Advertisement

Heritage Academy Honor rolls

Fourth marking period

June 09, 2011

Distinguished honors

Grade 1 — Luke Barnes, Gloria Clark, Payton Cline, Bennett Decker, Leah Fisler, Preston Huynh, Cody Miller, Sopia Nield, Kelsey Nigh, Michael Sims, Gracie Tabler

Grade 2 Janelle Armstrong, Toby Dowler, Cody Dudeck, Joshua Faith, Jacob Hartman, Lauren Hornbarger, Lindsey Horst, Wade Horst, Demetrius Keyes, Nicholas King, Hannah Luhn, Annette Martenot, Luke Norris, Emma Rohrbaugh, Braden Shives, Emily Stamper

Grade 3  Abigail Barnes, Micah Clark, Cameron Hahn, Colby Reese, Elizabeth Shank, Chloe Gaylor, Caleb Norris, Dylan Cline

Grade 4  Naomi Faith, Emily Lemen, Madison Libby, Jan Lomahan, Stephen Wycoski

Grade 5  Bryce Corbett, Mikayla Hamrick, Hayley Hemphill, Kaitlyn Hoffman, Faith Horst, Maelynne Patey

Grade 6  Hannah Barnes, Will Faith, Kayla Hammersla, Dalton Hornbarger, Ben Jackson, Cohen Luhn, Taylor Patterson, Chloe Prejean, Evan Reese, Madeline Runkles

Grade 7  David Anderson, Brooke Gaylor, Emily Hemphill, Michael Hendershot, Melanie Therrien

Grade 8  Jacob Barr, Hannah Gaylor, Ethan Nield, Tyler Reese, Ian Rohrbaugh

Grade 9  —  Aaron Anderson, Stephanie Eberly, Kristin Fisler, Nicole Gaylor, Joshua Taggart

Grade 10  —  Ben Cosner, Stephen Fultz, Zachary Muller, Gabriel Nam, Bryce Nigh, Tristan Prejean

Grade 11  Bryce Boyd, Callie Butts, Rachel Clarke, Michael Donmoyer, Abigail Jackson, Chad Lowry, Adam Tresler

Grade 12  Aaron Clark, Caroline Clark, Troy Cosner, Brian Hendershot, Ashley Jackson

Honor roll

Grade 2  Joshua Dahn

Grade 3  Jaleah Rowe, Evan Runkles, Zoe Graves

Grade 4  Jared Rohrbaugh

Grade 5  Armand Martenot

Grade 6  Nate Gaylor

Grade 7  David Fisler, Hannah Muller

Grade 8  Olivia Dorsey, Chris Harrell, Christiana Jackson, Bethany Powell

Grade 9  Sarah Culver

Grade 10  Kara Stamper

Grade 11  Kathleen Kidd, Robert Martin, Peter Therrien, Stephanie O'Brien

Grade 12  —  Kenneth Sterner

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|