Advertisement

E. Russell Hicks Middle School honor roll

March 27, 2011

E. Russell Hicks Middle School

Fourth marking period

Distinguished honor roll

Grade 6 — Natalie E. Alexander, Alissa C. Diaz, Phoenix H. Do, Madilyn C. Drust, Christopher Eller, Aidan D. Hulbert, Ashley N. Kessler, Matthew P. Mannick, Emily Miller, Benjamin A. Prisk, Giulia M. Pucci, Cassandra N. Seifert, Naomi J. Tasker, Dai Bao Van, Timothy J. Witmer, Qin J. Zheng

Grade 7 — Tanner B. Barnett, Jenna M. Becker, Shabree Brown, Landon W. Buzzerd, Miguel Car T. Decastro, Megan E. Desmond, Jacob A. Hardesty, Darren J. Harman, Daniel T. Harrast, Elizabeth E. Jacobs, Maegan D. Jennings, Zoe L. Keener, Shelby N. Krocker, Hanna Loudin, Savannah K. Martinez, Katelyn C. Mehrling, Amy M. Metz, Jessica S. Miller, Sawyer H. Rachor, Michelle L. Reger, Chad D. Shumaker, Amy J. Smith, Natalie E. Stevens, John T. Strauss, Emmanuel M. Teferi

Grade 8 — Taylor H. Baer, Victoria A. Baldwin, Ivy V. Banez, Dimitri S. Barnes, Elizabeth A. Bjerga, Lisa J. Camarano, Soleil A. Chriest, Delaney M. Conner, Sarah C. Duckworth, Ashlee R. Fahrney, Cheyenne N. Gravley, Alexis N. Griffin, Rebekah S. Hurwitz, Cory M. Irvin, Daniall S. Masood, Bryhanna A. Masser, Jordin E. Miller, Cheyenne N. Mowery, Taylor Nuse, Tiffany M. Potter, Noelle C. Seals, Benjamin Seifert, Anthony W. Sodergren, Sherrie Tark, Mary P. Teunis, Lili Zheng

Honor roll

Grade 6 — Collin D. Abbott, Cassie Rae C. Alvarado, Austin Barkdoll, Katie M. Barker, Kaitlyn Barnes, Jacob D. Bertrand, Jonice M. Boyce, Sarah J. Cartwright, Hope I. Chriest, Jacob L. Coomer, Seantae A. Crammer, Joseph M. Crocetta, Ryan E. Curry, Alex P. Dankulich, Jade E. Decker, Kaitlyn Harris, Lucas Dobre Mofid, Marcus Dobre Mofid, Morgan C. Domer, Ryan A. Downes, Stephen K. Dunn, Mccoy Dutrow, Rebecca A. Embly, Savannah R. Felix, Santanna N. Fostek, Victoria S. Freed, Megan L. Frey, Harrison Hamilton, Courtney M. Harley, Lovelei M. Holly, Antonio L. Jennings, Grace E. Jones, Kyra A. Kemp, Connor J. Lesher, Lauren A. Loewen, Robert L. Lynn, Hanan A. Malik, Dylan Mannick, Seth A. Mannick, Erin E. Martin, Carrina J. Martinez, Lawrence J. Mccarter, Michael E. Mccook, Parth K. Mehta, Hannah R. Moore, Samantha L. Moser, Sarah C. Napoleon, Sara K. Peer, Dylan R. Pittsnogle, Caitlin M. Rith, Christopher J. Ruiz, Lauren E. Russell, Jenna D. Sagal, Mark M. Sebright, Haley S. Siefers, Jacob B. Simmons, Alicia C. Smith, Nicolas L. Starkey, Nicole D. Stevens, Casey E. Stevenson, Emoni S. Taylor, Sarah R. Touhey, Jessica A. Trumble, Jean Paul Valencia, Kaienya J. Walker, Corey N. Winebrenner, Dustin M. Worton, Brandon Young

Grade 7 — Murad M. Akhmedov, Sevda Akhmedova, Kassandra Almonte, Lindsey N. Bedregal, Casey M. Calandrelle, Gabriel L. Campos, Zenobia T. Charleus, Aislinn G. Cohen, Courtney L. Cook, Emily E. Daiello, Hanna L. Daniels, Alexis M. Davis, Jordan S. Douglas, Keileen E. Estrada, Taylor J. Foster, Kylee D. Garnett, Rachel B. Gaver, Abby M. Giancola, Olivia I. Griffin, Michaela A. Hepp, Eletria U. Herbert, Benjamin J. Higgins, Cambriea Hill, Sade E. Holmes, Brandon F. Hughes, Nathan Hutzel, Cameron S. Jacobs, Christopher J. Jennings, Jasper A. Jeter, Bradley A. Loewen, Joshua P. Main, Jenna C. Massie, Courtney N. Mcghee, Hannah A. Miles, Jenna M. Miller, Noah E. Miller, Cole B. Mills, Justin R. Mitchell, Stephane A. Mohr, Joshua L. Mullen, Hadassah M. Muthoka, Breanna L. Myers, Madison T. Nareski, Caroline E. O Reilly, Natalie A. Pandolfi, Toby L. Peer Ii, Lauren E. Pettit, Megan S. Potter, Addison F. Prosser, Shelby E. Resh, Staci I. Rubinstein, Matthew T. Schaefer, Nicholas P. Seek, Sky J. Sellers, Valerie N. Simon, Brianna J. Spangler, Jackson B. Spickler, Jeremy M. Spikes, Darik S. Swatsworth, Abigail M. Thompson, Mackala C. Thompson, Aubree R. Tiner, Samuel E. Walters III, Dylan P. Weaver, Alexis M. Williams, Kelsey A. Williams, Mitchell A. Wilson, Sarah L. Winters, Mckenna M. Worden, Chelsea F. Wright

Grade 8 — Ameka A. Akaya, Arif Akhmedov, Tyler A. Alexander, Kashae B. Amis, Kelsi L. Ancell, Avery Bolton, John E. Boyce, Kourtney D. Brown, Samantha J. Burnett, Allison M. Canova, Anna J. Carter, Kiara Mari Carter, Tyler M. Chupak, Haley G. Colleran, Candace M. Davis, Jabari A. Davis, Kendra L. Day, Travis D. Dodson, Erika E. Dovi, Elizabeth Eaton, Milan T. Fields, Paige D. Flemings, Anais Fournier, Dorian A. Fournier, Christina M. Gatian, Autumn M. Gill, Christopher K. Gill, Juan A. Grazette, Vicki Y. Guzman, Vincent An L. Hael, Soumaila Haidara, Brianne S. Hartman, Matthew P. Hockensmith, Dikhara E. Holloway, Patricia L. Holmes, Patricia J. Howard, Valerie M. Iseminger, Mackenzie C. Johnson, Bailey N. Kight, Audra S. Kobiec, Morgan E. Kotanko, Kiana C. Lane, Jordan A. Leese, Aaron A. Lighter, Yu Wen Lin, Joshua C. Mades, Curtis J. Maples, Heather M. Martz Keller, Kiana D. Mattingly, Jordan A. Mcghee, Jason A. Mcilwain, Angeline M. Mendez, Kevin D. Mills, Tyler Moser, Brooke Ren A. Naghdi, Amanda P. O Brien, Rachael M. O Callaghan, Ty T. Peasner, Kerrin B. Pryor, Mary Ricker, Bradley Riedle, Austin M. Ross, Sarah E. Saunders, Jacob W. Smith, Laura M. Spoonire, Sherrie Y. Tark, Lara E. White, Renee E. Williams, Elena N. Young

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|