A. Sullivan, Mitchell E. Tedrick, Alexis S. Triesh, Lisa M. Weller
 
Grade 8 — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Krystal L. Benedict, Todd R. Brennan, Collin L. Bucher, Michaela E. Bumbaugh, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Melissa A. Drury, Lakyn M. Elwood, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, John R. Fawley, Alexa K. Filip, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Victoria L. Gossard, Joseph Heavner, Corbin T. Hensley, Dylan M. Kaiser, Sara M. Kalbflesh, Courtney A. Keyfauver, Caitlin N. Kline, Carolyn R. Kline, Emily R. Leone, Matthew E. Line, Alaana McElfish, Amanda R. McPherson, Richard D. McPherson, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Elizabeth K. Mott, Sara M. Poole, Grace T. Ramacciotti, Dylan W. Rogers, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Jenna R. Smith, Alex T. Sword, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Wesley S. Vermeulen, Nathaniel A. Webb,  Elijah W. Wilson, Alyssa T. Zimmerman, Leif H. Zimmerman 

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|