Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

November 18, 2011

Clear Spring Middle School

First marking period


Distinguished honor roll

 Grade 6 — Tyler A. Bussard, Gabrielle E. Conrad, Danielle K. Cornwell, Katherine R. Dull, Madlyn M. Mcdonough, Connor H. Michael, Sara A. Staley, Braedon C. Stouffer, Alexa Thomas, Hailee J. Wilson  

Grade 7 — Louise J. Baker Vautrin, Jill D. Bender, Jared S. Caudell, Hannah M. Delaney, Bethany J. Doppel, Frank A. Laredo, Sean R. Little, Jillian A. Malcolm, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Jacob B. Pugh, Linzy A. Thompson, Elizabeth J. Whitmore      

Grade 8 — Matthew I. Gogan    


Honor roll

Grade 6 — Nicola G. Al Sahouri, Dustin M. Benton, Jordan M. Blair, Jacob T. Blickenstaff, Madeline A. Bloemker Miller, Meghan A. Byers,  Hannah G. Clifford, Matthew D. Collins, Nicholas L. Farrow,  Jacqueline M. Flores Martinez, Hope G. Forsyth, Paige E. Gesell, Ariel N. Gladden, Angelyna Granadillo, Miguel A. Granadillo, Magnolia R. Gray, Megan M. Haislip, Charity N. Herman, Haley M. Hott, Shawn T. Kelley, Matthew T. Kerns, Kira B. Knotts, Shane M. Kovacich, Morgan L. Landman, Jaret A. Lazich, Taylor B. Legg, Kaydee B. Lesher, Kyle A. Levardi, Colten K. Matheny, Kayla M. McPherson, Kylie R. Mills, Austin T. Moffitt, Jaidyn N. Mulligan,  Lydia M. Myers, Lily C. Potterfield, Andrew R. Pottorff, Shelby M. Powell, Makenzie N. Prichard, Gabriella M. Quilici, Jared E. Ramacciotti, Robert E. Resh, Aaliyah C. Richardson, Richard T. Robertson, Emily M. Robinson, Nicole R. Savage, Star A. Shaffer, Rose M. Shank, Jensen H. Shelby, Dana E. Smith, Kyle R. Smith, Christina K. Stabler, Alyssa D. Stottlemyer, Wyatt A. Summers, Cara F. Svoboda, Taylor E. Thomas, Alison Z. Tucker, Payton N. Webb, Garrett L. Wertz, Sydney M. Wertz, Emma G. Woods, Brennen K. Yeakle, Jacob A. Young  

Grade 7 — William A. Albright, Dylan L. Altman, Ashley A. Ardinger, Adriana N. Baker, Jaden B. Barnes, William P. Block, Hannah A. Bowers, Rachel L. Brady, Kamarya P. Chojnacki, Joshua A. Colliflower, Joshua L. Davis, Garrett R. Embly, Nicole L. Flanagan, Autumn T. Gammon, Reygan D. Hart, Margaret E. Henson, Elizabeth G. Hixon, Mariah D. Holmes, Margaret J. Kline, Kelsey R. Lewis, Elizabeth F. Lulciuc, Will M. Malcolm, Joseph T. McCoy, Brianna N. McElfish, Taylor T. O'Very, Amber B. Rager, Antonio M. Resendiz, Angel M. Rowe, Zane Rowland, James D. Sease, Paul O. Seibert, Alexi D. Shives, Braylena M. Socks, John R. Sollenberger, Mitchell E. Tedrick, Adrianna K. Triesh, Alexis S. Triesh, Lisa M. Weller, Kaylie M. Whittington, Kayla R. Woodring, Alan J. Yost, Kaitlyn R. Yost

Grade 8 — Benjamin C. Abe, Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Collin L. Bucher, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark, Briana R. Coulter, Melissa A. Drury, Lakyn M. Elwood, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban, Alexa K. Filip, Jansen C. Forsyth, Victoria L. Gossard,  Hunter J. Harshman, Brandi L. Heacock, Corbin T. Hensley, Anna M. Hull, Sara M. Kalbflesh, Caitlin N. Kline, Samantha N. Kreps, Alaana McElfish, Amanda R. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Miguel L. Molina, Hunter A. Morgan, Elizabeth K. Mott, Amanda S. Orndoff, Grace T. Ramacciotti, Haley E. Repp, Dylan W. Rogers, Christopher D. Rosenberry, Spencer M. Schultz, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Daniel J. Smith, Derec R. Smith, Jenna R. Smith, Alex T. Sword, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Nathaniel A. Webb, Collin A. Willhite

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|