Advertisement

South Hagerstown High School honor roll

November 26, 2011

South Hagerstown High School  

First marking period  

Distinguished honor roll

Grade 9 — Ivy V. Banez, Hayley M. Beyer, Elizabeth A. Bjerga, Avery Bolton, Lisa J. Camarano, Allison M. Canova, Tyler M. Chupak, Zachary M. Cunningham, Sasha L. Earley, Soumaila Haidara, Matthew P. Hockensmith, Patricia L. Holmes, Malicia C. Ingram, Daniel L. Kelbaugh, Aaron A. Lighter, Kiana D. Mattingly, Tori A. Mills, Tyler Moser, Nathalie A. Murchison, Taylor Nuse, Amanda P. O'Brien, Dhruv K. Patel, Mary P. Teunis, Hunter L. West, Renee E. Williams, Elena N. Young, Lili Zheng

Grade 10 — Kyle A. Abbott, Asia C. Anderson, Alan D. Clark, Craig E. Coffin, Shannon M. Downes, Stephanie Gonzalez, Alexus K. Miller, Joshua Munoz, Grace E. Porter, Caroline M. Robinson, Nicole D. Robinson, Chelsey R. Scott, Sterling J. Shane, Clyde Staley

Grade 11 — Sydne R. Arnold, Khalib J. Baker, Khyri A. Baker, Samantha L. Bosco, Michaela R. Brewer, Austin D. Brownley, Darius Dobre Mofid, Matthew R. Eaton, Katherine E. Estrada, Jennifer M. Harman, Ashlyn P. Hinkle, Christopher M. Kidd, Madeleine M. Niang, Julianna M. Nix, Brittany N. Showe, Errick M. Taylor, Samantha D. Townsend, Shannon L. Weaver, Stephanie E. Young

Grade 12 — Danielle L. Abbott, Brittany L. Anders, Sarah D. Bjerga, Michaela M. Boyle, Jordan E. Bucher, Jordyn L. Buzzerd, Zhen Zhen Chen, Samantha R. Collins, Samantha M. Cox, Rebecca L. Delauter, Lauren N. Fahrney, Diarrah P. Gibson, Abdulazeez A. Giwa, Jessica M. Glatz, Nichole K. Kegarise, Briana L. King, Danielle C. Langley, Maleyah L. Lenhardt, Samantha L. Maggitti, Umar Mahmood, Courtney C. Martin, Amber L. Marts, Troy T. McGee, Zacheriah D. McMillan, Joshua E. Meyer, Richard T. Mounts, Vicki S. Myers, Isaac D. O'Brien, Sean M. Przywieczerski, James M. Rice, Aaron H. Rowland, Kaitlyn N. Spangler, Ty E. Stotler, Maranatha M. Teferi, Jazmine S. Tobei, Timothy J. Winston

Honor roll

Grade 9 — Alisha N. Adkins, Arif Akhmedov, Tyler A. Alexander, Mustafa A. Alwadey, Kashae B. Amis, Victoria B. Anderson, Dimitri S. Barnes, Tyler S. Barnhart, Samuel A. Biggus, Charlotte E. Brodka, Justin O. Brown, Savana L. Bucklew, Jazminee C. Burker, Samantha J. Burnett, Jared T. Caldwell, Johnmichael P. Carbaugh, Jordan T. Carpenter, Soleil A. Chriest, Chagall C. Coburn, Tyler J. Conomos, Alexis B. Cupp, Kendra L. Day, Kristin A. Dobson, Travis D. Dodson, Elizabeth Eaton, Thomas Evonlah  Jr., Ashlee R. Fahrney, Jessica M. Felder, Paige D. Flemings, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Autumn M. Gill, Alexis N. Griffin, Vincent An L. Hael, Jared L. Harman, Benedicta M. Hegbe, Patricia J. Howard, Cory M. Irvin, Liberty M. Jackson, Joshua E. James, Morgan E. Kotanko, Audrey A. Latour, Jordan A. Leese, Jaequon M. Loveless, Josephine A. Makanjuola, Heather M. Martz Keller, Juwan T. Mason, Bryhanna A. Masser, Jordan A. McGhee, Jason A. McIlwain, Jaiquon S. McKoy, Elijah J. Miller, Kevin D. Mills, Joshua J. Murray, Colby R. Myers, Jadelin M. Oyler, Amber K. Pando, Joseph D. Pandolfi, Nicole Paulino, Maria Sand M. Perfecto, Tiffany M. Potter, Curtis W. Reigh, Damion A. Rhymer, Mary Ricker, Bradley Riedle, Dylan Roldan, Brandon A. Ryce, Noelle C. Seals, Ellandra R. Sellers, Colton C. Shingler, Sadie M. Smith, Samantha C. Startzman, Ericka N. Stotelmyer, Alanna M. Thompson, Dwayne D. Travis, Alexis N. Wampole

Grade 10 — Ashley N. Angel, Dylan Ardinger, Trisha L. Bevan, Erik A. Blandford, Ashlee M. Booth, Jordan K. Breeden, Sarah L. Brumback, Danielle N. Burkett, Edenilson A. Caballero Alfar, Jennifer N. Conklin, Alysa L. Conomos, Mamadou Coulibaly, Shania A. Deagrella, Jonathan F. Deoliveira, Austen M. Dietrich, Christian Doub, Aimee Doyle, Brionna M. Dupree, Amber L. Elgin, Breanna N. Frazier, Hunter S. Gift, Jantina L. Gigeous Snyder, Mary F. Granados, Emilee Griffith, Jenna L. Hammond, Kristen E. Haupt, Angelique M. Hilburn Carrill, Zachary D. Hinebaugh, Cheyenne D. Holland, Megan N. Howes, Amila Husejinagic, Austin T. Johnson, Collins O. Johnson, Katherine K. Jones, Nyisha M. Jones, Musa Keita, Lavrai R. Lansdowne, Joshua J. Martin, Melvin McCarley, Thomas B. McCaw, Ladarius D. McCurry, Ashlee N. Miller, Sabry Mkamba, Cynthia M. Monarca, Daniel C. Moreland, Bradley Morris, Courtland E. Nicholls, Devin S. Nicholls, Steve M. Perez, Summer R. Pine, Jessica Quintanilla, Angela J. Raymond, Dallas M. Rhoades, Brandon M. Riedle, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Eli D. Rojas Cartagena, Andrew P. Rose, Samantha J. Rossiter, Ryan N. Rowe, Jordan A. Sarno, Robin N. Shoop, Danielle L. Smith, Tajai L. Smith Irons, Andrew M. Snodderly, Abigail L. Snyder, Brittnea N. Sprankle, Tayana L. Stewart, Brayden R. Stotler, Miriam D. Tasker, Nehemiah M. Teferi, Tajamon L. Thrower, Brayden R. Tiner, Whitley L. Tobei, Rachel L. Turner, William W. Walker, Devin J. Walsh, Joshua S. Walther, Austin R. Warren, Paytan D. White, Kelsey P. Winters, Joshua W. Womack, Pavel S. Zanko

Grade 11 — Brianna M. Adams, Alexandrin A. Bakuaya, Malik M. Barnwell, Camille D. Behoudou, Darion M. Brown, Sarosh S. Bukhari, Janie Chen, Elizabeth M. Coburn, Rylie E. Conner, Kathryn R. Connolly, Jeremiah W. Cotton, Kimberly M. Cunningham, Shyann L. Davis, Amanda B. Deavers, Ralph A. Diaz, Jonathan M. Dobbins, Amanda J. Foxwell, Julie Gomez, Jay C. Holbrook, Cheyanne N. Johnson, Dejaih L. Johnson, Matthew C. Jones, Kadee E. Knott, Kenneth J. Mack, Jamehre T. McElroy, Kevin M. McMahon, Charnell A. Mercer, Scott M. Morris, Evante J. Naylor, Kaitlyn B. Palmer, Anaya P. Pollard, James M. Port, Holly E. Priemer, Devin J. Pulley, Cheyenne L. Richards, Wilfredo Rivas, Jaquan S. Roane, Kipzen R. Rodriguez Leon, Sean M. Rohrer, Beatrice R. Rolea, Jessica A. Seredich, Jeb C. Shingler, Zachary R. Sines, Ashley A. Stewart, Daniel C. Stokes, Heidi N. Thompson, Angela M. Vines, Andrew M. Wells, Adrian J. Wood, Jessica N. Young, Viktor S. Zanko

Grade 12 — Sydney S. Allen, Shante Alston, Erika Bastille, Charles E. Beard, Musadiq M. Bhutto, Christina D. Brogaard, Brandon N. Brunot, Shayla M. Burton, George T. Canova, Amber E. Carlin Brown, Shelby A. Clipp, Merrikate E. Colvin, Ashli E. Conklin, Kevin Cook Smith, Julie D. Cupp, Dylan W. Custer, Taylor M. Davis, Andrea E. Depre, Megan L. Divel, James T. Dobson, Mckenzie B. Dutrow, Jalen D. Evans, Estera Filip, Christopher M. Gaver, Storm O. Giaffes, James K. Grissom, Maya A. Helms, Amanda C. Hunt, Brandon D. Hurst, Kylie B. Jenkins, Keith R. Johnson, Laci D. Johnson, Timothy C. Kasella, Teri J. Keller, Drake E. Kessell, Shawn M. Kinzer, Malusi J. Kitchen, Marcus S. Lawson, Jaquear A. Lewis, Raven F. Lucas, Faith E. McFadden, Monica Mendez, Jarred M. Moquin, Alvin J. Muthoka, Kwasi B. Ofosu Ameyaw, Daryl D. Oxendine, Tyler J. Pegher, Benjamin M. Phillips, Cody R. Powers, Blake A. Price, Daniela Raymond, Taylor B. Sirbaugh, Eric D. Sprecher, Cierra R. Steele, Katharina C. Stout, Stephanie A. Swope, Jaquita S. Twyman, Dalton R. Udovich, Hanna J. Wade, Nathaniel P. Wunderlich

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|