Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

November 01, 2011

Western Heights Middle School

First marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Graciela F. Amaguana, Logan S. Baker, Rachel A. Belton, Madison D. Breeden, Madison L. Breeze, Alazae K. Brooks, Maria I. Cardenas, Vanessa V. Carpio Pinto, Taylor B. Carroll, Cody J. Carter, Malcolm J. Carter, Caleigh C. Churchey, Cayla M. Covington, Jasmine C. Dotson, Chaliyah R. Doughty, Nicholas S. Eberhart, Jenna M. Ebersole, Thomas J. Forrest, Edward R. Frank, Brandon A. Gasaway, Bryan C. Goodman, Amaya R. Hatcher, Lauren E. Hoffman, Olivia R. Jefferson, Kacie L. Jones, Amanda E. Keelan, Jackson H. Kolich, Glendy M. Lemus Lizama, Thomas S. Martin, Taylor V. Martina, Tyra V. Martina, Sarah G. McCarthy, Lexi B. Mellott, Nadia N. Metz, Makayla A. Moats, Kayla M. Naylor, Ava R. Paul, Alexa K. Paules, Lia E. Perry, Keilani Rebollo, Milena Romashkevich, Ashley L. Romero, Greighson M. Rowe, Abigail M. Ruby, Natalie M. Scallion, Emily M. Schletewitz, Zahir P. Scott, Mya M. Shoop, Devon N. Stottlemyer, Destiny A. Taylor

Grade 7 — Vialeta Brodava, Benjamin P. Carbaugh, Hajah M. Conde, Tahmeia A. Dingle, Kerrington P. Goodman, Kayla L. Hall, Julie A. Hutzell, Emeli M. Lemus Lizama, Dajohnna L. Lyles, Kelsi N. Maddock, Dylan E. Newell, Exzavion J. Roman, Hollyann D. Wettstein

Grade 8 — Joseph M. Brand, Kaitlin A. Carpenter, Bailey M. Covington, Benjamin C. Forrest, Hannah B. Hawkins, Alison J. Keelan, Joyce R. Lee, Mariah E. McPherson, Jennifer N. Montgomery, Alexandra L. Mourton, Brittany W. Pittard, Rebekah F. Rhodes, Paige E. Shanholtz, Alexa R. Weatherwalks, Andrew M. Whitesides



Honor roll

Grade 6 — Mackenzie R. Allen, Tyler D. Baker, Xavier M. Balbuena Doming, Allyson A. Barger, Lauren P. Barndollar, Dakota M. Bass, Trinity N. Bercaw, Bryant T. Bishop, Zachary A. Bolinger, Haven N. Bork, Steven T. Brown, Mattie L. Bryant, Aaron P. Carbaugh, Miranda V. Carino, Darrick S. Carter, Denise Chen, Hunter J. Clark, Chelsea N. Coble, Litzy Y. Colindres, Amber S. Colon, Timothy J. Cosley, Kayleigh A M. Cunningham, Mariah A. Davis, Jeremiah B. Dempsey, Dalton A. Douglas, Jaden A. Dudley, Julia C. Ebersole, Drew M. Evans, Jesse D. Exline, Masha H. Fellah, Da Jah T. Fitchett, Makiya K. Fofonah, Kayla L. Funderburke, Alexander L. Giess, Emmanuel J. Glaze, Alanis A. Graham, Jacob K. Grove, William D. Grove, Cenceer E. Harris, Cheyenne Harris, Qwornell L. Hart Mooney, Shania P. Heerd, Parker D. Herrington, Courtney E. Horner, Tyler J. Hudler, Veto V. Hunter, Chad A. Hutzell, Sarena E. James, Jordan M. Jones, Kayla E. Ketchum, Brianna N. Knode, Halie M. Koontz, Tysin C. Lewis, Donavin T. Love, Taylor C. Medeiros, Christophe D. Mills, Zachary J. Mills, Cody T. Newman, Joseph W. Owen, Xavionna L. Palmer, Mason A. Parker, Emahni T. Parson, Skyler M. Privitera, Destany M. Rhodes, Haven S. Ridenour, Azalia J. Rodriguez, Aaliyah C. Rose, Sandu Salcutan, Sara L. Saunders, Prophet L. Scott, Tanner A. Shay, Andre L. Sherrell, Brandon L. Smith, Corinn A. Snyder, Deborah L. Snyder, Joshua A. Sorrell, Sarah N. Stanton, Julia A. Taylor, Tanner M. Vonstein, Josie M. Walling, Dainetra E. Wilkins, Isaiah D. Wilson

Grade 7 — Kalisha D. Adams, Zoie N. Alexander, Morgan J. Barnhart, William L. Bauserman, Kimberly M. Bitner, Maryland L. Broadus, Rhoshima A. Bromfield, Justin A. Brown, Jordan T. Bryant, Hoyt W. Chaney, Keylin A. Colindres, Laurynn D. Cooper Jordan, Brooke L. Crawford, Cameron E. Davis, Elijah M. Dreuitt, Michael G. Freeman II, Quiezhee A. Gantt, Diego Garcia Munoz, Carmela T. Gerlach, Hannah J. Gleason, Bailey M. Goodman, Zachery A. Grams, Jesse T. Hall, Nia C. Hart, Tamia D. Hatcher, Bethany R. Helman, Jonathan T. Higgins, Sierra M. Hill, Anthony A. Hodges, Danyelle N. Hoffman, Nana N. Humphrey, Allyson M. Hurd, Harley D. Joyner, Breanna N. Kline, Brittany N. Knott, Inziyah T. Lockley, Amesha L. Moore, Jeremy T. Moore, Nicole L. Murray, Lauryn B. Niamkey, Mizayah A. Norris, Arlene E. Paulino, Lewis M. Peck, Preston V. Phillips Christ, Tylese T. Pickett, Joeb A. Pine, Melanie E. Raible, Robert J. Reinhardt, Tierney Richard, Carissa M. Rizzo, Kimberly Y. Rodriguez, Jose R. Rosario, Noah M. Ryan, Tamyra N. Salters, Herwin R. Sarabia, Hannah D. Schenck, Chanel M. Sellers, Destiny M. Shanholtz, Cassandra L. Shelly, Benny F. Sigler, Dena H. Solieman, Deandre M. Stewart, Mattie S. Stull, Kayla E. Thomas, Tye Jah N. Thomas, Christophe J. Tich, Tiarah L. Townsend, Lauryn M. Unger, Antonio J. Vista, Cecilia J. Vista, Nigel C. Whitson, Katlin R. Wolfe, Ryan M. Wolfe, Alijah D. Wright, Carrie L. Yeager

Grade 8 — Sarah R. Ardinger, Jaila N. Bell, Anthony H. Benda, Zachary R. Black, Dallas M. Burger, Alyssa L. Clapper, Kobe A. Cline, Karessa M. Conway Smith, Soumana Coulibaly, Jordan A. Davis, Marisa R. Davis, Emileigh P. Ebersole, Jazmere L. Fitzgerald, Kashawn S. Gennes, Hunter Glaser, Steven J. Goff, Kny D. Hawkins, Timothy J. Heidtke, Daniel J. Hilden, Karlee B. Hines, Kaitlyn D. Hollinger, Kelsie J. Humble, Kendra A. Jeffries, Brittani A. Jobe, Michael J. Jordan, Katelynn M. Kelly, Tiffany M. Kline, Molly P. Knepper, Alexis K. Lyons, Kiah L. Marshalleck, Ryan L. McGuire, Tana N. McKinsey, Patrick L. McNair, Asia K. Owen, Troy L. Palmer, Jade T. Parson, Sara R. Paz, Sierra Pompell, Bethany L. Pruchniewski, Ariella Y. Ramirez, Emilio M. Rengifo, Deandre L. Richmond, Sean C. Roberts, Kayla L. Scott, Hannah E. Selden, Anaja M. Silver, Aaron R. Sipes, Matthew R. Snodderly, Kelly D. Stephenson Jime, Tiffany A. Stotelmyer, Heidi M. Sutphin, Anthony C. Tadeo, Reid K. Wallech, Katrina E. Williams

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|