Advertisement

Heritage Academy honor roll

April 10, 2011

Heritage Academy

Third marking period

Distinguished honor roll

Grade 1 — Luke Barnes, Gloria Clark, Payton Cline, Leah Fisler, Sofia Nield, Kelsey Nigh, Michael Sims, Gracie Tabler.

Grade 2 — Janelle Armstrong, Toby Dowler, Cody Dudeck, Joshua Faith, Jacob Hartman, Lauren Hornbarger, Lindsey Horst, Wade Horst, Demetrius Keyes, Nicholas King, Hannah Luhn, Annette Martenot, Luke Norris, Emma Rohrbaugh, Braden Shives, Emily Stamper

Grade 3 — Abigail Barnes, Micah Clark, Chloe Gaylor, Cameron Hahn, Caleb Norris, Colby Reese, Elizabeth Shank

Grade 4 — Carrie Fisler, Emily Lemen, Madison Libby, Jan Lomahan, Stephen Wycoski

Grade 5 — Mikayla Hamrick, Hayley Hemphill, Kaitlyn Hoffman, Faith Horst, Armond Martenot, Maelynne Patey

Grade 6 — Hannah Barnes, Will Faith, Taylor Patterson, Chloe Prejean, Evan Reese, Madeline Runkles

Grade 7 — David Anderson, David Fisler, Brooke Gaylor, Hannah Graff, Emily Hemphill, Michael Hendershot, Melanie Therrien

Grade 8 — Benjamin Fultz, Tyler Reese, Hannah Gaylor, Jacob Barr

Grade 9 — Aaron Anderson, Kristin Fisler, Nicole Gaylor, Stephanie Eberly, Sarah Culver

Grade 10 — Gabriel Nam, Tristan Prejean, Bryce Nigh, Stephen Fultz

Grade 11 — Bryce Boyd, Callie Butts, Rachel Clarke, Michael Donmoyer, Jessica Gaylor, Abigail Jackson, Kathleen Kidd, Chad Lowery, Robert Martin, Sephanie O’Brien, Adam Tresler, Bill Zhou

Grade 12 — Troy Cosner, Brian Hendershot, Caroline Clark


Honor roll

Grade 1 — Cody Miller

Grade 2 — Joshua Dahn, Morgan Hamrick

Grade 3 — Dylan Cline, James Robinson, Evan Runkles

Grade 4 — MacKenzie Householder, Tyler Horst, Jared Rohrbaugh

Grade 5 — Bryce Corbett, Leanna Shank, Bryant Shives

Grade 6 — Dalton Hornbarger, Nate Gaylor

Grade 8 — Christianna Jackson, Ian Rohrbaugh

Grade 9 — Rose Clarke, Joshua Taggart

Grade 10 — Zach Muller, Ben Cosner

Grade 11 — Mark Taggart

Grade 12 — Ashley Jackson, Aaron Clarke

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|