Advertisement

Clear Spring Middle School honor roll

February 13, 2011

Clear Spring Middle School


Third marking period
Distinguished honor roll


Grade 6 —
Louise J. Baker Vautrin,  Jill D. Bender, Hannah M. Delaney, Bethany J. Doppel, Garrett R. Embly, Asa J. Heines, Margaret J. Kline, Sean R. Little, Joseph W. Micco, Anna G. Potterfield, Jacob B. Pugh, Antonio M. Resendiz, Angel M. Rowe, Paul O. Seibert, Alexi D. Shives, Lisa M. Weller, Elizabeth J. Whitmore

Grade 7 — Breanna L. Barnhart, Samantha N. Kreps, Olivia J. Ocamb, Derec R. Smith   

Grade 8 — Paul J. Alexander III, Audrey R. Flaherty, Zachary A. Kline, Hannah M. Miss, Zoie L. O’Neal, Jordan T. Snyder  

Honor roll

Grade 6 — Madison R. Ammons, Ashley A. Ardinger, Adriana N. Baker,  Jaden B. Barnes, William P. Block, Hannah A. Bowers, Rachel L. Brady,  Cole A. Breakall, Madeline J. Buchanan, Jared S. Caudell, Kamarya P. Chojnacki, Joshua A. Colliflower,   Joshua L. Davis, Darrin S. Eichelberger, Nicholas G. Franklin, Michael E. Fulton, Autumn T. Gammon, Kaitlin L. Geisbert, Zachary T. Greenlee, Reygan D. Hart, Dalton S. Haupt, Margaret E. Henson, Elizabeth G. Hixon, Katina M. Hockenberry, Mariah D. Holmes, Frank A. Laredo, Joshua W. Lawson, Jordan L. Lesher, Kelsey R. Lewis, Elizabeth F. Lulciuc, Jillian A. Malcolm, Will M. Malcolm, Joseph T. McCoy, Morgan N. Meuse, Matthew S. Mills, Abigail L. Myers, Danielle Myers, Taylor T. O’Very, Perry D. Reeder, Zane Rowland, Braylena M. Socks, John R. Sollenberger, Mikaela C. Sprout, Brandon S. Thomas, Linzy A. Thompson, Adrianna K. Triesh, Alexis S. Triesh, Ryan H. Weaver, Kaylie M. Whittington, Kayla R. Woodring, Kaitlyn R. Yost  

Advertisement

Grade 7 — Colton R. Aaron, Benjamin C. Abe, Briana M. Banas, Jared B. Barnes, Joelle N. Barnhart, Veronica C. Bloemker Miller, Todd R. Brennan, Karissa L. Butts, Lindsay M. Carlin, Jennifer M. Cave, Kelsie R. Clark, Abigail N. Collins, Briana R. Coulter, Melissa A. Drury, Lakyn M. Elwood, Renee A. Ermer, Joseph F. Ernst, John R. Fawley, Alexa K. Filip, Jansen C. Forsyth, Jordan E. Garwood, Matthew I. Gogan, Victoria L. Gossard, Siera J. Hafer, Jarett D. Hall, Kyle J. Hammond, Hunter J. Harshman, Brandi L. Heacock, Joseph Heavner, Corbin T. Hensley, Madison R. Hernandez, Courtney E. Hetzer, Eric J. Hill, Aaron W. Hull, Celeste A. Jarvis, Dylan M. Kaiser, Sara M. Kalbflesh, Caitlin N. Kline, Levi M. Leizear, Emily R. Leone, Alaana McElfish, Ellison L. McKee, Amanda R. McPherson, Kelsi E. Mentzer, Kelli L. Mills, Savannah E. Mill, Garrett L. Moats, Miguel L. Molina, Lyndsey N. Morris, Elizabeth K. Mott, Courtney M. Myers, Amanda S. Orndoff, Grace T. Ramacciotti, Haley E. Repp, Evan C. Rinkinen, Jacob R. Robinson, Dylan W. Rogers, Christopher D. Rosenberry Jr., Spencer M. Schultz, Jensyn A. Schwartz, Sarah A. Shilling, Alec R. Smith, Daniel J. Smith, Jenna R. Smith, Alex T. Sword, Aaron R. Tagg, Kadra S. Tedrick, Cole A. Thomas, Wesley S. Vermeulen, Nathaniel A. Webb, Benjamin C. Weller, Shane M. Whetstone, Collin A. Willhite, Alyssa T. Zimmerman       

Grade 8 — Alexandra P. Albert, Wesley L. Ambrose, Jo D. Baker, Megan P. Bishop, Jennifer A. Bowers, Ashley M. Brady, Dylan S. Brown, Travis A. Capezuto, Paige M. Caudell, Robert Conway, Lakelyn M. Easterday, Henry A. Eby, Anastasia L. Fedorko, Ryann D. Fiery, Eric W. Fleegle, Kaitlyn M. Giffin, Wyatt P. Harnish, Brooke N. Hartle, Danielle N. Hill, Colleen R. Hixon, Zackery K. Jackson, Corryne K. Jones, Nicole L. Kees, Kassy B. Kinsey, Riley P. Lazich, Jacob R. Lee,  Jenna M. Lipinski, Victoria R. Lulciuc,  Kristen D. Mellott, Brenna R. Mills, Glendon D. Mills, Samuel J. Potterfield, Brandon M. Quilici, Caylin M. Reid, Zachary A. Robinson, Olivia M. Rowe, Megan E. Saunders, Emma R. Seibert, Alexis D. Shank, Dominique A. Sines, Abigail M. Soper, Sarah N. Steigerwald, Timothy R. Stoner, Rebecca G. Strunk, Abigail N. Talbert, Tabitha M. Thacker,  William E. Thomas, Adrian C. Weller,  Hannah C. Woods                      
       
        

                  

The Herald-Mail Articles
|
|
|