Advertisement

Clear Spring High School honor roll

April 10, 2011

Clear Spring High School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 9 — Ashley M. Clifford, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Gage D. Heacock, Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Juan M. Resendiz, Eric L. Yetter

Grade 10 — Victoria J. Albert, Brooke L. Ayers, Elizabeth S. Boyer, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Emily B. Kane, Sean G. Kreps, Michael J. McIntyre, Colby S. Poffenberger, Christopher A. Resh, Kameron M. Shives, Kayla M. Smith, Kayla M. Stoner, Hannah N. Wise, Carly R. Yost

Grade 11 — Benjamin W. Cornwell, Rachel L. House, Michael J. Snyder, Todd Welch, Emily G. Winters.

Grade 12 — Joel D. Bates, Matthew F. Blair, Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Dylan S. Crites, Joshua C. Ernst, Megan N. Harkcom, Melanie N. McCartney, Megan L. Micco, Jeffery M. Moats, Lily S. Pinkham, Brittany N. Resh, Bernadette S. Tiller


Honor roll

Grade 9 — Jacob T. Altman, Shaylinn J. Bachtell, Kaitlyn N. Barnhart, Megan R. Bernhisel, Leigh Ann M. Booth, Jacob S. Brant, Matthew P. Breakall, Emily S. Burker, Kevin A. Carbajal, Brandon K. Carter, Elysia M. Currin, Jordan L. Davis, Sarabeth R. Dawson, Kolby T. Dietrich, Nicholas J. Drury, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, Ioana A. Fedeles Muller, Patrick F. Firestein, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Gabrielle F. Grenier, Renae S. Herman, Jade N. Kimble, Nicholas A. Lewis, Jessica L. Long, Angel M. Mangum, Levi T. Mason, Jordan K. McNamee, Christopher R. Meuse, Bradly L. Mills, Audrey Morris, Helen M. Neff, Dallas R. Nemes, Holly L. Reynard, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Collin S. Schultz, Courtney E. Seavolt, Casey J. Shank, Summer R. Shank, Jacob R. Sherman, Bethany N. Sisk, Madelyn C. Smith, Samantha E. Staley, Tyler M. Stine, Kyle L. Stottlemyer, Brandon L. Stouffer, Mikahla A. Stouffer, Adam T. Tagg, Kevin M. Thacker, Ryan J. Varron, Ryan E. Yetter, Brittany R. Yost

Grade 10 — Ryan J. Aaron, Dylan C. Appel, Shannon A. Bishop, Sarah M. Blickenstaff, Lauretta J. Bloemker Miller, Nicholas J. Brandt, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Kenneth M. Carrier, Emilie R. Cave, Daniel L. Clark, Alicia J. Coblentz, Laikyn A. Cook, Craig M. Elwood, Paige N. Farrow, Albert W. Frazee, Anje G. Garner, Cayla G. Garner, Jesse A. Gentry, Lexie B. Holtzman, Michael T. Jacobs, Kimberly T. Jardine, Taylor L. Jones, Jenna E. Knable, Matthew J. Lowenhaupt, Bethany A. Magner, Evan H. McDonough, Samantha A. Michael, Michael V. Moats, Jessica L. Myers, Ashley D. Newlon, Vanessa A. Padilla, Morgan E. Pettner, Abigail R. Pinkham, Josie L. Reed, Courtney D. Royce, Amanda M. Shank, Emily K. Staley, Dylan M. Stouffer, Austin D. Umbrell, Chance L. Younker

Grade 11 — Bishara Alsahouri, Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, David G. Bright, Ryan M. Burcker, Jennifer J. Burker, Valerie M. Carey, Cory J. Caudell, Briar R. Dalton, Samuel C. Elwood, Emily K. Flaherty, Amber N. Forrest, Dominique A. Forsman, Nathan W. Gehr, Tylar K. Habel, Aaron M. Harnish, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, David P. Hopkins, Scott B. Hovermale, Jaime A. Humbertson, Miranda D. Kearney, Bryan K. Kennedy, David R. Kinna, Kayla L. Kinsey, Sarah E. Kulha, Shelby L. Lewis, Virginia E. Livingston, Adam C. Mellott, Christopher R. Miller, Donovan W. Mills, Jared M. Mummert, Zachary D. O’Neal, Lendon S. Paul, Gary A. Proctor, Morgan N. Purdham, Brenna N. Reid, Jessica L. Romero, Heather M. Schlotterbeck, Michael T. Sensenbaugh, Mikaela L. Shelton, Jocelyn A. Sines, Skylar M. Spangler, Miranda N. Speak, Erik A. Stupelman, Cassandra L. Suder, Katlyn F. Thomas, Haley L. Thorn, Theresa C. Tiller, Irina Varshchuk, Ralph L. Weaver, Bradley A. Webb, Crystal D. Welling

Grade 12 — Whitney P. Blickenstaff, Michael E. Burgesser, Amanda L. Corle, Megan L. Crowl, Jourdan E. Dorsey, Michael P. Etzel, Kyle E. Franks, Denton D. Gehr, Maria C. Jarvis, Bethani A. Jenkins, Brandon R. Kesselring, Brittany I. Kretzer, Ashlyn M. Long, Austin M. McCoy, Brittney D. Moats, Samuel W. Morris, Gavin M. Myers, Devin R. Repp, Kristen L. Resh, Steven A. Snyder, Steven E. Tasker, Robert D. Wertz, McHaley A. Williams, Kevin A. Wyks

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|