Advertisement

South Hagerstown High School honor roll

February 27, 2011

South Hagerstown High School

Third marking period
Distinguished honor roll

Grade 9 —
Kyle A. Abbott, Sarah L. Brumback, Devin T. Carter, Alan D. Clark, Craig E. Coffin, Ryan A. Johnston, Lilah Kimmel, Tyler H. Monzon, Daniel C. Moreland, Joshua Munoz, Shalom B. Muthoka, Adwoa A. Ofosu Ameyaw, Candice J. Phelps, Dallas M. Rhoades, Caroline M. Robinson, Nicole D. Robinson, Andrew P. Rose, Samantha J. Rossiter, Ryan N. Rowe, Jordan A. Sarno, Olivia M. Shoop, Miriam D. Tasker, Nehemiah M. Teferi, Brayden R. Tiner, Austin R. Warren, Kelsey P. Winters

Grade 10 —
Sydne R. Arnold, Heather L. Callahan, Janie Chen, Robin R. Crabill, Ralph A. Diaz, Hayley N. Freeman, Jennifer M. Harman, Dejaih L. Johnson, Kelsi N. Sheffler, Jeb C. Shingler

Grade 11 —
Danielle L. Abbott, Sarah D. Bjerg, Ashli E. Conklin, Rebecca L. Delauter, Lauren N. Fahrney, Keith R. Johnson, Laci D. Johnson, Briana L. King, Olivia L. Laguerre, Danielle C. Langley, Umar Mahmood, Joshua E. Meyer, Vicki S. Myers, Isaac D. O’Brien, Alana J. Picard, James M. Rice, Alexis D. Small, Ty E. Stotler, Stephanie A. Swope, Maranatha M. Teferi

Grade 12 —
Ashley N. Babbie, Lindsey E. Beall, Alexander J. Brogaard, Ashley B. Carter, Cyrus Dobre Mofid, Tyler D. Ficklin, Arturo Fuster Marquez, Clarence J. Hamilton, Bria N. Harmon, Jared M. Henry, Davonte J. Hoke, Melanie D. Keller, Ravleenkau G. Khalsa, Matthew T. Koebel, Kaitlyn N. Mades, Kimberlee M. Mauck, Ciana E. McFadden, Amanda C. McGee, Amber L. McGinthy, Hunter W. Phillips, Amanda L. Reese, Taylor D. Rhinehart, Wade G. Samples, Vanessa J. Seka, Chaunte N. Snyder, Alisha M. Stotelmyer, Nicole M. Thompson, Alexandra Turano, Haila E. Uhler, Kendra M. Whittington, Autumn M. Williams, Brandon S. Wingfield, Kirstie L. Wooten

Honor roll

Grade 9 —
Ashley N. Angel, Kaylee M. Asper, Seth T. Bailey, Julia E. Becker, Trisha L. Bevan, Preston C. Boone, Tyler J. Bradshaw, Jordan K. Breeden, Michael S. Burgess, Edenilson A. Caballero Alfar, Nancy N. Canas King, Amber E. Castro, Alysa L. Conomos, Nadia K. Crouch, Amber R. Curry, Jonathan F. Deoliveira, Katrice M. Dickson, Christian Doub, Haley D. Dunn, Brionna M. Dupree, Diana E. Flores, Breanna N. Frazier, Ashley M. Frisch, Alyssa M. Garland, Luke A. Giancola, Hunter S. Gift, Jantina L. Gigeous Snyder, Nicole T. Goodnough, Katherine E. Granados, Emilee Griffith, Rebecca E. Grissom, Mason S. Guillory, Travis A. Haley, Jenna L. Hammond, Laiaunya M. Hart, Hunter C. Hartman, Kristen E. Haupt, Demiyvange Helgenberger, Chance A. Hendershot, Kevin Henson, Tyrone L. Hill, Natalie A. Hoffman, Kaitlyn N. Hudson, Amila Husejinagic, Collins O. Johnson, Christopher D. Kimberlin, Daryl Knode, Cameron A. Leese, Alicia D. Lightner, Airin A. Martin, Johnny Martinez II, Thomas B. McCaw, Coby J. McCleaf, Courtenay D. McMillan, Isaiah M. Merrill, Jacob R. Miller, Julian D. Miller, Cheyanne G. Morgan, Bradley Morris, Jasamyn L. Patterson, Steve M. Perez, Heather R. Pickerall, Grace E. Porter, Jessica Quintanilla, Rakim S. Ray, Angela J. Raymond, Robert A. Rheam, Krystal Ly E. Rhinehart, Brandon M. Riedle, Garry Robinson, Winelis S. Rodriguez, Joseph C. Rohr, Eli D. Rojas Cartagena, Angel C. Rowe, Erica D. Sagal, Breanna C. Savage, Sydney J. Sheasley, Alexandra N. Shilling, Courtney A. Smith, Abigail L. Snyder, Clyde Staley, Miranda Stein, Santana M. Stevens, Ashley Stouffer, Whitley L. Tobei, Devin J. Walsh, Joshua S. Walther, Noah T. Wright, Robert D. Wright, Pavel S. Zanko

Grade 10 —
Karlie A. Anderson, Elena Beleniuc, Shayna E. Bickford, Meghan L. Blair, Austin D. Brownley, Sarosh S. Bukhari, Thomas J. Carter, Jonathan M. Deagrella, Angela M. Depaolo, Darius Dobre Mofid, Bryan A. Durboraw, Matthew R. Eaton, Katherine E. Estrada, Amanda J. Foxwell, Kinza N. Iqtidar, Brett J. Jamison, Cheyanne N. Johnson, Brandon L. Lee, Jonathan M. Letts, Jamehre T. McElroy, Alexis M. Monroe, Julianna M. Nix, Austin L. Norr, Victoria C. Pearl, James M. Port, Devin J. Pulley, Jaquan S. Roane, Aaron L. Roby, Sean M. Rohrer, Awa Senghore, Jessica A. Seredich, Qudaja O. Shipe, Michael K. Shortt, Brittany N. Showe, Mikala S. Stephenson, Heidi N. Thompson, Rayne Thompson, Stephanie E. Young, Viktor S. Zanko

Grade 11 — Maria S. Aguilar, Sydney S. Allen, Randi E. Bartlett, Ryan C. Barton, Erika Bastille, Darris D. Bell, Scott T. Boppe, Michaela M. Boyle, Shayla M. Burton, Jordyn L. Buzzerd, Amber E. Carlin Brown, Shelby A. Clipp, Trevor A. Clipp Shuck, Taylor M. Davis, Melissa F. Deoliveira, Andrea E. Depre, Jordan D. Dickens, Mckenzie B. Dutrow, Maria D. Espitia, Kayla M. Exline, Brittaney A. Ford, Carissa L. Funk, Maya A. Helms, Charles A. Herring, Travon D. Hopson, Chevelle R. Horchner, Jessica M. House, Lacottia C. Jamison William, Tyler S. Johnston, Dustin W. Kicklighter, Marcus S. Lawson, Lauren A. Logsdon, Raven F. Lucas, Samantha L. Maggitti, Jonathan W. Mills, Richard T. Mounts, Samantha L. Murphy, Jack M. Myers, Kwasi B. Ofosu Ameyaw, Benjamin M. Phillips, Cody R. Powers, Blake A. Price, Sean M. Przywieczerski, Richard A. Rostek, Elizabeth O. Schenck, Trae N. Scott, Guilherme D. Souza, Kaitlyn N. Spangler, Cierra R. Steele, Katharina C. Stout, Dalton R. Udovich, Hanna J. Wade

Grade 12 —
Tinuke Adetunji, Brittney M. Allen, Katelyn Jo E. Ardinger, Kwadzovi S. Ayenu, Joshua B. Bates, Darius J. Behpouri, David J. Budge, Jeremy B. Caldwell, Marco A. Cardone, Wandy M. Checo Gomez, Shon M. Chisom, Damien A. Clipp, Jason E. Coulter, Natasha M. Crouch, Lindsey J. Demarco, Ronald L. Embly, Sarah E. England, Kayla A. Freeman, Nicholas V. Garland, Brianna N. Green, Beverly N. Hammond, Ryan B. Harman, Trevor P. Haupt, Brandon E. Horning, Jonathan B. Humphreys, Zachary J. Humphries, Eric S. Jackson, Briana C. Jones, Sarah E. Jones, Kenneth L. Kitchen, Jacquelynn A. Madison, Aysha Mahmood, Jesse R. Manning, Tirsa A. Mauricio, Blake L. Miller, Jordan D. Miller, Alyson M. Mocchi, Macey M. Moore, Nichole M. Myers, Alexis L. Olson, Trevor A. Parker, Shawnnell D. Perry, Andre D. Pierre, Scott G. Pittenger, Danitra L. Prather, Warrens B. Remy, Brittany R. Ricketts, Jessica M. Sarno, Robert J. Schmid, Sukai Senghore, Shaundra M. Shawyer, Courtney B. Shilling, Chandler M. Shipway, Sonali O. Singh Gill, Matthew A. Suddith, Eileen C. Teunis, Heather R. Turner, Heather E. Wagner, Ericka V. Walker, Wahlia M. Walker, Kelsey L. Whittaker, Charles C. Williams

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|