Advertisement

Northern Middle School honor roll

December 15, 2011

Northern Middle School

SECOND MARKING PERIOD

Distinguished honor roll

Grade 6 — Kevin Abrahams, Kyle Abrahams, Jaedyn Ballengee, Shounak Barat, Malin Brokstorp, Christina Chen, Katelyn Davis, Rachel Davis, Caitlin Dawson, Taylor Doorm,  Robert Doty, Samantha Fernandez, Caroline Fleetwood, Madison Foltz, Jada Frisby, Julia Gazzola, Megan Giffin, Joseph George, Hunter Gourley, Samantha Gronholm, Adam Harbert, Luke Hill, Dara Holloman, Sarah Huntoon, Shaianne Johnson, Travis Knapp, Regina Lachemann, Britney Linares, Harry Masker, Noah Morningstar, Lucas Mowen, Sadie Neiser, Kristina Norgard, Chase Palamar, Josef Perez, Alexander Smead, Leah Smead, Megan Smith, Caitlin Thumann, Michael Thumann, Samuel Thumann, Alexia Tiches, Kyle White, Mackenzi Wintermoyer, Jie Zheng

Grade 7 — David Lyles, Katherine Montas, Mark Shepheard

Grade 8 — Brandi Binkley, Brandon Binkley, Hannah Cuthbert, Melissa Davis, Mekenzie Ludwig, Madeline Merrill, Ebada Mun, Ariane Stark, James Will

Honor roll

Grade 6 — Spencer Baker, Destiny Betts, Chase Boyer, Aaron Brooks, Bailee Bryan, Makayla Callaway, Jacob Carbaugh, Kourtney Carroll, Haley Cook, Kayleigh Chuboda, Makiya Claiborne, Kate Culp, Stewart Day, Jordan Ekbland, Kaleb Ferguson, Miranda Fisher, Kyle Flickinger, Tyler Flickinger, Norrab Frederick, Jonyia Glover, Cole Graham, Kaitlyn Griffith, Brandon Hammett, Layne Hammond, Kiarra Harris, Nell Humphreys, Breydon Hutzell, Arielle Jacques, Erykah Johnson, Kody Johnson, Logan Jones, Samantha Jordan, Olivia King, Amira Krolow, Chase Kursey, Raykwan Lewis, Isabella Longo, Maddison Lynn, Reed Martz, Timothy Mason, Stefan Mehedincu, Leslie Moreno, Sabina Murshiddinova, Kaitlyn O'Brien, Luke Odell, Hans Ostmann, Gage Palmer, Avanish Patel, Jordan Peiffer, Kevin Perry, Jordyn Phillips, Jarod Price, Thomas Quelet, Cameron Redick, Nathanael Robinson, Miguel Melendez, Alexcia Russ, Bryant Shives, Gavin Shubert, Geoffrey Souza, Margaret Stiffler Alexus Toomer, Saige Vipond, Alexander Walter, Ian Whittington, Sevda Yakhuzova

Grade 7 — Magyn Abeles, Devon Allison, Sarah Amalfitano, Yasmin Azem, Aric Baker, Melina Benlizar, Nina Bowen, Tiana Bowie, Brayt Burkholder, Erin Byard, Katelin Cabatit, Bailey Claudy, Max Conrad, Thomas Cremins, Madison Crim, Kira Davis, Alexander De Grange, Kylie Doberer, Christian Drury, Eric Elliott, Emily Fauber, Elizabeth Fahey, Ethan Fields, Karen Gonzalez, Angelina Grinevich, Amanda Hernandez, Cheyenne Herson, Emily Hoffman, Carinna Householder, Alisa Hudzik, Katherine Joaquin, Nikita Johnson, Garrett Johnston, Maggie Keller, Zachary Kelin, Jessica Lamont, Katherine Lee, Katelin Lundy, Anthony Manilla, Shelby Meredith, Marly Metayer, Victoria Montieth, Jennifer Morris, David O'Donoghue, Kayla Olsen, Zachary Owens, Liliana Pena, Dominick Perini, Austin Powers, Rudi Randall, Ryan Repp, Liam Roberts, Amber Robinson, Jayvien Sandridge, Kiersten Searcy, Meaghan Sebrosky, Felicity Shafer, Jamison Siebert, Belcher Stanley, Hannah Statler, Marguarite Stewart, Tara Supit, Taylor Swinson, Erika Tarawallie, Maira Tarawallie, Mikaylah Toms, Robertson Viar, Thomas Wassel, Alfonso White, Jordyn White, Justin Williams, Adelaide Wink

Grade 8 — Sophia Abeles, Christine Blank, Kenya Bowden, Michael Brady, Seth Brown, Erin Caldwell, Adrianna Campher, Kianna Cooper, Chelsey Dorman, Martin Elliott, Belvine Foucha, Danielle Garth, Nathaniel Harrell, Madison Hernandez, Darius Hockaday, Jacob Hoover, Sierra Jimenez, Akhil Jonnalagadda, Mary Kinman, Noel Macias, Chad Malcolm, Patrick O'Connor, Cathryn Perini, Margaret Porter, Michelle Reger, Natalie Robinson, Amy Russell, Yanira Salvador, Anna Scheck, Tabitha Schneider, Fatma Sefik, Serena Seiler, Andersen Sindaco, Hayley Thompson, Killana Wallace, Jordan Wise

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|