Advertisement

Williamsport High School honor roll

April 20, 2011

Williamsport High School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 — Julianne N. Baker, Hagan E. Bjerga, Sarah S. Browning, Kyra L. Detrick, Karli L. Grimes, Carly E. Hanna, Andrew Q. Jennings, Aaron W. Koons, Connie Leung, Wornden H. Ly, Courtney R. Malott, Elsie E. Martinez, Katelyn D. Mumma, Meghan D. Murray, Renee M. Poffenberger, Carly N. Shaw, Geraghty D. Showe, Micah B. Tate

Grade 10 — Nicholas R. Berchock, Amanda M. Brechbill, Stacey M. Christy, Alyssa J. Crawford, Madison E. Depew, Casie C. Files, Stephen C. Flessner, Moriah H. Garling, Megan E. Heller, Marshall A. Hoffmaster, Rajon S. Imes, Connor D. Johnson, Ginger H. Kays, Victoria E. Key, Connor X. McNaney, Joshua J. Miller, Melissa L. Miller, Ciera Y. Redifer, Kelly M. Rumball, Benjamin M. Seibert, Ryan D. Shank, Vasile Stadnitchii, Allison L. Staubs, Samantha N. Taylor, Page E. Wade

Grade 11 — Richard A. Aleshire, Erin E. Artz, Janina Beresheim, Anastasia Cebotari, Irene A. Cunningham, Brandon J. Draper, Tracy L. Forcino, Julia E. Harsh, Samantha L. Metz, Jessica L. Mies, Maria L. Mouridsen, Taylor Spigler, Kiera N. Sprankle, Emily Taylor, Samantha M. Van Slyke, Morgan L. Williams

Grade 12 — Connor R. Arnone, Nicole D. Bittner, Alexis E. Bowers, Dylan R. Bricker, Emily N. Bryan, Emily M. Chaney, Sarah A. Cimaglio, Sarah F. Cook, Shelby E. Dehaven, Whitney N. Depew, Zoie B. Dobrzanski, Tj M. Fear, Ashley L. Goge, Edward A. Hanna, Caroline P. Holt, Colton M. Keplinger, Paige L. Kitchen, Amanda L. Kline, Trisha D. Leigh, Kari L. Lewis, Austin E. Munro, Damion V. Ross, Yunji Seol, Melanie L. Shank, Kelsey E. Smith, Jeremy F. Smoot, Emily E. Snyder, Kaelii E. Stout, Kandis S. Stoy, Anthony A. Tardino, Spencer E. Taylor, Karrah L. Weaver, Kelsey M. Weaver, Robert J. Willis, Graylon L. Wright



Honor roll

Grade 9 — Riley J. Arnone, Janet A. Asbury, Tristan J. Baker, Michael A. Barr, Quinton L. Barr, Lindsey D. Beckley, Lauren N. Blizard, Victoria L. Boward, Alexandra P. Bowers, Donald D. Churchey, Samantha T. Cline, Cameron R. Cross, Kimberly G. Cunningham, Kathleen M. Davis, Aaron W. Desmond, Tiffany L. Donegan, Jade M. Eichelberger, Corey M. Ellis, Alexis A. Evans, Taylor L. Fields, Lydia J. Gerringer, Jessica R. Gomez, Matthew S. Hamilton, Hannah A. Hamsher, Hunter A. Hamsher, Katie M. Harvie, Darian L. Horton, Alexandria C. Hott, Cy M. Hudson, Jack R. Kelly, Joshua C. Kisalita, Carol Leung, Lindsay M. Litten, Kelsie M. Malott, Heather M. Martin, Kali A. Martin, Owen D. Marx, Andrew P. McEwen, Collin S. McVicker, Bailley M. Miller, Cheyenne V. Miller, Megan J. Miller, Miranda R. Mills, Ashley D. Minnick, Kelsey L. Morgan, John E. Munro, Katie E. Myers, Breeann L. Ortiz, Erin N. Palmer, Neerav B. Patel, Brandon A. Payne, Brianna L. Payne, Mary E. Raidt, April A. Robinson, Philip M. Rowe, Rachel E. Rowe, Salina C. Rowe, Christian M. Rudisill, Kevin M. Rudolph, Cheyenne M. Sampson, Benjamin C. Schaefer, Chelsey R. Scott, Wyatt W. Scriever, Cody L. Shoemaker, Jordan I. Shoemaker, Jordyn D. Short, Samantha K. Sluger, Paige V. Slusarz, Clayton W. Smith, Cole A. Smith, Zachariah A. Smith, Alex Snyder, Alisa V. Stevenson, Regan G. Stout, Krystle R. Stoy, Rebecca A. Sullivan, Emily A. Taylor, Katrina M. Timbers, Alexander G. Van Slyke, Ian C. Walters, Brett C. Weaver, Brooklyn G. Welch, Christopher R. Werder, Kendall A. Werner, Krista L. Wiles, Erik M. Winger, Hope A. Wolford, Sarah E. Young

Grade 10 — Briana K. Akers, Brandon L. Barnhart, Kevin L. Barnhart, Whitney N. Benedict, Devin A. Blackman, Kaitlyn N. Blankenship, Zachary L. Boger, Shane E. Bourgoin, Cody L. Bowman, Caleb S. Buchman, Brooke M. Burgess, Ashley R. Burroughs, Jayson F. Butay, John W. Clark, Caroline B. Crawford, Kandace H. Davis, Ashley N. Dehaven, Zachary A. Faith, Torrian N. Godhigh, Cyane T. Green, Quentin A. Grimm, Joshua Gross, Emily G. Grumbine, David A. Harper, Matthew S. Hassler, Zachery W. Hopkins, Miranda C. Hose, Jenna R. Hott, Lindsey N. Hout, Skye L. Jeanotte, Devin M. Joia, Hannah G. Kastelein, Austin J. Keplinger, Renzi Y. Kidanemariam, Kelsey L. Kidwell, Craig R. Koons, Kaitlyn M. Lamkin, Krista C. Lang, Scott M. Long, Alyssa J. Marker, Tyler J. Martin, Daniel S. Martz, Tai A. Mason, Casey L. Miller, Matthew L. Miller, Michael T. Morgan, Brent A. Moyers, Colton T. Myers, Tanner R. Renner, Devin M. Robinson, Felicia N. Rockenbaugh, Nicholas W. Sauble, Ryan C. Shoemaker, Sabrina O. Smith, Bret L. Snodderly, Summit Soeung, Jourdan A. Stough, Stephanie C. Streeter, Caroline D. Strite, Seth Q. Thompson, Miranda L. Valentine, Kristina M. Vanoy, Lauren N. Weicht, Logan S. Welch, Brian W. Weyant, Jeremy White, Jacob L. Wiles, Nicholas R. Williams, Rachael E. Wiseley, Haley N. Wolff

Grade 11 — Anthony M. Adams, Jadea M. Adams, Jenisfer K. Amaya, Casey S. Arnone, Kyle S. Baker, Whitney L. Bloom, John C. Burgess, Ryan L. Butts, Aleena I. Carey, Bradley Casto, Breeana M. Crain, Jeremy A. Cressell, Alexa L. Decker, Tiffany L. Divelbliss, Julia F. Eckstine, Hunter S. Eyler, Erin S. Gaines, David L. Gatrell, Brent W. Goebel, James P. Groves, Brittney M. Hambleton, Evan D. Hardy, Jenna L. Henson, Sara N. Hernandez, Haley N. Hilliard, Robin E. Justice, Kristen J. Kelly, Samantha R. Kelly, Brandon S. Kinzer, Satrina R. Lewis, Rachel R. Lilley, Zachary W. Lucas, Robert C. Lunsford, Darren A. May, Aysia C. Medley, Tiffany I. Morris, Erica R. Murray, Chelsea R. Myers, Nicholas B. Myers, Tyler M. Nally, Casey N. Osborne, Jordan C. Palladino, Neil B. Patel, Heather M. Price, Meghan Reed, Christine M. Repp, Emilie M. Rowe, Dorothy E. Strite, Jerome D. Thomas, An H. Trinh, Brieanne P. Twigg, Ratiwat Watthanaphuti, Taylor L. Whiteman, Katlyn B. Willetts, Olivia L. Wilson, Tyler G. Wise, Cassandra M. Wollard, Victoria N. Worden, Nicole J. Wyant, Kacie B. Wykoff, Angela V. Zabala

Grade 12 — Aaron M. Andrews, Jeremy K. Ardinger, Kaitlin A. Bailey, Chad T. Bean, William G. Bowen, Sadie S. Boyd, William T. Boyer, Daniel J. Brown, Kaitlin N. Bussard, Devon M. Byrd, Stephen M. Christy, Joshua W. Churchey, Tyson C. Cline, Micah A. Cooper, Daniel W. Crist, Emily K. Daveler, Rachel L. Drury, Gabriella J. Durr, Olivia J. Fields, Angela M. Goodwyn, Benjamin M. Gozora, Mark A. Guessford, Connor W. Haines, Kayla L. Huff, Taylor P. Leonard, Bradley S. Miller, Troy A. Moyers, Aaron T. Needy, Dustin D. Obitts, Jordan P. Payne, Amber L. Shumaker, Luke I. Smith, Adrianne V. St. Paul, Elizabeth C. Taylor, Robert W. Vinson, Amy M. Whitcraft

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|