Advertisement

Western Heights Middle School honor roll

February 20, 2011

Western Heights Middle School

Third marking period
Distinguished honor roll

Grade 6 —
Zoie N. Alexander, Jackie J. Bladen, Vialeta Brodava, Benjamin P. Carbaugh, Hajah M. Conde, Kayla L. Hall, Julie A. Hutzell, Brittany N. Knott, Emeli M. Lemus Lizama, Kelsi N. Maddock, Jeremy T. Moore, Dylan E.  Newell, Herwin R. Sarabia, Dena H. Solieman, Lauryn M. Unger, Antonio J. Vista, Hollyann D. Wettstein

Grade 7 — Amanda L. Allen, Anthony H. Benda, Kaitlin A. Carpenter, Benjamin C. Forrest, Hannah B. Hawkins, Samantha R. Jenkins, Tana N. McKinsey, Mariah E. McPherson, Jennifer N. Montgomery, Rebekah F. Rhodes

Grade 8 —
Yaraslau Brodau, John Michael P. Carbaugh, Melissa L. Carpenter, Sabrina R. Chang, Darina Kantsavenka, Logan T. Keith, Payton S. Mohammed, Kyle W. Moir, Jessica S. Rivas, Jermaine A. Tyler, Aiden C. Waugh, Fawad Younus


Honor roll

Grade 6 —
Kalisha D. Adams, Justin M. Akins, Brooke Anders, Madison N. Baker, Morgan J. Barnhart, John P. Bewley, Kimberly Bitner, Magnolia M. Blahut, Maryland L. Broadus, Rhoshima A. Bromfield, Hoyt W. Chaney, Keylin A. Colindres, Laurynn Cooper Jordan, Kaleb J. Corbin, Katlyn M. Davis, Tahmeia A. Dingle, Eduardo Elias Vasquez, Hakim H. Fessuh, Steven D. Fox, Michael G. Freeman II, Diego Garcia Munoz, Carmela T. Gerlach, Hannah J. Gleason, Bailey M. Goodman, Kerrington Goodman, Jesse T. Hall, Hailey D. Hammersla, Taymija J. Harrison, Nia C. Hart, Ryan Hartman, Bethany R. Helman, Jonathan T. Higgins, Sierra M. Hill, Anthony A. Hodges III, Danyelle N. Hoffman, Nana N. Humphrey, Allyson M. Hurd, Evan Izer, Bradley J. Jones, Mayetta Joyner, Harley D. Joyner, Cody Kennedy, Makayla M. King, Breanna N. Kline, Inziyah T. Lockley, Katelin B. Lundy, Brianna N. Mills, Shaye Mitchell, Amesha L. Moore, Nicole L. Murray, Lauryn B. Niamkey, Mizayah A. Norris, Cam L. Patterson, Arlene E.  Paulino, Melanie E. Raible, Kellsie L. Riley, Jose R. Rosario, Matthew J. Rosario, Kiersten R. Shilling, Benny Sigler, Adja Marie J. Simms, Domini Smith Blackmond, Ayress R. Stewart, Destiny Stotelmyer, Mattie S. Stull, Guydon Tier Williams, Tiarah L. Townsend, Jessica L. Turner, Virginia L. Vider, Cecilia J. Vista, Jeffrey A. Wetzel, Katlin R. Wolfe, Ryan M. Wolfe, Alijah D. Wright

Grade 7 —
Chelsey W. Alexander, Sophia C. Bartell, Jaila N. Bell, Kaleb Bishop, Jonathan P. Bower, Joseph M. Brand, James Brooks, Brittany Campbell, Kobe A. Cline, Bailey M. Covington, Megan Crawford, Alexandru Curca, Jordan A. Davis, Emileigh P. Ebersole, Clay A. Forrest, Kashawn S. Gennes, Cameron T. Grove, Kaitlyn D. Hollinger, Darius Hockaday, Malik Hughes, Kendra A. Jeffries, Brooke A. Keefer, Alison J. Keelan, Caitlin Kegarise, Logan K. Kendall, Tiffany M. Kline, Patrick L. McNair, Coby L. Metz, Alexandra L. Mourton, Tara N. Nalley, Janay J. Parker, Jade T. Parson, Sara R. Paz, Brittany W. Pittard, Sierra Pompell, Matthew T. Schaefer, Cody L. Scott, Adam W. Semler, Aaron R. Sipes, Matthew R. Snodderly, Tara A. Sprecher, Kel Stephenson Jimenez, Heidi M. Sutphin, Holli R. Sutphin, Reid K. Wallech, Alexa R. Weatherwalks, Andrew M. Whitesides

Grade 8 —
Christopher Albertson, Victoria B. Anderson, Taylor L. Barnhart, Cara L. Baughman, Dylan M. Bickford, Tyler J. Biery, Kristy J. Biser, Charlotte E. Brodka, Madeleine L. Brooks, Alexia L. Butler, Mason A. Crawford, Kenneth M. Daniels, Marcia S. Devore, Kristin A. Dobson, Sara N. Dutrow, Laken B. Feeser, Emily S. Folk, Quiezahn J. Gantt, Meggan L. Grams, Miles S.  Greenwood, Elizabeth Jester, Jimmy N. Krivetsky, Jacquelin Lemus Lizama, Marissa M. Mayhew, Tori A. Mills, Aziz Mirzayev, Joshua J. Murray, Matthias A. Ott, Jasmine N. Patterson, Nicole Paulino, Joshua M. Pettit, Damion A. Rhymer, Luke E. Richards, Jorge L. Rios Dones, Monica Rivas, Jordan D. Rivers, Michael C. Smith, Courtney N. Snyder, Reham H. Solieman, Samantha C. Startzman, Caitlin A. Vere, Cory Webber

Advertisement
The Herald-Mail Articles
|
|
|