Advertisement

Clear Spring High School honor roll

November 26, 2011

Clear Spring High School

First marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 — Alexandra P. Albert, Tanja Cupac, Danielle N. Hill, Brittany M. Horchner, Olivia M. Rowe, Megan E. Saunders

Grade 10 — Hannah D. Brumbaugh, Brandon K. Carter, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Ioana A. Fedeles Muller, Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Christopher R. Meuse, Juan M. Resendiz, Collin S. Schultz, Courtney E. Seavolt, Samantha E. Staley, Mikahla A. Stouffer

Grade 11 — Nicholas J. Brandt, Sean G. Kreps, Michael J. McIntyre, Christopher A. Resh, Kayla M. Stoner

Grade 12 — Jessica L. Barnhart, David G. Bright, Benjamin W. Cornwell, Kaileen R. Ford, Nathan W. Gehr, Rachel L. House, Adam C. Mellott, Lorna A. Mullins, Michael J. Snyder, Skylar M. Spangler, Theresa C. Tiller, Bradley A. Webb, Emily G. Winters

Honor roll

Grade 9 — Paul J. Alexander, Wesley L. Ambrose, Grant J. Andrews, Christopher R. Baker, Jo D. Baker, Haileigh M. Barrett, Evan W. Beckley, Megan P. Bishop, Jennifer A. Bowers, Sarah M. Bright, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Lakelyn M. Easterday, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Eric W. Fleegle, Samuel C. Forrester, Isabel V. Forsman, Monica K. Grosh, Richard Heines, Colleen R. Hixon, Joseph R. Horner, Zachery K. Jackson, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee, Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc, Kristen D. Mellott, Jacob B. Menard, Brenna R. Mills, Glendon D. Mills, Hannah M. Miss, Dalton L. Morgan, Zoie L. O'Neal, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Hana M. Rager, Hannah K. Reed, Holly L. Reese, Emma R. Seibert, McKade C. Shives, Jordan T. Snyder, Brandi M. Socks, Logan D. Speak, Nicholas K. Spigler, Sarah N. Steigerwald, Timothy R. Stoner, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Adrian C. Weller, Jade L. Wilson, Hannah C. Woods

Grade 10 — Kaitlyn N. Barnhart, Megan R. Bernhisel, Ariel D. Bragunier, Matthew P. Breakall, Kody A. Burker, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Jordan L. Davis, Kolby T. Dietrich, Brooklyn A. Drury, Wendy M. Duncan, Katelyn M. Ebersole, Dylan L. Fawley, Rayne M. Fiery, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Tyler J. Golden, Kenneth W. Gordon, Gabrielle F. Grenier, Gage D. Heacock, Damien R. Helman, Renae S. Herman, Tasha M. Kane, Jade N. Kimble, Nicholas A. Lewis, Levi T. Mason, Morgan L. McCormick, Lindsay T. McCoy, Casey C. McKnight, Jordan K. McNamee, Jacquelyn N. Moser, Damien M. Poet, Holly L. Reynard, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Bradley E. Socks, Alexis K. Somerville, Tyler M. Stine, Dakota J. Stotelmyer, Brandon L. Stouffer, McKenzie K. Sulser, Adam T. Tagg, Kevin M. Thacker, Jessica C. Ulsh, Abigail G. Weaver, Matthew D. Welling, Sarah K. Whitaker, Rachel P. Wiles, Eric L. Yetter, Ryan E. Yetter

Grade 11 — Ryan J. Aaron, Victoria J. Albert, Dylan C. Appel, Brooke L. Ayers, Sarah M. Blickenstaff, Elizabeth S. Boyer, Tiffany M. Brechbill, Christine L. Creswell, McKenzie J. Divelbiss, Craig M. Elwood, Sarah K. Elwood, Paige N. Farrow, Albert W. Frazee, Anje G. Garner, Jesse A. Gentry, Kimberly T. Jardine, Jenna E. Knable, Evan H. McDonough, Shannon J. Norton, Abigail R. Pinkham, Colby S. Poffenberger, Courtney D. Royce, Kameron M. Shives, Amber M. Sisk, Katrina N. Smith, Emily K. Staley, Adam Y. White, Carly R. Yost, Chance L. Younker

Grade 12 — Bishara Alsahouri, Bethany L. Bowers, Jared A. Breakall, Valerie M. Carey, Cory J. Caudell, Samuel C. Elwood, Carly D. Folk, Amber N. Forrest, Dominique A. Forsman, Kailea T. Geisbert, Nicholas R. Hill, Abigail B. Hoosier, David P. Hopkins, Scott B. Hovermale, Jaime A. Humbertson, Miranda D. Kearney, Zachary A. Kees, David R. Kinna, Samantha J. Kriner, Sarah E. Kulha, Virginia E. Livingston, Bradlee S. Mehaffie, Christopher R. Miller, Donovan W. Mills, Zachary D. O'Neal, Lendon S. Paul, Gary A. Proctor, Morgan N. Purdham, Brittany N. Ray, Brenna N. Reid, Michael T. Sensenbaugh, Amanda M. Shank, Jocelyn A. Sines, Miranda N. Speak, Erik A. Stupleman, Cassandra L. Suder, Haley L. Thorn, Kiersten A. Valko, Irina Varshchuk, Ralph L. Weaver, Todd Welch, Crystal D. Welling

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|