Advertisement

Boonsboro High School honor roll

November 24, 2011

Boonsboro High School

First marking period

Distinguished honor roll  

Grade 9 — Morgan E. Angle, Mickayla S. Bachar, Alexis M. Bane, Jeffrey C. Bennett, William F. Bodenheimer, Priscilla A. Bushko, Leigh A. Cowden, Jaime L. Dambrosio, Alexandra N. Doak, Aaron C. Easterday, Stacy E. Easterday, Megan B. Eichelberger,     Zackery T. El Mohandes, Marley M. Enfield, Syed Faizanuddin, Aaron S. George, Kaylah J. Green, Michaela J. Grove, Elizabeth M. Hawkins, Frank Liao, Olivia G. Lohman, Alexandra A. Mandel, Bethany A. Marshall, Gabrielle L. Mazzone, Sydney J. Sabatano, Matthew J. Scalese, Emily M. Schilling, Synclare R. Schneider, Emma P. Sikes, Aidan M. Thaggard, Klaire M. Williams

Grade 10 — Sarah E. Ballow, Skyler N. Casto, Aaron Q. Clipp, Courtney N. Crampton, Kortney R. Cunningham, Brian M. Day, Danielle N. Evans, Gregory J. Fiola, Megan K. Fuscsick, Alexandra D. Hawbaker, Julia M. Horst, Kathryn L. Johns, Renee N. Johnsson, Sasha V. Margob, Valerie J. Mason, Connor P. McClellan, Paul P. Previti, Margaret R. Sullivan

Grade 11 — Serge Aleshin Guendel, Ethan D. Allnutt, Quinn B. Barr, Bonnie D. Boykin, Rebecca L. Bushko, Brandon M. Butrick, Mariah J. Chapelle, Chad E. Cowden, William W. Halbritter, Kyle R. Hobbs, Amanda L. Kerr, Megan H. Kiley, Steven S. Kurapaty, Kathryn T. Lively, Carly S. Mazzone, Shannon P. O'Brien, Emilee K. Panunzi, Chase A. Remsburg, Carly L. Rippeon, Elizabeth M. Slick, Natelie M. Tobery, Brianne C. Wade, Amber R. Whetsell, Rami B. Yanes

Grade 12 — Ryan J. Appel, Lauran A. Barrett, Britton D. Beard, Eric S. Bitner, Zora L. Chalkley, Brian A. Cibula, Kacey G. Clark, Lauren N. Cronise, Kevin M. Day, Rachel M. Doane, Whitney R. Durr, Paige L. Dutrow, Jillian M. Gaulding, Joshwa H. Haden,     Zeyu Hao, Patricia C. Hawkins, David L. Heim, Chad J. Hutzell, Emily M. Lum, Kelsey R. Mannix, Shannon L. MccClellan, Ana S. McDowell, Aaron R. Miranda, Madison G. Nittinger, Alexandra M. Pantos, Tori L. Poffenberger, Kelley R. Rush, Aaron D. Turner, Rachel M. Waugerman



Honor roll

Grade 9 — Alanis S. Allison, Ahsan Azhar, Jakob D. Barkdoll, Dakota H. Barnhart, Eric W. Brabson, Madison Burkhardt, Xana M. Buttry, Leah E. Cadigan, Virginia P. Clark, Morgan A. Crilley, Aspen N. Detwiler, Antonio Digiuseppe, Donald L. Drawbaugh,     Hannah L. Fox Baker, Austin A. Frazier, Carly Galpin, Dana M. Getka, Jeremy M. Hardy, Ashleigh N. Hayes, Tess A. Hebert, Nathan P. Hoberg, Anthony J. Hoffman, Nicholas R. Hubbard, Shari A. Huffman, Mary C. Hull, Madison N. Ingram, Nathan C. Johnson, Stuart L. Kerns, Ayla N. Kimball, Jessica M. Lerch, Kyle P. Mahoney, Jama N. McCarthy, Brittany M. McCauley, Lily G. McCrossin, Hannah E. Meiklejohn, Christopher J. Mertz, Hannah M. Mills, Louis J. Minoglio, Aaron T. Morris, Daniel T. Morris, Ethan A. Myers, Emily A. Norris, Shane M. O'Neill,  Jenna B. Pepple, Evan M. Pettyjohn, Tori E. Phelps, Alyissa C. Poffenberger, Austin L. Ray, Katelyn E. Rhodes, Nicholas A. Rhodes, Logan W. Roberts, Sydney R. Roberts, Skye T. Sanderson, Nathanael H. Saunders, Devin B. Scofield, Cole D. Shank, Danielle M. Shelow, Cody E. Single, Sierra N. Smallwood, Dakota M. Smith, Hannah E. Smyle, Sarah M. Stone, Ashley T. Stull, Lilli N. Sutton, Kirsten A. Talbert, Brianna N. Thompson, Hannah L. Thompson, Megan L. Timko, Brandon M. Turnbaugh, Alex W. Udy, Emily L. Waclawski, Mckenna Walsh, Audrey M. Walton, Liah C. Wentzell, Angelica C. Wilbar, Taylor N. Williams, Matthew R. Yates, David H. Zimmerman

Grade 10 — Devin D. Ahluwalia, Miranda Ancell, Sarah A. Anderson, Terceira R. Angle, Samantha R. Biddinger, Michael G. Carroll, Rachel M. Cole, Blythe E. Collins, Jordan Coulter, Tyler A. Coy, Cora C. Cozia, Tanner S. Craig, Joshua M. Crampton, Collin A. Crist, Kathleen L. Crook, Amber R. Curry, James R. Curtis, Carol L. Debaugh, Amber E. Demory, Nicholas S. Dougherty, Alex D. Duckfield, Kristina M. Eikens, Maggie J. Flook, Danielle L. Gallupe, Caitlin M. Gaudin, Tyler G. Giffin, Joseph R. Gladhill, Gabrielle S. Gordon, Austin T. Hale,  Bradley T. Heavner, Erica M. Hensley, Jakob A. Hoberg, Rachel A. Holmes, Jacob F. Hughes, Rebecca L. Humphrey, Alexis B. Hurley, Jessica M. Kilgore, Mark P. Leadingham II, Randy Lohman, Anastasia Z. Martinez, Kate E. Menas, Victoria M. Mills, Savannah A. Mower, Jacob D. Nelson, David R. Newton, Coran M. Nyack, Stephanie E. Pantos, Natalie D. Reeder, Courtney B. Ridenour, Maria E. Rochford, Samantha R. Sabol, Elizabeth M. Seabright, Katrina M. Seabright, Avery T. Simmons, Kyler T. Skeens, Lydia K. Smallwood,     Erica P. Smith, Jessica L. Smith, Vincent M. Smith Di Leo, Aaron L. Snyder, Sean R. Snyder, Christian O. Solberg, Breanna N. Springer, Jacob M. Stauffer, Zachary P. Stauffer, Randi A. Stavrou, Cayley G. Stefanizzi, Kara L. Stevens, Zahrah A. Syed, Donavan J. Taylor, Alexander C. Thaggard, Lashanta D. Tonsil, Carly R. Tubbs, Nathan D. Tucker, Jazmin A. Valentine, Savannah K. Waddle, Maeve M. Windsor, Lexi L. Yoder, Nicholas J. Zielinski

Grade 11 — Gerick P. Allen, Sean L. Anderson, Blair A. Baker, Cassandra H. Basford, Scott R. Bennett, Reiker P. Bowles, Tiffany J. Bowman, Victoria L. Bright, Nicole M. Bruno, Amber D. Buchanan, Brandon H. Canfield, Kyle N. Carey, Davon T. Clark, Evan T. Collier, Alyssa M. Coon, Emily R. Cronise, Caroline E. Cukier, Allison L. Davenport, Kristyn L. Davis, Serena B. Demartino, Abigail E. Duncan, Bradley R. Enfield, Caroline Fraser, David N. George, Shelby L. Geraci, Colin J. Glass, Patrick C. Glenny, Daniil A. Gribok, Shelby R. Griffith, Caleb E. Grove, Destiny Harmon, Jennifer M. Harris, Tristan L. Hartle, Brooke N. Hood, Kellianne T. Hoton, Sara L. Jennings, Mark W. Johnson, Ashley L. Keedy, Randolph L. Kines, Michael G. Lacey, Kendra L. Laster, Rex S. Le Gore, Bryan M. Letendre, Adam M. Love, Lilit N. Mamulyan, Meghan E. McMahon, Andrew R. Meighen, Emily M. Mercier, Jennifer L. Moore, Peter A. Myers, Elinor E. Nogle, Paige A. Owens, Adam M. Peters, Zachary C. Poffenberger, Cynthia M. Poling, Job J. Redman, Emily D. Rohrer, Courtney T. Rose, Nicholas J. Seabright, Kellsey M. Shank, Katlyn N. Sheridan, Yukiko Shinoda, Meghan C. Sikes, Lacey M. Smith, Samantha A. Smith, Laprecious M. Spooner, Keiana L. Stern, Brittany M. Stevenson Payne, Shelby L. Wallace, Ryan Walsh, Sebastian Walton, Emma N. Wennick, Gunnar F. Whipp, Samuel K. Winkelman,    Whitney R. Wolfe, Natalie T. Young, Tiffany N. Young

Grade 12 — Craig E. Anderson, Allison E. Atkins, Kiersten N. Belmont, Justin T. Blake, Courtney E. Bradford, Brianna M. Burger, Dillon Carew, Zoe T. Chapelle, Taylor N. Crook, Brandon A. Debee,  Justin T. Doak, Connor J. Drake, Samantha J. Elsey, Cody J. Flanders, Jordan M. Fox, Tyler S. Funk, Alfred H. Funke, Benjamin P. Gantz, Kyle H. Goetzinger, Daliss R. Gordon, Dustin J. Gregory, Joshua M. Grim, Amy E. Halbritter, Nathan A. Hardy, Jordan A. Hatten, Ashlyn T. Hawbaker, Mary C. Heaney, Jordan A. Hensley, Caleb A. Jardeleza, Grant E. Kane, Danielle N. Kisner, Brittany M. Kookaby, Jacob T. Linton, Adam W. Locke, John R. Lowery, Lauren E. Mann, Paige A. Marshall, Sara B. Marshall, Caitlin A. Martin, Sean M. McGrogan, Kurt W. McIlwee, Marshall V. McMillion, Lainey C. Mentzer, Jared S. Michael, Lynsey E. Miller, Destiny M. Moreland, Abigail S. Morgan, Raven P. Morningstar, Nizia Murshed, Conor T. O'Brien, Karina D. Ortiz Lara, Amanda D. Palmer, Kayla M. Payne, Tyler S. Politte, Julia G. Previti, Brandon A. Redman, Kevin T. Reese, Ean T. Rhodes, Taylor N. Sabatano, Rae E. Schoenberg, Brandon S. Shobe, Nicholas P. Silvis, Timothy J. Smith, Ashley M. Stotler, Jon D. Swope, Morgan M. Thompson, Casandra E. Trujillo, Ryan J. Tucker, Sarah J. Usary, Chelsea N. Wenner, Mikaela K. Wesmiller

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|