Advertisement

Boonsboro Middle School honor roll

April 03, 2011

Boonsboro Middle School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Meghan K. Clark, Kayla M. Cline, Meghan J. Coffman, Jacob T. Cowan, Ryan C. Crook, Kyle J. Curtis, Dia N. Daughtridge, Susan D. Daughtridge, Alexandria G. El Mohandes, Matthew G. Frushour, Emily N. Holmes, Abigail J. Humbel, Molly C. Jones, Mackenzie Kirby, Zachary S. Kotch, Jesse P. Leonardo, Martha C. Madrid, Sabrina A. Manganaro, John G. Margrabe, Cameron J. McClellan, Zachary T. McClure, Laura E. Palmer, Bethany N. Pepple, Phillip W. Plunkard, Zane A. Poffenberger, Steven T. Santa Maria, Katherine P. Saylor, Grace H. Simonson, Hannah M. Slagle, Rebekah M. Smith Scott, David P. Spence, Ethan F. Varney, Brandon M. Vittetoe, Ashley C. Williams

Grade 7 — Sydney A. Alexander, Chloe E. Bellerive, Jonathan Birky, Dillon J. Denig, Olivia M. Feaster, Devin S. Griffith, Alexis J. Hemming, Abigail G. Jones, William F. Kuehl, Grace Y. Li, Angel E. Mallery, Colin W. Mannix, Anna L. McCaffrey, Cecelia R. McTigue, Jenna C. Meighen, Connor V. Northup, Austin J. Richter, Kaitlyn Ridenour, Paul R. Rochford, Sienna M. Rohrbaugh, Allyson Sikes, Dominic N. Smith Di Leo, Ana R. Solberg, Haley E. Wright, Kelsey B. Wright, Zachary M. Zimmerman

Grade 8 — Morgan E. Angle, Mickayla S. Bachar, Alexis M. Bane, Jeffrey C. Bennett, Madison Burkhardt, Priscilla A. Bushko, Leigh A. Cowden, Jaime L. Dambrosio, Alexandra N. Doak, Marley M. Enfield, Kaylah J. Green, Michaela J. Grove, Malak Z. Hakam, Elizabeth M. Hawkins, Alexandra A. Mandel, Gabrielle L. Mazzone, Brittany M. McCauley, Hannah M. Mills, Sydney J. Sabatano, Ashley T. Stull, Aidan M. Thaggard, Iris M. Wechsler, Klaire M. Williams, Taylor N. Williams

Honor roll

Grade 6 — Taylor L. Ammons, Sabrina B. Arno, Jarod C. Bagley, Christina M. Baker, Allison T. Baughman, John D. Baxter, Keegan T. Bowles, Allison N. Brashears, Erin V. Brennan, Christian L. Brown, Kelton R. Brown, Zachary M. Bryan, Adrienne E. Butler, Katelyn R. Butrick, Ian D. Campbell, Mychael T. Campbell, Kelsey A. Carlson, Nicholas T. Conway, Corie L. Cozia, Dalton L. Crampton, Brigidanna C. Crews, Allison J. Crigger, Sean P. Daly, Jessica M. Dambrosio, Bryce E. Davis, Jessica R. Doyle, Chad S. Duffey, Brett Duft, Ryan W. Eikens, Hayden G. Elmy, Isaiah L. Elzie, Alexis N. Ends, Sydney L. Evans, Geoffrey A. Ford, Chase Fowler, Morgan A. Frazier, Bailey M. French, Tori A. Galpin, Olivia Garcia, Sarah A. Garrott, Jordan A. Hafner, Brittany L. Hahn, Griffin R. Haines, Erica J. Hambleton, Kendall P. Harne, Abbigail E. Harrah, Matthew L. Harsh, Hannah M. Hartman, Carissa A. Hausler, Inmar A. Hernandez, Michael T. Hershey, Marissa C. Hose, Samantha C. Hull, Brooks M. Keller, Alyssa R. King, Jacob L. King, Megan A. Klosterman, Benjamin W. Koepp, Christian A. Kotch, Emmaline L. Lang, Austin L. Lewis, Bethany L. Lohman, Lauren M. Longerbeam, Kailee E. Lucas, Isabella F. Madrid, Jaret F. Mahoney, Jacob D. Main, Cherish L. Marriott, Colton Mason, Kaitlyn G. Matson, Aidan J. McLane, Bailee N. Miller, Stephanie L. Mueller, Cassidy M. O’Neill, Emma R. Ober, Dustin K. Patterson, Chandler B. Penn, John R. Poling, Olivia J. Porter, Zoie F. Puglisi, Isaiah L. Redman, Collin M. Reece, Amanda N. Richey, Nicholas S. Sabatano, Abrielle S. Sanchez, Hailey J. Sarnecki, John L. Saunders, Hunter S. Seymour, Samuel J. Silbert, Brooke R. Singleton, Melissa H. Smith, Faith R. Stavrou, Hope R. Stavrou, Jared A. Tribett, Taylor V. Tritapoe, Ashleigh N. Turnbaugh, Dillan M. Vann, Lindsay E. Vann, Ian M. Varney, Isabella R. Videtti, Cole A. Waldon, Aidan C. Walent, Bethany L. Wallace, Karleigh T. Ward, Stephen J. Wasilko, Hazel M. Wechsler, Hannah R. Whitmore, Ripley T. Wittig, Erica B. Worrell, Sarah N. Zaccaria, Jacob P. Zielinski

Grade 7 — Michael J. Bair, David R. Baker, Holly D. Baker, Bridget A. Barber, Taylor J. Barnes, Jared C. Bis, Dillon R. Bodenheimer, Samantha E. Brandt, Craig A. Brashears, Katherine E. Clark, Carley M. Cline, Cierra A. Cline, Lydia H. Collins, Ethan T. Connelly, Trevor J. Crouse, Jared M. Csordas, Cade S. Dal Collo, Emily S. Daly, Kristen A. Delosh, Bethany N. Doak, Blake L. Dougherty, Stephen M. Duncan, Jordan T. Estes, Cheyenne S. Fields, Logan A. Flook, Kasey S. Funderburk, Lillian G. Funke, Griffin T. Harper, Maggie J. Harrison, Ayanna Harshman, Hailey N. Haskell, Catherine A. Hawfield, Robert J. Heavner, Amanda P. Hilton, Teghan D. Himelfarb, Zachary F. Hull, Samantha B. Juedemann, Victoria K. Kanfield, Evan J. Kerr, Brandy C. Kisner, Brittany A. Klosterman, Samuel M. Krasny, Rhiannon S. Leonard, Nathaniel J. Liefke, Keegan M. Long, Heather M. Lovell, Bruce W. Lovins, Desiree N. Luttrell, Rebekah L. Marshall, Aubrey E. May, Hadley A. May, Scott C. May, Taylor P. McConville, Megan K. Mendiola, Haley N. Mentzer, Michael D. Miles, David E. Miller, George H. Miller, Kamilla M. Miller, Travis A. Moats, Cole B. Mower, Amber P. Nalley, Madeline M. Nee, Matthew R. Nolan, Ashley M. Oakes, Tyler S. Olson, Briana N. Patterson, Naesha K. Paul, Mackenzie A. Peperak, Taylor C. Politte, Cecil K. Razo, Jessica L. Reinhart, Emily L. Rhinaman, Jarrett T. Rickerds, Nicholas S. Riddell, James S. Ridgely, Aaron M. Rose, Hannah W. Rottmund, Sadie K. Rowe, Ryan M. Sandy, Brianna A. Sepulveda, Grant T. Shafer, Lexie M. Simmons, Josie L. Smith, Niklas T. Spitnale, Lillian M. Stittgen, Sydney R. Stotler, Guy H. Stuart Jr., Desiray K. Sweeney, Jason L. Swope, Chance L. Thomas, William M. Thompson, Victoria N. Trzaska, Jillian G. Tucker, Kathleen J. Usary, Dominique M. Vicuna, Abby J. Wennick, Sierra N. Wesmiller, Alexander C. Wetzel, Madison A. Whitmore, Michael J. Wilbar, Susannah R. Willems, Christophe A. Zacharias, Cort L. Zang

Grade 8 — Alyson M. Backus, Ethan A. Bell, Zayne H. Blickenstaff, William F. Bodenheimer, Eric W. Brabson, Emeline E. Brennan, Jacob L. Burdette, Natalie L. Bye, Virginia P. Clark, Kiersten L. Coulter, Morgan A. Crilley, Donald L. Drawbaugh, Stacy E. Easterday, Megan B. Eichelberger, Zackery T. El Mohandes, Carrisa L. Elam, Dylan A. Froehlich, Carly Galpin, Aaron S. George, Dana M. Getka, Jamie N. Guske, Lucas P. Hanson, Jeremy M. Hardy, Luke A. Harsh, Dalton Hawkins, Tess A. Hebert, Leann T. Hill, Nathan P. Hoberg, Melissa Hoff, Joseph R. Horner, Nicholas R. Hubbard, Shari A. Huffman, Mary C. Hull, Laura D. Hurley, Gunnar E. Ingram, Madison N. Ingram, Nathan C. Johnson, Stuart L. Kerns, Ayla N. Kimball, Alexis N. King, Victoria S. Koehl, Frank Liao, Olivia G. Lohman, Kyle P. Mahoney, Bethany A. Marshall, Taylor C. Mazelon, Hunter N. McMillion, Kevin D. Miller, Corynne J. Morral, Daniel T. Morris, Julia A. Muller, Emily A. Norris, Daniel J. Nyswaner, Giovanna M. Papa, Jenna B. Pepple, Alexander L. Pizarro, Savannah A. Plemmons, Alyissa C. Poffenberger, Olivia M. Poholchuk, Austin L. Ray, Logan W. Roberts, Skye T. Sanderson, Nathanael H. Saunders, Matthew J. Scalese, Emily M. Schilling, Synclare R. Schneider, Alyssa R. Selin, Kylee M. Seymour, Lindsey D. Shank, Laykin R. Sigler, Emma P. Sikes, Sierra N. Smallwood, Dakota M. Smith, Sarah M. Stone, Kirsten A. Talbert, Brianna N. Thompson, Megan L. Timko, James E. Tritapoe, Brandon M. Turnbaugh, Mckenna Walsh, Rebecca J. Warren, Ashley M. Webber, Angelica C. Wilbar, Sarah C. Wright, Evan C. Yoder, Connor M. Zinaich

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|