Advertisement

Boonsboro High School honor roll

March 14, 2011

Boonsboro High School

Third marking period  
Distinguished honor roll


Grade 9 — Sarah E. Ballow, Samantha R. Biddinger, Michael G. Carroll, Danielle N. Evans, Gregory J. Fiola, Alexandra D. Hawbaker, Jakob A. Hoberg, Sasha V. Margob, Connor P. McClellan, Stephanie E. Pantos, Kelsey B. Pittsnogle, Paul P. Previti, Vincent M. Smith Di Leo.


Grade 10 — Serge Aleshin Guendel, Ethan D. Allnutt, Scott R. Bennett, Victoria L. Bright, Amber D. Buchanan, Rebecca L. Bushko, Mariah J. Chapelle, Chad E. Cowden, Caroline E. Cukier, Ian R. Fields, Shelby L. Geraci, Seth A. Greenbaum, Jennifer M. Harris, Tristan L. Hartle, Jordan Haskell, Bradley C. Hull, Amanda L. Kerr, Davin Kim, Dayaun Kim, Steven S. Kurapaty, Michael G. Lacey, Kendra L. Laster, Carly S. Mazzone, Emily M. Mercier, Jennifer L. Moore, Peter A. Myers, Shannon P. O’Brien, Chase A. Remsburg, Carly L. Rippeon, Corey R. Schweitzer, Meghan C. Sikes, Elizabeth M. Slick, Samantha A. Smith, Christophe A. Snyder, Hannah E. Stevens, Ean N. Stine, Sebastian Walton, Matthew J. Williams, Rami B. Yanes, Sarah A. Zielinski.

Advertisement


Grade 11 — Zoe T. Chapelle, Kacey G. Clark, Paige L. Dutrow, Benjamin P. Gantz, Jillian M. Gaulding, Zeyu Hao, Brittany M. Kookaby, Paige A. Marshall, Shannon L. McClellan, Sean M. McGrogan, Jared S. Michael, Abigail S. Morgan, Alexandra M. Pantos, Tori L. Poffenberger, Taylor N. Sabatano.


Grade 12 — Shannon E. Anderson, Samantha K. Barger, Nicole R. Barnes, Rachael T. Birky, Dylan S. Bright, Alice D. D’Alauro, Megan D. Deckert, Danielle P. Derflinger, Jaclyn C. Fiola, Sara N. Hobbs, Courtney N. Horine, Ian M. Kirk, Lindsey E. Lescalleet, Kaleigh P. Mason, Jodie L. McCoy, Zachary A. McGee, Shelley A. McRorie, Stevie A. Melody, Kaylee N. Monninger, Amy M. Moore, Kenneth C. Nelson, Jacob E. Reese, Eric C. Ryberg, Bilaal A. Saif, Erin C. Scally, Anthony E. Sigler, Lauren A. Spring, Shannon C. Strong, Amanda K. Truax, Morgan N. Van Fleet, Charlotte B. Whipp.


Honor roll


Grade 9 — Sarah A. Anderson,  Jennifer C. Barnes, Jordan L. Bingaman, Chance J. Bowman, Skyler N. Casto, Rachel M. Cole, Blythe E. Collins, Tyler A. Coy, Cora C. Cozia, Courtney N. Crampton, Kathleen L. Crook, Kortney R. Cunningham, James R. Curtis, James S. Davis, Brian M. Day, Carol L. Debaugh, Jennifer L. Dejarnette, Nicholas S. Dougherty, Alex D. Duckfield, Kristina M. Eikens, Devon W. Fairhall, Maggie J. Flook, Megan K. Fuscsick, Danielle L. Gallupe, Caitlin M. Gaudin, Jacob R. Gigeous, Tara E. Hahn, Benjamin J. Harrah, John W. Higdon, Hannah M. Himes, Rachel A. Holmes, Julia M. Horst, Courtney E. Howe, Jacob F. Hughes, Renee N. Johnsson, Mark P. Leadingham II, Amber D. Lee, Randy Lohman, Valerie J. Mason, Jenna E. Matson, Kate E. Menas, Danielle C. Midgett, Victoria M. Mills, Kevin W. Mower, Savannah A. Mower, Jasmine M. Myers, Faith L. Oehler, Kinsee B. Poffenberger, Amber F. Potter, Allyson A. Rice, Courtney B. Ridenour, Cori N. Robertson, Maria E. Rochford, Dilver O. Ruiz, Tyler D. Sarnecki, Elizabeth M. Seabright, Katrina M. Seabright, Avery T. Simmons, Kyler T. Skeens, Jessica L. Smith, Kelsie N. Smith, Sean R. Snyder, Christian O. Solberg, Logan D. Spires, Breanna N. Springer, Randi A. Stavrou, Cayley G. Stefanizzi, Taylor C. Thompson, Jazmin A. Valentine, Savannah K. Waddle, Nicole L. Wells, Logen D. Wilt, Lexi L. Yoder, Nicholas J. Zielinski.

The Herald-Mail Articles
|
|
|