Advertisement

St. Maria Goretti High School honor roll

June 29, 2011

St. Maria Goretti High School

Fourth quarter

Distinguished honor roll

Grade 9 — Sadiq Asad, Brendan Bush, Tyler Caruso, Stacey Dougher, Nicole Downing, Patrick Jones, Eva Keuhler, Robert Lison, Anne Marie Sullivan

Grade 10 — Michael Bramson, Lauren Clopper, Wyatt Derr, Michael DiMercurio, Courtney Dorsey, Ellie Gorman, Caroline Hyde, Maria Lorenz, Nick Lorenz, Daniel Moats, Margaret Murray, Kevin Proctor, Joshua Semler, Brady Shaper, Jennifer Smith, Jessica Swarner, Laura Winalski

Grade 11 — Theresa Barton, Kristina Cronise, Rebecca Everetts, Ian Moss, Christina Reimond, Patrick Streifel

Grade 12 — Maxlorenzo Agbayani, Michael Brower, Kevin Gorman, Aric Hilmoe, Maria Jones, Austin Longnecker, Lauren Marsteller, Lena Marsteller, Gabrielle McDermott, Seung Hyun Roh, Devon Rolle, Isabella Schiro, Max Stockslager



Honor roll

Grade 9 — Kaitlyn Barnhart, Casey Bartholomew, Anthony Bracken, Fiona Burke, Isabel Divinagracia, Kristin Downing, Ian Fairley, Morgan Ferguson, Demitre Gweh, Andrew Katrina, William Kramer, Maria LaRocca, Matthew McDermott, Sydney Quantock, Gabriella Sottile, Ozair Waseem, Simon Wroblewski, Mikail Zoretich

Grade 10 — Andrew Ambroz, Casey Caruso, Monica Divinagracia, Michael Fairley, Hannah Geesaman, Lauree Lorensen, Kieran Lorenz, John Martin, Emily Noe, Francis Nooney, S. Jackson Roth, Erin Sempowski, Brooke Shives, Aaron Snook, Sarah Taylor, Joseph Theis, Cecelia Trybus, Denise Wells

Grade 11 — Tyler Barnhart, Thomas Blake, Alex Bowman, Anne Cochran, Zachary Desotelle, MaryFrancis Duggins, Elizabeth Eich, Sarah Ganassa, Robert Goldsack, Aaron Hawk, Rosemary Hawkins, Jean Hogan, Daniel Joliet, Jae-Ho Lee, Cassidy Lippert, Alexander Marinelli, W. Evan Paden, Thomas Palmer, Peter Rettig, Rodrigo Reyna, Ashley Robinson, Bronte Salgado, Daniel Snyder, Alyssa Sullivan, Jawuan Wilson, Dimitri Wolford, Yannick Zanfack

Grade 12 — Christina Carbone, Alyson Cushwa, Alexis Etchison, Rodney Everett Jr., David Forbes, Jamie Goldman, Meghan Holtz, Dylan Leazier, Xavier McQuiston, Margaret Noe, Alexa Radley, JoonSung Roh, Victoria Rohrer, Kerri Sheehan, Meagan Shirley, Avery Starliper, Natalie Theis, Vincent Turano, Nicolai Zoretich.

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|