Advertisement

Smithsburg High School honor roll

March 06, 2011

Smithsburg High School

Third marking period
Distinguished honor roll
    
Grade 9 —
Young Chin, Brittney A. Dehart, Elizabeth A. Dennis, Christina M. Diffenderfer, Jenny E. Fritts, Brian A. Garcia, Emma J. Gerhold, Lauren J. Greenwood, Ryan M. Karroll, Attiya H. Latif, Joanne C. Lee, Randi M. Leydig, Chelsea J. Massie, Torre C. Montoya, Usman A. Qadri, Karissa N. Reigh, Emily I. Rowan, Alyssa M. Royster, Zachary L. Schaeffer, Michael A. Siefert, Shelby L. Stotelmyer, Kailey M. Stracka, Azka Tariq, Joshua E. Thomas, Sarah A. Thompson, Morgan P. Thorhauer, Samantha A. Tilden, Trumer J. Wagner, Nora K. Waltz, Kourtney H. Wells, Kelly A. Winders, Fatima Zia

Grade 10 —
Jared K. Banzhoff, Daniel J. Barr, Mia R. Cardone, Haley N. Caudell, Erin K. Cooley, Heather L. Delauter, Dominique H. Dilandro, Jacob A. Dwyer, Cara A. Ferguson, Zane B. Gardenhour, Melanie E. Garvey, Erica E. Hargreaves, Cody D. Hartman, Nathalia Henriquez, Kyle W. Huntzberry, Sarah R. Kretzer, Donovan J. Lawrence, Yungkong K. Lee, Devon D. Martell, Ashlee G. Metzger, Sandra L. Reynolds, Emily O. Seward, Savanah A. Smith, Megan J. Stracka, Caitlyn E. Wilson, Katlyn G. Yano, Emma G. Zahm

Grade 11 —
Allyson E. Bowers, Taylor N. Cline, Bethany Happel, Danielle A. Harbaugh, Nancy C. Kline, Erika Mazzoni, Jordan L. McDonald, Logan M. McSherry, Heather C. Mitchell, Cori M. Potter, Kayla A. Pryor, Jamie L. Scott, Sarah A. Smith, Sarah C. Stayer, Kylie D. Stoup

Grade 12 —
Tara M. Biser, Scott T. Boswell, Katie L. Gigante, Rayne C. Hutton, Demi N. Jacques, Vanessa A. Mackley, Diana L. Mittag, Alexandra E. Nickels, Allison N. Pope, Snigdha A. Rao, Suzanne C. Reed, Daniel S. Ridenour, Catherine J. Rishell, Katherine R. Smith, Kellar A. Smith, Katherine E. Sprecher, Juliette M. Wallace


Honor roll

Grade 9 —
Tyler J. Baer, Erica S. Benner, Brendon M. Bickford, Jordan A. Bliss, Andrew M. Bowers, Jo Ann E. Brown, Dalton R. Condo, Kayla B. Cox, Lillibeth Diaz, Jacqueline M. Ewing, Danielle M. Eyler, De Tavis M. Gantt, Joshua S. Garnand, Kyle E. Geblein, Garrett T. Ghafir, Megan M. Graves, Rayana T. Graves, Kelsey L. Hart, Asia D. Hendricks, Alissa M. Howard, Eric Janisko, Brianna E. Johnson, Nathaniel D. Laye, Marisa E. Marquez, Tiffany M. McNeil, Emily E. Merritt, Preston L. Miller, Mira A. Moaveni, Kourteney A. Mongan, Brandon R. Mose, Toriana A. Pyron, Melanie N. Saylor, Jessica A. Sensenbaugh, Ty M. Smith, Matthew E. Sprecher, Evan H. Stanford, Taylor M. Stauffer, Bradley R. Taylor, Kyle W. Testerman, Austin R. Vaughn

Grade 10 —
James D. Auger, Ashleigh M. Baxter, Jessica M. Benner, Ryan J. Bolton, Connor R. Brown, Lindsay T. Clopper, Hannah Cooper, Luke N. Daigneault, Colton S. Duvall, Larry J. Etter, Anna S. Fandel, Kaylee E. Fox, Adler J. Garrett, Daniel J. Gery, Kayla M. Griffith, Ashley N. Haberlein, Tania E. Hernandez, Kaylyn M. Horner, Brittany A. Johnson, Justyna N. Jordan, Thomas M. Keely, Courtney N. Keener, Ryan T. Kreun, Austin M. Lane, Natalie M. Larsen, Hannah E. Leaman, Yunghon K. Lee, Kaley M. Lefferts, Andrew N. Lewis, Randal Nee, Morgan S. Nicley, Alek E. Redenbo, Seth J. Roberts, Kinsey E. Shifflett, Morgan R. Smith, Desiree S. Sowers, Alexander C. Tibbens, Bryan P. Tracey, Randy C. Young

Grade 11 —
Mitchell R. Akers, Logan M. Bachtell, Devin T. Baker, McKenzie N. Benson, Corey E. Bryce, Casie A. Burk, Justin W. Byram, Matthew R. Deal, Mary E. Dennis, Bryn N. Doubledee, Christina K. Dunlap, Tyler M. Edwards, Cara A. Forbes, Jennifer C. Gerold, Katherine E. Gomez Kling, Katelyn E. Green, Chandler T. Greene McCullou, Kevin Grimm, Landon R. Grove, Kaitlyn N. Gruhler, Jared T. Haines, Ronald B. Hardy, Brock L. Heiston, Kevin Herrera, Robert A. Hogue, Zackery G. Jaouni, Ryker A. Jernigan, Malik Kadir, Karah L. Knight, David A. Knode, Yulia V. Kravchuk, Abdul R. Latif, Tanner S. Leach, Apryl R. Lee, Jordan C. Leveque, Devon A. Little, Audrey R. Mancini, Jordan L. McNairn, Shawna N. McNairn, Cory W. Michael, Benjamin D. Minnick, Brandon M. Morgan, Hannah R. Nichols, Elisa M. Owens, Haroon A. Pasha, Adelheid B. Penwell, Rachel I. Poffenberger, Kaitlyn E. Rea, Rachel A. Redmond, Kassidy N. Reynolds, Brianna M. Roberts, Christophe E. Royster, Corey J. Scharenbroch, Morgan D. Schrader, Maureen C. Schwartz, Chase D. Scott, Emily N. Seifarth, Sheila R. Seiss, Harley J. Shaff, Breanna D. Sheaffer, Sarah M. Shives, Alessandra M. Solberg, Ashley R. Spinks, Bethany O. Stockslager, Nichole M. Thompson, Lauren N. Todt, Kaitlyn E. Veil, Carolyn L. Weaver

Grade 12  —
Stacey R. Acevedo, Tyler W. Adkins, Vanessa L. Almy, Kayla M. Anderson, Taylor A. Ash, Danielle R. Beaver, Cassie J. Beck, Taylor L. Belella, Marcus L. Bethel, Anastasia N. Bloyer, Andrea L. Bodine, Christy D. Bowles, Alexander L. Brown, Carley N. Burkett, Shawna E. Cruickshank, Kelsey L. Davis, Ryan L. Delauter, Aaron S. Dinterman, Kouri E. Dunkle, Michael W. Fairall Jr., Julie S. Fandel, Kristen M. Fowler, Cierra M. Green, Jessica A. Hartman, Danielle E. Hudson, Jason R. Jerwick, Jonelle M. Jerwick, Alexa J. Jessop, Chelsea V. Jones, John R. Karroll, Jaeger R. Keeney, Samantha R. Kretzer, Darien G. Leonards, Dillon Leopard, Caitlin J. Logan, Logan T. Merrbach, Morgan B. Moser, Wolfgang V. Nester, Regina Palmer, Matthew E. Redenbo, Andrea M. Robison, Anthony R. Schiano Moriell, Catherine E. Schoen, Jessica D. Seipler, Luke A. Slick, Derek A. Smit, Hayley R. Smith, Sarah E. Snouffer, John A. Spangler, Alisha K. Stockslager, Clayton J. Stottlemyer, Jamie B. Sullivan

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|