Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

December 20, 2011

Western Heights Middle School

Second marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Madison Breeze, Maria Cardenas, Malcolm Carter, Caleigh Churchey, Cayla Covington, Jasmine Dotson, Nicholas Eberhart, Jenna Ebersole, Thomas Forrest, Lauren Hoffman, Olivia Jefferson, Amanda Keelan, Thomas Martin, Sarah McCarthy, Ava Paul, Milena Romashkevich, Ashley Romero, Greighson Rowe, Natalie Scallion

Grade 7 — Vialeta Brodava, Benjamin Carbaugh, Hajah Conde, Tahmeia Dingle, Kayla Hall, Shane High, Julie Hutzell, Dylan Newell, Exzavion Roman, Deandre Stewart, Antonio Vista, Hollyann Wettstein

Grade 8 — Joseph Brand, Kaitlin Carpenter, Bailey Covington, Emileigh Ebersole, Benjamin Forrest, Hannah Hawkins, Kaitlyn Hollinger, Alison Keelan, Joyce Lee, Tana Mckinsey, Mariah McPherson, Rebekah Rhodes, Andrew Whitsides



Honor roll

Grade 6 — Tyler Baker, Allyson Barger, Asha Barnes, Rachel Belton, Bryant Bishop, Jordan Bojonny, Madison Breeden, Alazae Brooks, Mattie Bryant, Aaron Carbaugh, Miranda Carino, Vanessa Carpio Pinto, Taylor Carroll, Jaziria Carson, Marcus Cheese, Denise Chen, Hunter Clark, Jeremiah Dempsey, Julia Ebersole, Drew Evans, Alexis Fischer, Makiya Fofonah, Edward Frank, Brandon Gasaway, Alexander Giess, Bailey Goeins, Bryan Goodman, Alanis Graham, Jacob Grove, William Grove, Derrick Hannah, Amaya Hatcher, Veto Hunter, Chad Hutzell, Serena James, Gentry Jefferson, Kacie Jones, Jakob Key, Brianna Knode, Jackson Kolich, Halie Koontz, Glendy Lemus Lizama, Joshua Martin, Taylor Marina, Taylor Medeiros, Lexi Mellott, Nadia Metz, Makayla Moats, Kayla Naylor, Xavionna Palmer, Mason Parker, Emahni Parson, Alexa Paules, Keliani Rebollo, Azalia Rodriguez, Sandu Salcutan, Emily Schletewitz, Zahir Scott, Matharr Senghore, Mya Shoop, Tyler Simpson, Brandon Smith, Joshua Sorrell, Destiny Taylor, Julia Taylor, Tanner Vonstein, Charles Williams, Lacey Williams, Teri Williams

Grade 7 — Kalisha Adams, William Bauserman, Jackie Bladen, Magnolia Blahut, Jordan Bryant, Hoyt Chaney, Elijah Craig, Brooke Crawford, Michael Freeman II, Diego Garcia Munoz, Carmela Gerlach, Hannah Gleason, Bailey Goodman, Kerrington Goodman, Deion Green, Lakin Hart, Nia Hart, Bethany Helman, Ambria Herr, Jonathan Higginis, Sierra Hill, Danyelle Hoffman, Nana Humphrey, Allyson Hurd, Jon Ibrahim, Keandre Johnson, Harley Joyner, Emeli Lemus Lizama, Dajohnna Lyles, Kelsi Maddock, Amesha Moore, Jeremy Moore, Nichole Murray, Lewis Peck, Joeb Pine, Melanie Raible, Colby Resh, Donavon Rickett, Kellsie Riley, Carissa Rizzo, Kayla Robison, Noah Ryan, Herwin Sarabia, Destiny Shanholtz, Cassandra Shelly, Dena Solieman, Ayress Stewart, Kayla Thomas, Tiarah Townsend, Lauryn Unger, Samantha Vanpelt, Cecilia Vista, Katlin Wolfe, Jasmyne Woodal, Alijah Wright, Carrie Yeager

Grade 8 — Chelsey Alexander, Amanda Allen, Jaila Bell, Treasia Broadus, Dallas Burger, Kaitlin Dobson, Timothy Keidtke, Taylor Kendershot, Brittani Jobe, Katelynn Kelly, Tiffany Kline, Molly Knepper, Madison Lowe, Jennifer Montgomery, Tara Nalley, Asia Owen, Skylar Patterson, Brittany Pittard, Emilio Rengifo, Sean Roberts, Hannah Selden, Paige Shanholtz, Aaron Sipes, Matthew Snodderly, Tara Sprecher, Kelly Stephenson Jimenez, Heidi Sutphin, Holli Sutphin, Anthony Tadeo, Shanta Thompson, Angelica Vanpelt

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|