Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

December 08, 2011

Clear Spring Middle School

Second marking period

Distinguished honor roll     

Grade 6 — Tyler A. Bussard, Meghan A. Byers, Gabrielle E. Conrad, Danielle K. Cornwell, Kira B. Knotts, Morgan L. Landman, Madlyn M. McDonough, Connor H. Michael, Makenzie N. Prichard, Richard T. Robertson, Alexa Thomas

Grade 7 —  Louise J. Baker Vautrin, Jared S. Caudell, Joshua A. Colliflower, Hannah M. Delaney, Bethany J. Doppel, Elizabeth G. Hixon, Frank A. Laredo, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Lisa M. Weller, Elizabeth J. Whitmore

Grade 8 — Briana R. Coulter, Samantha N. Kreps, Spencer M. Schultz

      

Honor roll

Grade 6  — Nicola G. Al Sahouri, Madeline A. Bloemker Miller, Emily S. Chambers, Hannah G. Clifford, Kayleigh A M. Cunningham, Katherine R. Dull, Paige E. Gesell, Curtis C. Henson, Charity N. Herman, Haley M. Hott, Jared A. Kees, Shawn T. Kelley, Shane M. Kovacich, Taylor B. Legg, Andrew M. Matthews, Austin T. Moffitt, Lily C. Potterfield, Andrew R. Pottorff, Gabriella M. Quilici, Robert E. Resh, Aaliyah C. Richardson, Emily M. Robinson, Adam N. Schwartz, Dana E. Smith, Christina K. Stabler, Sara A. Staley, Braedon C. Stouffer, Cara F. Svoboda, Spencer G. Troxell, Alison Z. Tucker, Sydney M. Wertz, Hailee J. Wilson, Brennen K. Yeakle, Jacob A. Young   

Grade 7 — Ashley A. Ardinger, Adriana N. Baker, Jill D. Bender, William P. Block, Rachel L. Brady, Kamarya P. Chojnacki, Joshua L. Davis, Carter B. Elwood, Nicole L. Flanagan, Brian J. Grosh II, Reygan D. Hart, Margaret E. Henson, Mariah D. Holmes, Kelsey R. Lewis, Sean R. Little, Jillian A. Malcolm, Will M. Malcolm, Joseph T. McCoy, Brianna N. McElfish, Jacob B. Pugh, Antonio M. Resendiz, Angel M. Rowe, Zane Rowland, Paul O. Seibert, Braylena M. Socks,  John R. Sollenberger, Linzy A. Thompson, Adrianna K. Triesh, Ryan H. Weaver,  Kaylie M. Whittington    

Grade 8 — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Collin L. Bucher, Melissa A. Drury, Lakyn M. Elwood, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, Alexa K. Filip, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Victoria L. Gossard, Siera J. Hafer, Hunter J. Harshman, Brandi L. Heacock, Joseph Heavner, Corbin T. Hensley, Anna M. Hull, Sara M. Kalbflesh, Kara L. Kane, Caitlin N. Kline, Alaana McElfish, Amanda R. McPherson, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Taylor M. Mills, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Hunter A. Morgan, Elizabeth K. Mott, Grace T. Ramacciotti, Evan C. Rinkinen, Christopher D. Rosenberry, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Derec R. Smith, Jenna R. Smith, Alex T. Sword, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Benjamin C. Weller, Shane M. Whetstone, Collin A. Willhite, Alyssa T. Zimmerman         

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|