Advertisement

North Hagerstown High School

June 17, 2011

Sixth marking period

Distinguished honor roll

Grade nine — Abigail Appel, Brittany Appleby Rumon, Rachel Austin, John Baker, Sarah Bentley, Erin Burney, Daniel Conlon, Claire Connor, Peter Crampton, Tiago de Souza, Daksh Dihora, Frederick Durham, Peter Durham, Jordon Edlund, Hannah Fockler, Katherine Fowler, Giselle Garnett, Casey Goodrich, Mark Grunberg, Catherine Hershey, Taylor James, Cameron Kenworthy, Morgan Kenworthy, Morgan Kolson, Madison Kutzera, Tori Lewis, David Lewis, II, Esther Malone, Anthony Marinelli, Allison Martin, Taylor McCauley, Michaela Moody, Rushil Patel, Nichalas Reyes, Alexus Rivas, Jennifer Shepheard, Ferkhat Shubladze, Lindsay Strehle, Emily Unger, Emily Ward, Kristin Weaver

Grade 10 — Anna Celin Angeles, Caroline Bradford, Andrew Brady, Robert Cade, Amy Calandrelle, Diamond Campbell, Sindy Chicas, Alex Dattilio, Samuel DeJesus, Zoe Garcia, Emma Gist, Justus Jobe, Treyvon King, Amanda Krehbiel, Miri Lee, Margaret Manspeaker, Lois Montes, Destinee Morrow, Zulfiya Muradova, Maxwell Ober, Madeline Palkovitz, Johanna Papa, Nathaniel Parchment, Bobby Plume, Peter Reiter, Taylor Rigsby, Samuel Robertson, Anne Katherine Rueckerl, Zane Schreiber, Lauren Serafini, Alyssa Smith, Larry Spann, Rachel Spann, Leslie Tark, Hunter Williams, Caroline Wills, Danielle Wissinger, Andrew Yacyk

Grade 11 — Rebecca Amalfitano, Charlotte Anderson, Edward Beachley, Uzair Burmi, Wes Cooper, Alex Courtney, Christen Fairley, Jennelle Farnum, Jaiana Francis, Brandon Ganz, Niklas Grahn, Andrew Grove, Matthew Hetzer, Anna Holthuis, Christopher Hovermale, John Kaylor, Erika Kline, Joshua Krandell, Ashley Malcolm, Amanda Martin, Jason Moody, Iman Scott, Aydynbek Shubladze, Benjamin Shuster, Emily Smith, Charles Tark, Jessica Taylor, Patricia Tolbert, Tierrah Tucker, Marcus Walker, Megan Willard

Grade 12 — Myranda Bernhisel, Christopher Bognar, Allysen Breeden, Allison Brooks, Sean Cremins, Danielle Dayhoff, Andre de Souza, Brandon Dunn, Dalton Herbert, Jasmine Johnson, Sally Johnston, Kegann Kidwell, Lyndsey Knapp, Peter Marschner, Katherine McCain, Jonathan Michael, Cody Miller, Danielle Moore, Shawna Plunkett, Faith Ricker, Abigail Roberts, Zachary Schreiber, Christina Smith, Eric Stottlemyer, Jiong Tansey, Ashley Taylor, Mariella Timbang, Rene Torres, Erica Unruh, Elizabeth Wagner, Qijun Steven Wang, Haven Williams, Bryan Wills

Honor roll

Grade nine — John Balint, Elizabeth Balog, Crosse Barvinchack, Meghan Berry, Leah Bushman, Darwin Carbajal, Kristian Carroll, Michael Castera, Makayla Claiborne, James Clark, Matthew Clopper, Brendon Colbert, Cole Conrad, Alex Corapi, Cheryl Cosens, Heather Cunningham, Brian Davis, Antonio DeCastro, Nicholas Degrange, Taylor Dozier, Kira Duff, Madeline Dunn, Porcia Ellis, Cheyenne Fairfax, Jessica Farnum, Alexa Fauber, Wintha Fessuh, Breanna Fraley, Morgan Froebe, Crystal Girardin, Joshua Grove, Karen Hade, Jason Hall, Sirena Hall, Lauren Harbaugh, Lauren Harden, Brittanie Harris, Esther Hayes, Juan Hernandez, Connor Hill, Kayley Hilton, Victoria Horman, Nayreka Hormozi, Gozal Ibragimova, Nnebuefe Idegwu, Reed Jimenez, Ellen Joliet, Nicholas Karlen, Kylie Kenney, Bijal Kikani, Jaren Kline, Orin Kuehl, Landen LaRuffo, Amber Larkin, Serena Linares, Philip Lloyd, Rachael McCullough, Andrew Miguel, Richard Montgomery, Dori Nance, Katie O'Bryan, Shakita Pinder, Shannon Pitsnogle, Tressa Price, Christine Randall, Lindsey Renner, Matthew Ritter, Maria Rivas, Garrett Rockwell, Dimitri Romero, Forest Scheetz, Kelley Schmidt, Theodore Schoeck, Eric Shao, Jonathan Shipley, Jennifer Shoemaker, Noel Smith, Jessica Snyder, Andrew Spitz, Stephen St. Clair, Sara Stone, Kaitlyn Teach, Cameron Tibbs, Yevgeniya Tokareva, Jeffrey Tracy, Shelly Trumpower, Steve Tyler, Curtis Warnick, Samiyah Williams

Grade 10 — Joshua Akins, Zachary Barton, Halima Bayoh, Kianna Blount, Michael Bowen, Elijah Boykin, David Brandenburg, John Britton, Brailey Butts, Troy Carbaugh, Travis Carson, Lacey Cochran, Kirstie Coombs, Ariel Cooper, Brandon Dayhoff, Genesis DeLaCruz, Kriscia DePaz, Briana Dick, Gayla Dunphy, Taryn Evans, Amber Fisher, Jenaya Francis, Martin Gordon, Taylor Griffin, Joe Hamilton, Tyler Hardman, Evan Harrell, Sarah Harris, Britni Harsh, Tiffany Henson, Rivka Herrera, Andrew Higgins, Melissa Horman, Jorden Hose, Anthony Hull, Elmer Hurd, Emily Irwin, Margaret Jackson, Derek Jimenez, Deja Jones, Olivia Jones, Laminat Kanu, Samantha Kendle, Hannah Knapp, Adrienne Kramer, Max Kross, Kathryn Leonarczyk, Megan Lesznar, Anna Marschner, Nicholas McCallister, Kenneth McCrary, Autumn McCusker, Kayleigh McDonald, Rukia Medley, Eli Millman, Noah Mun, Claudia Orellana, Matthew Perini, Xena Perry, Erin Rhodes, Benjamin Roberts, Delaney Santa Maria, Trenton Sauble, Jessica Sease, Charles Shindle, Adam Shuster, Garrett Singer, Aaron Staley, Andrea Suchy, Xinmei Tansey, Clay Thomas, Rachel Thomas, Judith Thomson, Jessica Thwaite, Conner Troxell, Karrie Wood

Grade 11 — Michaela Barr, Anne Beachley, Samantha Beard, Alijah Benson, Lex Bondoc, Zackary Brown, Kristopher Burdick, Abby Burkhart, Summyr Butts, Bernard Cabatit, Grant Carbaugh, Elisabeth Crist, Charles Cvijanovich, Anthony Dattilio, Scott Davis, Kari DeVault, Ariel Dick, Sharon Dominguez, Michael Ecton, Ashley Elliott, Chad Feigley, Autumn Fisher, Kassandra Forrest, Sergio Franco Ocana, Sergio Galvan, Miriah Garnett, Carmen Gilliam, Rachel Greenwald, Brigitte Grewe, Joshua Hall, Abby Harp, Ashley Hertrich, John Holland, Jeremy Hollis, Anthony Hudzik, Shawn Hummer, Mollie Johnson, Angela Kang, Kacey Keith, Jasmine Kennedy, Kirra Kidwell, Melody Kight, Megan Lancaster, Joi Lansdowne, Kristoffer Loden, Elizabeth Lowe, Cassandra Mackereth, Tabatha Martinez, Tamara McClanahan, Ashleigh McCoy, Connor Middlekauff, Robert Miguel, Stephanie Milani, Ashlee Myers, Bekezhan Nurkhaidarov, Rajan Patel, Bijon Peaks, Andrew Perini, Peter Perini, Gabriel Philp, Genc Pllana, Raven Rauth, Jillian Reid, Arielle Reynolds, Beneval Rich, Monica Ricker, Samantha Roberts, Ethan Robison, Taylor Rockwell, Truss Rowe, Emily Russell, Emily Seiler, Oscar Shao, Ryan Shaw, Dalton Shoemaker, Emily Simmons, Taylor Spickler, Brianna Steich, Lakin Stotler, Lakin Thomas, Sharabia Thompson, Alimbeg Tsereteli, Brandon Tydings, Alexander Unger, Caitlin Wachter, Allura Warden, Cody Whittington

Grade 12 — Leslie Allen, Corie Anderson, Amanda Breidenstein, Madeline Burker, Worthy Cho, Taylor Cochran, Audreanna Colombo, Deonna DeGross, Zachary Eppard, Rachel Falchick, Nicholas Fazenbaker, Kaitlyn Feigley, Amanda Fiery, Alison Forrest, Michael Franklin, Trevor Franks, Rebecca Gossard, Eric Harrison, Abigail Hayes, Gulmira Ibragimova, Jordan Jacob, Jacquelyn Jones, Mark Keats, Daniel Kim, James Klick, Nathaniel Lease, Elizabeth Lou, Lakayanah Makaure, Ashlee Malone, Jeffrey Marks, Kristen Mazzei, Akilah McCall, John McMillion, Madison Miller, Caleb Mittel, Tyler Nedimyer, Keyur Patel, Ashlee Renner, Brittany Sasse, Macy Scibilia, Kasey Sease, Aaron Shaffer, William Shirley, Hunter Shockey, Kelsey Smith, Mikaela Smith, Tyler Smith, Logan Tritle, Alisha Vazquez, Joan Watson, Aaron Whittington, Bria Williams

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|