Advertisement

Boonsboro High School honor roll

June 23, 2011

Boonsboro High School

Sixth marking period

Distinguished honor roll   

Grade 9 — Miranda Ancell, Sarah Anderson, Sarah Ballow, Samantha Biddinger, Michael Carroll, Kortney Cunningham, Nicholas Dougherty, Danielle Evans, Gregory Fiola, Alexandra Hawbaker, Jakob Hoberg, Julia Horst, Jacob Hughes, Angel Hurley, Renee Johnsson, Mark Leadingham II, Sasha Margob, Connor McClellan, Kate Menas, Kevin Mower, Stephanie Pantos, Paul Previti, Samantha Sabol, Elizabeth Seabright, Jessica Smith, Vincent Smith Di Leo, Skyler Whitmore, Nicholas Zielinski,

Grade 10 — Serge Aleshin Guendel, Ethan Allnutt, Victoria Bright, Mariah Chapelle, Chad Cowden, Caroline Cukier, Shelby Geraci, Patrick Glenny, Kayla Grimm, Jennifer Harris, Tristan Hartle, Brooke Hood, Chelsey Hutzell, Amanda Kerr, Davin Kim, Dayaun Kim, Steven Kurapaty, Kathryn Lively, Carly Mazzone, Emily Mercier, Jennifer Moore, Shannon O’Brien, Carly Rippeon, Courtney Rose, Meghan Sikes, Elizabeth Slick, Lacey Smith, Shelby Wallace, Sebastian Walton, Rami Yanes, Natalie Young

Grade 11 — Allison Atkins, Rachel Doane, Paige Dutrow, Benjamin Gantz, Jillian Gaulding, Kyle Goetzinger, Zeyu Hao, Ashlyn Hawbaker, Emily Lum, Kelsey Mannix, Shannon McClellan, Aaron Miranda, Abigail Morgan, Alexandra Pantos, Tyler Politte, Kevin Reese, Timothy Smith

Grade 12 — Shannon Anderson, Samantha Barger, Nicole Barnes, Joshua Bikle, Rachael Birky, Victoria Bowers, Dylan Bright, Ashley Buchanan, Megan Deckert, Danielle Derflinger, Hannah Dubourg, Jaclyn Fiola, Harley Furr, Aaron Graff, Richard Hershey, Sara Hobbs, Sarah Hull, Cody James, Kasey Jenkins, Arthur Lacey, Zachary McGee, Caitlin McGrogan, Stevie Melody, Cenneth Meyers, Katherine Miller, Evan Moser, Kevin Murphy, Bridgette Nitza Buwala, Justin Pleasant, Eric Ryberg, Bilaal Saif, Erin Scally, Lauren Spring, Jasmine Stuart, Moizz Syed, Amanda Truax, Thomas Weber, Charlotte Whipp, Adelaide White, Lydia White



Honor roll

Grade 9 — Terceira Angle, Jennifer Barnes,  Kaitlin Bell, Latifa Ben Achour, Jordan Bingaman, Samantha Blake, Skyler Casto, Aaron Clipp, Rachel Cole, Blythe Collins, Cora Cozia, Courtney Crampton, Nichole Crampton, Kathleen Crook, James Curtis, James Davis, Brian Day, Carol Debaugh, Kristina Eikens, Maggie Flook, Ashton Friend, Megan Fuscsick, Danielle Gallupe, Breanna Gaudin, McCall Griffith, Cheyenne Haggerty, Hannah Himes, Rebecca Humphrey, Kathryn Johns, Sarah Johnson, Nadean Kline, Taylor Langston, Amber Lee, Randy Lohman, Allison Mason, Valerie Mason, Jenna Matson, Danielle Midgett, Victoria Mills, Devin Moore, Savannah Mower, Glenn Myers, David Newton, Faith Oehler, Hunter Parrish, Kelsey Pittsnogle, Kinsee Poffenberger, Natalie Reeder, Courtney Ridenour, Maria Rochford, Dilver Ruiz, Evanna Schimpf, Katrina Seabright, Avery Simmons, Lydia Smallwood, Sean Snyder, Christian Solberg, Breanna Springer, Jacob Stauffer, Randi Stavrou, Alexander Thaggard, Taylor Thompson, Jazmin Valentine, Savannah Waddle, Maeve Windsor, Lexi Yoder

Grade 10 — Gerick Allen, Sean Anderson, Quinn Barr, Cassandra Basford, Scott Bennett, Amanda Bishop Cross, Derek Bonds, Reiker Bowles, Hailey Bowman, Tiffany Bowman, Bonnie Boykin, Nicole Bruno, Amber Buchanan, Rebecca Bushko, Brandon Butrick, Kyle Carey, Garrett Churchey, Evan Collier, Emily Cronise, Connor Dagenhart, Allison Davenport, Kristyn Davis, Courtney Delosh, Bradley Enfield, Ian Fields, Caroline Fraser, David George, Colin Glass, Alexandra Green, Daniil Gribok, Shelby Griffith, Caleb Grove, William Halbritter, Jessica Hartlage, Tyler Hebert, Kellianne Hoton, Bradley Hull, Amanda Jennings, Sara Jennings, Karissa Kalbflesh, Ashley Keedy, Megan Kiley, Michael Lacey, Kendra Laster, Rex Le Gore, Bryan Letendre, Adam Love, Michael Macmaster, Hunter May, Meghan McMahon, Andrew Meighen, Dalton Mendiola, Julie Mentzer, Emily Moats, Tawanda Mukudzavhu, Peter Myers, Elinor Nogle, Skyler O’Neill, Theresa Ortman, Paige Owens, Cynthia Poling, Job Redman, Susie Reigh, Chase Remsburg, Taylor Robey, Emily Rohrer, Ryan Ruiz, Corey Schweitzer, Nicholas Seabright, Kellsey Shank, Katlyn Sheridan, Austin Showe, Austin Sines, Samantha Smith, Christopher Snyder, Hannah Stevens, Brittany Stevenson Payne, Ean Stine, Natelie Tobery, Hannah Violet, Jacob Walker, Allyson Wallace, Ryan Walsh, Emma Wennick, Gunnar Whipp, Matthew Williams, Michael Wood, Tiffany Young

Grade 11 — Leah Ballow, Carli Bane, Eric Bitner, Justin Blake, Courtney Bradford, Kyle Briggs, Dillon Carew, Zora Chalkley, Zoe Chapelle, Brian Cibula, Kacey Clark, Lauren Cronise, Taylor Crook, Kevin Day, Connor Drake, Alfred Funke, Dustin Gregory, Nathan Hardy, Jordan Hatten, Patricia Hawkins, David Heim, Caleb Jardeleza, Danielle Kisner, Brittany Kookaby, Wesley Kosco, Awais Malik, Lauren Mann, Paige Marshall, Lana McDowell, Sean McGrogan, Lainey Mentzer, Jared Michael, Dominique Molinaro, Destiny Moreland, Nizia Murshed, Amber Myers, John Jerem Navarro, Madison Nittinger, Conor O’Brien, Devon Osborne, Amanda Palmer, Kayla Payne, Aylin Petersen, Tori Poffenberger, Julia Previti, Codee Reese, John Rice, Kathleen Rickerds, Kelley Rush, Taylor Sabatano, Daniel Schnackenberg, Cole Stevens, Ashley Stotler, Jamisha Tinsley, Casandra Trujillo, Morgan Tucker, Ryan Tucker, Aaron Turner, Ifeanyi Urama, Clint Waldon, Rachel Waugerman, Mikaela Wesmiller,

Grade 12 — Lawrence Acton, Carlie Anderson, Chance Barthel, Aaron Bence,, Kenisha Bishop Cross, Jared Blickenstaff, Joshua Brumage, Demi Burtner, Aaron Cantler, Eliana Cortes, Alice D’Alauro, Kevin Damewood, Matthew De Tora, Dominick DiMercurio, Steven Dick, Kristi Duffey, Aaron Gatewood, William Heavner, Alison Holmes, Amy Hoover, Sharlana Kadin, Sarah Lake, Joshua Lois, Kurtis Lowery, Barry Martin, Dylan Martz, Kaleigh Mason, Jessica McCarthy, Andrew McLaughlin, Benjamin McNamee, Shelley McRorie, Kaylee Monninger, Amy Moore, Kayte Moore, Brandon Mose, Nicholas Mullican, Andre Nguyen, Jessica Nicolao, Brandon Nicolosi, Taylor Parrish, Nicholas Platt, Nathaniel Proce, Evan Reed, Jacob Reinhart, Tessa Robillard, Sarah Rohrer, Eryn Rowland, Nicholas Sanderson, Mollie Sandy, Cullen Scott, Jennifer Sherdel, Carolyn Snyder, Ian Snyder, Harrison Stewart, Shannon Strong, Darrick Sword, Morgan Van Fleet, Dylan Warrenfeltz, Baileyanne Waterbury, Kiersten Waters

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|