Advertisement

Clear Spring High School honor roll

December 20, 2011

Clear Spring High School

Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 — Alexandra P. Albert, Megan P. Bishop, Brenna R. Mills, Olivia M. Rowe, Megan E. Saunders    

Grade 10 — Hannah D. Brumbaugh, Brandon K. Carter, Lauren A. Kline, Christophe R. Meuse, Courtney E. Seavolt, Samantha E. Staley    

Grade 11 — Victoria J. Albert, Nicholas J. Brandt, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Sean G. Kreps. Michael J. McIntyre

Grade 12 — Jessica L. Barnhart, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Samuel C. Elwood, Rachel L. House, Scott B. Hovermale, Michael J. Snyder, Cassandra L. Suder, Bradley A. Webb, Emily G. Winters


Honor roll

Grade 9 — Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Christopher R. Baker, Jennifer A. Bowers, Sarah M. Bright, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Tanja Cupac, Lakelyn M. Easterday, Richard D. Faith, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Eric W. Fleegle, Samuel C. Forrester, Isabel V. Forsman, Monica K. Grosh, Andrew M. Henson, Danielle N. Hill, Colleen R. Hixon, Brittany M. Horchner, Joseph R. Horner, Isabella P. Howells, Zackery K. Jackson, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Danielle R. Mariotti, Kristen D. Mellott, Jacob B. Menard, Hannah M. Miss, Zoie L. O’Neal, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Hana M. Rager, Hannah K. Reed, Holly L. Reese, Emma R. Seibert, McKade C. Shives, Jordan T. Snyder, Logan D. Speak, Nicholas K. Spigler, Holly N. Stevens, Timothy R. Stoner, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Adrian C. Weller, Hannah C. Woods

Grade 10 — Jacob T. Altman, Kaitlyn N. Barnhart, Megan R. Bernhisel, Leigh Ann M. Booth, Ariel D. Bragunier, Matthew P. Breakall, Emily S. Burker, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Jordan L. Davis, Kolby T. Dietrich, Kierston B. Dudley, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, Ioana A. Fedeles Muller, Patrick F. Firestein, Tyler J. Golden, Kenneth W. Gordon, Gabrielle F. Grenier, Gage D. Heacock, Renae S. Herman, Garrett L. Hull, Tasha M. Kane, Nicholas A. Lewis, Aaron W. Livingston, Jessica L. Long, Levi T. Mason, Morgan L. McCormick, Lindsay T. McCoy, Casey C. McKnight, Jordan K. McNamee, Bradly L. Mills, Jacquelyn N. Moser, Dallas R. Nemes, Damien M. Poet, Juan M. Resendiz, Holly L. Reynard, Zachary A. Robertson, Collin S. Schultz, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Alexis K. Somerville, Tyler M. Stine, Brandon L. Stouffer, Mikahla A. Stouffer, McKenzie K. Sulser, Adam T. Tagg, Jessica C. Ulsh, Ryan J. Varron, Abigail G. Weaver, Sarah K. Whitaker, Michael A. Wollard, Ryan E. Yetter

Grade 11 — Ryan J. Aaron, Dylan C. Appel, Sarah M. Blickenstaff, Elizabeth S. Boyer, Tiffany M. Brechbill, Paige N. Farrow, Jesse A. Gentry, Samantha N. Holliday, Lexie B. Holtzman, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Jeremy D. Miller, Kyle W. Morris, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Christopher A. Resh, Kameron M. Shives, Katrina N. Smith, Kayla N. Staley, Kayla M. Stoner, Carly R. Yost, Chance L. Younker

Grade 12 — Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Jared A. Breakall, Garrett M. Davis, Carly D. Folk, Kaileen R. Ford, Amber N. Forrest, Dominique A. Forsman, Nathan W. Gehr, Kailea T. Geisbert, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, Abigail B. Hoosier, Jaime A. Humbertson, Miranda D. Kearney, David R. Kinna, Sarah E. Kulha, Virginia E. Livingston, Nicholas A. Lushbaugh, Bradlee S. Mehaffie, Adam C. Mellott, Christopher R. Miller, Donovan W. Mills, Morgan N. Purdham, Brittany N. Ray, Michael T. Sensenbaugh, Skylar M. Spangler, Miranda N. Speak, Erik A. Stupelman, Katlyn F. Thomas, Theresa C. Tiller, Kiersten A. Valko, Irina O. Varshchuk, Todd M. Welch

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|