Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

March 27, 2011

Clear Spring Middle School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Louise J. Baker Vautrin, Rachel L. Brady, Hannah M. Delaney, Garrett R. Embly, Frank A. Laredo, Kelsey R. Lewis, Sean R. Little, Elizabeth F. Lulciuc, Jillian A. Malcolm, Joseph W. Micco, Abigail L. Myers, Anna G. Potterfield, Jacob B. Pugh,  Paul O. Seibert, Alexi D. Shives, Linzy A. Thompson, Elizabeth J. Whitmore      

Grade 7 — Breanna L. Barnhart, Joelle N. Barnhart, Briana R. Coulter, Jansen C. Forsyth, Celeste A. Jarvis, Caitlin N. Kline,  Alaana Mcelfish, Elizabeth K. Mott, Olivia J. Ocamb, Spencer M. Schultz,  Jenna R. Smith,  Aaron R. Tagg, Cole A. Thomas

Grade 8 — Alexandra P. Albert, Megan P. Bishop, Eric W. Fleegle,    Alexis D. Shank, Hannah C. Woods       

Honor roll

Grade 6 —  Dylan L. Altman, Madison R. Ammons, Ashley A. Ardinger, Adriana N. Baker, Jaden B. Barnes, Jill D. Bender, William P. Block, Hannah A. Bowers, Cole A. Breakall, Madeline J. Buchanan,  Jared S. Caudell, Kamarya P. Chojnacki, Joshua A. Colliflower,   Joshua L. Davis, Bethany J. Doppel, Alyssa N. Dudley, Darrin S. Eichelberger, Jack R. Flaherty, Nicole L. Flanagan,  Nicholas G. Franklin, Autumn T. Gammon, Kaitlin L. Geisbert, Zachary T. Greenlee, Reygan D. Hart, Daniel J. Heavner, Asa J. Heines, Margaret E. Henson,  Elizabeth G. Hixon, Katina M. Hockenberry, Mariah D. Holmes, Margaret J. Kline,  Joshua W. Lawson, Jordan L. Lesher, Will M. Malcolm, Joseph T. Mccoy, Morgan N. Meuse, Aaron J. Miller,    Matthew S. Mills, Taylor T. O Very, Allie M. Posey, Aleyah M. Prendable, Maranda M. Roberts, Angel M. Rowe, Zane Rowland,  Braylena M. Socks, John R. Sollenberger, Mikaela C. Sprout,  Kayla R. Stotelmyer, Ryan H. Weaver, Lisa M. Weller, Kaylie M. Whittington, Kayla R. Woodring

Grade 7 — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Jared B. Barnes,   Collin L. Bucher, Karissa L. Butts, Jennifer M. Cave, Brady A. Clark,  Kelsie R. Clark, Abigail N. Collins, Joshua D. Drury, Melissa A. Drury,  Lakyn M. Elwood, Renee A. Ermer, Joseph F. Ernst, Ryan C. Esteban,  John R. Fawley, Alexa K. Filip, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Victoria L. Gossard, Siera J. Hafer, Brandi L. Heacock, Joseph Heavner, Corbin T. Hensley, Hannah E. Hoffman, Aaron W. Hull, Garrett B. Jakoby, Sara M. Kalbflesh, Carolyn R. Kline, Samantha N. Kreps, Levi M. Leizear, Emily R. Leone, Heather L. Lynch, Amanda R. Mcpherson, Richard D. Mcpherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills,  Ryder D. Mills, Savannah E. Mills, Miguel L. Molina, Amanda S. Orndoff, Asia K. Owen, Katelyn L. Paylor, Grace T. Ramacciotti,  Evan C. Rinkinen, Jacob R. Robinson, Christopher D. Rosenberry Jr., Jennifer M. Rosendale, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Derec R. Smith,  Kadra S. Tedrick, Wesley S. Vermeulen, Shane M. Whetstone, Charles E. Wiles, Collin A. Willhite, Elijah W. Wilson, Alyssa T. Zimmerman,  Leif H. Zimmerman

Grade 8 — Paul J. Alexander III, Wesley L. Ambrose, Grant J. Andrews, Jo D. Baker, Jennifer A. Bowers, Ashley M. Brady, Sarah M. Bright, Dylan S. Brown, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Christopher R. Emerich, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Audrey R. Flaherty, Samuel C. Forrester, Holly A. Haislip, Wyatt P. Harnish, Jacob R. Harshman, Danielle N. Hill, Colleen R. Hixon, Zackery K. Jackson, Corryne K. Jones,  Nicole L. Kees, Zachary A. Kline, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee, Tristen S. Lewis,  Jenna M. Lipinski,  Brenna R. Mills, Hannah M. Miss, Samuel J. Potterfield, Zachary A. Robinson, Olivia M. Rowe, Megan E. Saunders, Emma R. Seibert, Mckade C. Shives,  Jordan T. Snyder,  Brandi M. Socks, Abigail M. Soper,  Logan D. Speak, Nicholas K. Spigler, Timothy R. Stoner, Rebecca G. Strunk, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker, William E. Thomas, Adrian C. Weller                       

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|