Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

April 10, 2011

Western Heights Middle School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Kalisha D. Adams, Benjamin P. Carbaugh, Hajah M. Conde, Hakim H. Fessuh, Kerrington P. Goodman, Kayla L. Hall, Hailey D. Hammersla, Sierra M. Hill, Julie A. Hutzell, Emeli M. Lemus Lizama, Kelsi N. Maddock, Dylan E. Newell, Lauryn B. Niamkey, Arlene E. Paulino, Melanie E. Raible, Herwin R. Sarabia, Antonio J. Vista, Hollyann D. Wettstein

Grade 7 — Sophia Bartell, Kaitlin A. Carpenter, Bailey M. Covington, Benjamin C. Forrest, Cameron T.  Grove, Hannah B. Hawkins, Tana N. McKinsey, Alison Keelan, Jennifer N. Montgomery, Rebekah F. Rhodes, Matthew R. Snodderly

Grade 8 — Christopher Albertson, Melissa L. Carpenter, Kenneth M. Daniels, Laken B. Feeser, Darina Kantsavenka, Logan T. Keith, Payton S. Mohammed, Kyle W. Moir, Kira M. Persinger, Jessica S. Rivas, Jermaine A. Tyler, Fawad Younus


Honor roll

Grade 6 — Justin M. Akins, Zoie N. Alexander, Madison N. Baker, William L. Bauserman, John P. Bewley, Jackie J. Bladen, Vialeta Brodava, Rhoshima A. Bromfield, Justin A. Brown, Jordan T. Bryant, Arianna D. Cato, Hoyt W. Chaney, Keylin A. Colindres, Kaleb J. Corbin, Brooke L. Crawford, Tahmeia A. Dingle, Thomas G. Downey, Elijah M. Dreuitt, Eduardo  Elias Vasquez, Steven D. Fox, Michael G. Freeman II, Diego Garcia Munoz, Carmela T. Gerlach, Hannah J. Gleason, Bailey M. Goodman, Jesse T. Hall, Nia C. Hart, Bethany R. Helman, Danyelle N. Hoffman, Nana N. Humphrey, Allyson M. Hurd, Keandre M. Johnson, Brittany N. Knott, Tyler L. Long, Katelin B. Lundy, Christian N. Mendoza, Seth A. Merrill, Brianna N. Mills, Amesha L. Moore, Jeremy T. Moore, Mizayah A. Norris, Damien J. Oyler, Austin W. Pepple, Jesse  Prather, Tierney R. Richard, Kellsie L. Riley, Jose R. Rosario, Matthew J. Rosario, Noah M. Ryan, Kiersten R. Shilling, Michael T. Shoemaker, Joshman M. Simington, Adja Marie J. Simms, Shawn Smith, Domini Smith Blackmond, Dena H. Solieman, Ayress R. Stewart, Mattie S. Stull, Christopher J. Tich, Tiarah L. Townsend, Lauryn M. Unger, Cecilia J. Vista, Jeffrey A. Wetzel, Katlin R. Wolfe, Ryan M. Wolfe

Grade 7 — Jaila N. Bell, Anthony H. Benda, Kaleb  Bishop, Joseph M. Brand, Dallas M. Burger, Kobe A. Cline, Megan Crawford, Alexandru Curca, Alexander L.  Darr, Dallas M. Davis, Zaria Dimes, Kashawn Gennes, Steven J. Goff, Daniel J. Hilden, Karlee B. Hines, Darius L. Hockaday, Kaitlyn D. Hollinger, Kendra A. Jeffries, Samantha Jenkins, Isaiah L. Jones, Caitlin  Kegarise, Logan K. Kendall, Tiffany M. Kline, Joyce R. Lee, Patrick L. McNair, Mariah E. McPherson, Coby L. Metz, Janay J. Parker, Sara R. Paz, Brittany W.  Pittard, Zachary N. Prather, Sean C. Roberts, Bryant N. Rogers, Cody L. Scott, Adam W. Semler, Paige E. Shanholtz, Aaron R. Sipes, Tara A. Sprecher, Heidi M.  Sutphin, Alexa R. Weatherwalks, Andrew M. Whitesides

Grade 8 — Taylor L. Barnhart, Cara L. Baughman, Dylan M. Bickford, Tyler J. Biery, Kristy J. Biser, Yaraslau Brodau, Alexia L. Butler, John Michael P. Carbaugh, Raughn Carter, Sabrina R. Chang, Tyler J. Conomos, Marcia S. Devore, Sara N. Dutrow, Emily S. Folk, Alyssa B. Gleason, Meggan L. Grams, Jimmy N.  Krivetsky, Marissa M. Mayhew, Tori A. Mills, Joshua J.  Murray, Matthias A. Ott, Nicole Paulino, Kira Persinger, Joshua M. Pettit, Damion A. Rhymer, Luke E.  Richards, Monica Rivas, Aiden C. Waugh, Leeann N.  Webb, Cory Webber, Edward W. Williams III

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|