Advertisement

South Hagerstown High School honor roll

June 21, 2011

South Hagerstown High School

Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 — Asia Anderson, Julia Becker, Erik Blandford, Edenilson Caballero Alfar, Craig Coffin, Christian Doub, Luke Giancola, Hunter Gift, Stephanie Gonzalez, Michelle Green, Emilee Griffith, Nyisha Jones, Christophe Kimberlin, Thomas McCaw, Julian Miller, Tyler Monzon, Joshua Munoz, Shalom Muthoka, Steven Paniagua, Jasamyn Patterson, Steve Perez, Angela Raymond, Krystal Ly Rhinehart, Dallas Rhoades, Caroline Robinson, Nicole Robinson, Joseph Rohr, Jordan Sarno, Olivia Shoop, Miriam Tasker, Amber Teates, Nehemiah Teferi, Kelsey Winters, Noah Wright

Grade 10 — Sydne Arnold, Khalib Baker, Khyri Baker, Shayna Bickford, Meghan Blair, Sarosh Bukhari, Ralph Diaz, Darius Dobre Mofid, Ashlyn Hinkle, Christophe Kidd, Brandon Lee, Evante Naylor, Julianna Nix, Jeb Shingler, Stephanie Young, Viktor Zanko

Grade 11 — Sarah Bjerga, Ashli Conklin, Kelsey Cooper, Rebecca Delauter, Kayla Exline, Diarrah Gibson, Keith Johnson, Kadijah Kaham, Raven Lucas, Umar Mahmood, Hayley McCoy, Joshua Meyer, Richard Mounts, Ashley Ronneberg, Stephanie Swope, Maranatha Teferi

Grade 12 — Tinuke Adetunji, Brittney Allen, Ashley Babbie, Lindsey Beall, Norma Burcker, Samantha Bush, Rebecca Canova, Damien Clipp, Samantha Custead, Berteria Dadaille, Bryan Ferraiuolo, Tyler Ficklin, Cullen Finniff, Arturo Fuster Marquez, Nicholas Garland, Andrew Hall, Clarence Hamilton, Bria Harmon, Trevor Haupt, Nicolette Hershberger, Courtney Jenkins, Briana Jones, Ravleenkau Khalsa, Kylie Knight, Matthew Koebel, Elizabeth Lee, Kaitlyn Mades, Kimberlee Mauck, Paige McCoy, Amber McGinthy, Jordan Miller, Jordan Nicewarner, Terra Obitts, Dallas Palmer, Shawnnell Perry, Kaitlyn Pettit, Danitra Prather, Savanna Remington, Frances Rheam, Courtney Showe, Eileen Teunis, Nicole Thompson, Alexandra Turano, Haila Uhler, Randi Waller



Honor roll

Grade 9 — Kyle Abbott, Ciara Agfalvi, Dylan Ardinger, Seth Bailey, Kieth Beall, Preston Boone, Sarah Brumback, Devin Carter, Amber Castro, Alan Clark, Jennifer Conklin, Damyra Crummitt, Lenin Cruz Mejia, Adam Dagenhart, Shania Deagrella, Jonathan Deoliveir, Samuel Dixon, Aimee Doyle, Avery Finniff, Diana Flores, Alyssa Garland, Mariya Garner, Jantina Gigeous Snyder, Nicole Goodnough, Travis Haley, Hunter Hartman, Kristen Haupt, William Heinrich, Ralph Helms, Natalie Hoffman, Kaitlyn Hudson, Amila Husejinagic, Quenesha Jackson, Whitney Jarrett, Collins Johnson, Ryan Johnston, Sarah Jones, Musa Keita, Lilah Kimmel, Daryl Knode, Lavrai Lansdowne, Cameron Leese, Felicia Littleford, Alexis Longfellow, Courtenay McMillan, Isaiah Merrill, Alexander Miller, Sabry Mkamba, Daniel Moreland, Adwoa Ofosu Ameyaw, Joey Olewiler, Isabella Patterson, Heather Pickerall, Jessica Quintanilla, Brandon Riedle, Winelis Rodriguez, Samantha Rossiter, Angel Rowe, Erica Sagal, Sydney Sheasley, Alexandra Shilling, Joseph Shoop, Jameeka Shrader, Abigail Snyder, Lynn Spalding, Clyde Staley, Tayana Stewart, Brayden Stotler, Ashley Stouffer, Whitley Tobei, Devin Walsh, Joshua Walther, Victoria Whalen, Pavel Zanko

Grade 10 — Brianna Adams, Kevin Amick, Karlie Anderson, Camille Behoudou, Elena Beleniuc, Samantha Bosco, Michaela Brewer, Darion Brown, Scott Brown, Austin Brownley, Philip Burnett, Katlyn Butts, Heather Callahan, Thomas Carter, Janie Chen, Rylie Conner, Robin Crabill, Shyann Davis, Angela Depaolo, Amanda Foxwell, Rosely Garcia Rodrigu, Shontara Gibbs, Jonathan Grunow, Jennifer Harman, Daniel Hockensmith, Joseph Jackson, Cheyanne Johnson, Dejaih Johnson, Crystal Lambert, Brandon Leather, Joshua Mason, Aaron McFarland, Alexis Monroe, Misty Nalley, Madeleine Niang, Austin Norr, Victoria Pearl, Christopher Phillip, Mauricio Pineda, James Port, Devin Pulley, Chad Randall, Christopher Rhineha, Jaquan Roane, Molly Rooney, Dillon Rowe, Brittany Showe, Jennifer Silvestre, Kayla Smoot, Mikala Stephenson, Ashley Stewart, Daniel Stokes, Heidi Thompson, Andrew Volz, Shannon Weaver, Michelle Wolfe, Jessica Young

Grade 11 — Danielle Abbott, Erika Bastille, Corrine Betts, Scott Boppe, Marshall Bowman, Michaela Boyle, Christina Brogaard, Brian Burker, Kiyanna Bynum, George Canova, Amber Carlin Brown, Christopher Clark, Samantha Collins, Kevin Cook Smith, Taylor Davis, Melissa Deoliveira, Andrea Depre, Mckenzie Dutrow, Maria Espitia, Brittney Furlong, Ashley Garrison, Jessica Glatz, Brady Hess, Chevelle Horchner, Amanda Hunt, Traves Johnson, Teri Keller, Kenza Khan, Briana King, Malusi Kitchen, Olivia Laguerre, Michael Langmyer, Latraya Lansdowne, Brandon Lewis, Lauren Logsdon, Brittany Lucas, Samantha Maggitti, Jarred Moquin, Samantha Murphy, Alvin Muthoka, Isaac O'Brien, Tyler Pegher, Cody Powers, Sean Przywieczersk, Daniela Raymond, Cortney Repp, James Rice, Adam Royce, Alexis Small, Kaitlyn Spangler, Eric Sprecher, Ty Stotler, Dalton Udovich, Hanna Wade

Grade 12 — Kwadzovi Ayenu, Anna Blevins, Andre Bradbury, Shawn Britt, Jeremy Caldwell, Ashley Carter, Jordan Casias, Wandy Checo Gomez, Zhen Zhen Chen, Bobby Clay, Lindsey Demarco, Sarah England, Katherine Forsythe, Kayla Freeman, Anthony Green, Beverly Hammond, Frederick Huang, Aaron Hull, Janailys Jimenez, Sarah Jones, Samuel Kemp, Taylor Leather, Jacquelynn Madison, Amanda McGee, Blake Miller, Alyson Mocchi, Macey Moore, Emily Nelson, Scott Pittenger, Zachary Ricker, Jessica Rooney, Darren Sanders, Sonali Singh Gill, Heather Wagner, Ericka Walker, Charles Williams, Brandon Wingfield, Allison Wolf, Erin Ziegler

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|