Advertisement

Clear Spring High School honor roll

February 27, 2011

Clear Spring High School

Third marking period
Distinguished honor roll

Grade 9 —
Jordan L. Davis, Renae S. Herman, Garrett L. Hull, Lauren A. Kline, Juan M. Resendiz, Holly L. Reynard, Collin S. Schultz, Samantha E. Staley

Grade 10 — Ryan J. Aaron, Shannon A. Bishop, Nicholas J. Brandt, McKenzie J. Divelbiss, Sarah K. Elwood, Stephani N. Frisby, Sean G. Kreps, Bethany A. Magner, Michael J. McIntyre, Colby S. Poffenberger, Kameron M. Shives, Kayla M. Stoner, Carly R. Yost, Chance L. Younker

Grade 11 —
David G. Bright, Jennifer J. Burker, Benjamin W. Cornwell, Rachel L. House, Cassandra L. Suder, Emily G. Winters

Grade 12 — Matthew F. Blair, Whitney P. Blickenstaff, Alyssa L. Brandt, Tyler P. Brown, Amanda L. Corle, Megan L. Crowl, Megan N. Harkcom, Megan L. Micco, Lily S. Pinkham

Honor roll

Grade 9 —
Jacob T. Altman, Kayla D. Ardinger, Kaitlyn N. Barnhart, Megan R. Bernhisel, Leigh Ann M. Booth, Matthew P. Breakall, Hannah D. Brumbaugh, Emily S. Burker, Kevin A. Carbajal, Brandon K. Carter, Cameron S. Clever, Ashley M. Clifford, Bradley W. Colliflower, Kelsey A. Cooper, Abigail L. Cottrill, Elysia M. Currin, Brooklyn A. Drury, Kierston B. Dudley, Zane U. Edwards, Jacob H. Ernst, Victoria L. Faith, Dylan L. Fawley, Ioana A. Fedeles-Muller, Hunter L. Fiddler, Rayne M. Fiery, William T. Fox, Chelsea A. Gelwicks, Gabrielle F. Grenier, Gage D. Heacock, Jonathan A. Henesy, Nicholas A. Lewis, Levi T. Mason, Christopher S. McKenzie, Jordan K. McNamee, Christopher R. Meuse, Keith R. Harris, Joshua T. Miller, Bradly L. Mills, Audrey Morris, Zachary A. Robertson, Rachel L. Routzahn, Casey J. Shank, Jacob R. Sherman, Bethany N. Sisk, Madelyn C. Smith, Tyler M. Stine, Kyle L. Stottlemyer, Brandon L. Stouffer, Mikahla A. Stouffer, McKenzie K. Sulser, Adam T. Tagg, Kevin M. Thacker, Ryan J. Varron, Abigail G. Weaver, Rachel P. Wiles, Dalton J. Wilson, Eric L. Yetter, Ryan E. Yetter, Brittany R. Yost

Grade 10 — Victoria J. Albert, Dylan C. Appel, Brooke L. Ayers, Sarah M. Blickenstaff, Lauretta J. Bloemker-Miller, Elizabeth S. Boyer, Tiffany M. Brechbill, Levi D. Bucher, Kenneth M. Carrier, Daniel L. Clark, Laikyn A. Cook, Paige N. Farrow, Anje G. Garner, Cayla G. Garner, Jesse A. Gentry, Michael E. Gue, Lexie B. Holtzman, Michael T. Jacobs, Lane C. Johnson, Emily B. Kane, Jenna E. Knable, Matthew J. Lowenhaupt, Rachel E. McDonald, Evan H. McDonough, Ashley D. Newlon, Morgan E. Pettner, Josie L. Reed, Christopher A. Resh, Amber M. Sisk, Katrina N. Smith, Kayla M. Smith, Emily K. Staley, Hannah N. Wise

Grade 11 — Bishara Alsahouri, Jessica L. Barnhart, Jacob H. Bassett, Bethany L. Bowers, Jared A. Breakall, Cory J. Caudell, Briar R. Dalton, Amanda K. Dean, Samuel C. Elwood, Dalton K. Fawley, Emily K. Flaherty, Amber N. Forrest, Dominique A. Forsman, Nathan W. Gehr, Connor J. Herndon, Nicholas R. Hill, Scott B. Hovermale, Miranda D. Kearney, David R. Kinna, Kayla L. Kinsey, Virginia E. Livingston, Adam C. Mellott, Christopher R. Miller, Jared M. Mummert, Zachary D. O’Neal, Lendon S. Paul, Jessica L. Romero, Gabriel D. Schneider, Michael T. Sensenbaugh, Jocelyn A. Sines, Michael J. Snyder, Miranda N. Speak, Jose N. Stotler, Erik A. Stupelman, Katlyn F. Thomas, Theresa C. Tiller, Irina Varshchuk, Bradley A. Webb, Todd Welch, Crystal D. Welch

Grade 12 — Joel D. Bates, Arthur E. Bosic, Dylan S. Crites, Tawny N. Ditto, Jourdan E. Dorsey, Joshua C. Ernst, Kenneth A. Evans, Kyle E. Franks, Chad R. Hamilton, Maria C. Jarvis, Bethani A. Jenkins, Mollie E. Kemp, Brandon R. Kesselring, Brittany I. Kretzer, Austin M. McCoy, Taylor L. McIntire, Brooke L. Miles, Jeffrey M. Moats, Brittney D. Morris, Brandon M. Mullins, Gavin M. Myers, Brittany A. Pickens, Brittany N. Resh, Kristen L. Resh, Maria C. Ruck, Dustin A. Shrader, Kelsi L. Sines, Steven A. Snyder, Michelle A. Spears, Steven E. Tasker, Bernadette S. Tiller, Robert D. Wertz, McHaley A. Williams, Kevin A. Wyks

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|